Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-08-16-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-08-16-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 3300 XL Qorshaha 8 mm |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-08-16-10-02-00 |
| Cabbirrada | 112.2x2x2cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Awoodda ayaa loo baahan yahay | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Kuwa ugu badan ee la isticmaalo | -23 Vdc ilaa -26 |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Caadiga Kooniktoorka | Kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab ama kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab oo ku jira beryllium copper |
| Jiilka Qorshaha | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Ugu Yar) |
| Xagga aan korka lahayn | 80 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 160 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kooniktoor iyo Nooc Kabel: | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Waxaa Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 waa qorshah 8 mm ee dhexdooda ku jira, kaas oo la sameeyay seriyada 3300 XL si loo isticmaalo in lagu hubiyo dhaqanka iyo xagga qaabka mashinada la isticmaalo. Wuxu noqon doonaa qiimaha ugu horreysa ee la isticmaalo si loo hubiyo dhaqanka iyo xagga qaabka mashinada industriyada iyo nidaamka loo hubiyo, kuwaas oo ku badbaadiya dhaqanka meelaha ah ee ku jira dhaqanka elektrinka. Wuxu la sameeyay mid ka mid ah waxyaalaha industriyada ku jira, taas oo kaga caawinaa inuu noqdo qaabka wanaagsan ee ku jira meelaha xun, waxaana la isticmaalo guurka 3300 ee ka dambe yahay.
Waxaa Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 wuxuu ku belongs to 3300 XL 8 mm Probe series-ka iyo waxa uu leeyahay M10 × 1 metric threaded flush-mount design. Wuxuu leeyahay jumladooda dheer 1.0 m (3.3 ft), oo leeyahay dheer 80 mm ee aan la qorin, iyo case length 160 mm. Probe-ku waxa uu shaqaynaya 50 Ω output resistance iyo nominal DC resistance 7.45 ± 0.50 Ω. Wuxuu la gudbiyaa -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc supply, iyo waxa uu isticmaalaa miniature coaxial ClickLoc connector si loo dhisaa natiijo badan, oo aan la isticmaalin karo alaabta. Cable-ku wuxuu yahay 75 Ω triaxial type oo leeyahay FEP insulation, si loo xaqiijiyo natiijo gaar ah ee sida. Probe tip-ku wuxuu laabatay polyphenylene sulfide (PPS), halkaasoo housing-ku wuxuu laabatay AISI 303/304 stainless steel si loo dhisaa natiijo badan. Unit-ku wuxuu ka barisaa 0.14 kg, iyo waxa uu ku saameyn karaa maximum operating torque 33.9 N·m (300 in·lbf).
Adkeysi Sare
8 mm stainless steel body wuxuu ku dhaqaaqayaa meelaha industriyaadu ku jira meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha ugu weyn ee meelaha......
Natiijo gaar ah ee sida
75 Ω triaxial FEP-insulated cable wuxuu ku dhaqaaqayaa natiijo badan iyo interference.
Easy installation
Kablaadka ClickLoc wuxuu kaa samaynayaa xidhiidhka la'ada qalab, kuwaas oo dhaqsoomaya iyo la'ada dhaqsoomaya.
Dhibaatada siyaasadka ay ka badan yahay
Qoobka PPS wuxuu siiyaa kuwaas oo ku jira kuwaas oo ku jira iyo dhibaatada siyaasadka cimilka iyo mekhanika ee ay ka badan yahay.
Wax ka mid ah ku jira dadweynaha
Wuxuu shaqayaa marka la isticmaalo isku dhafan 3300 series ee la isticmaalo.
Talada Qaranka Iyo Dhaqanka
Waa la sameeyay in la shaqayoo mararka qaar ee ku jira waxyaabaha caadi ah ee la isticmaalo.
Turbines (badda, gac, biyaha)
Kumpriisarada iyo Pumpada
Mootaryada iyo jenaraataryada elektrik
Mashinada iyo quruxa iyo quruxa ka baxa
Gearboxes iyo quruxa la isticmaalo
Quruxa la isticmaalo ee muhiimka ah ee ka dhacaya oo gaar ah ee oil & gas, ujeedka buuxinta, iyo mashinada petrochemical
Waxaa Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 3300 XL Qorshaha 8 mm wuxuu leeyahay qodob kala duwan ee siyaasadka hawsha iyo nidaamka ilooyinka mashinada marka la isticmaalo waxyaabaha quruxa iyo goobta. Wuxuu kaa samaynayaa:
Ku dar karaa xiriirka dhaqso ah ee qalabka si loo ogaado waxyaabaha ka duwan
Ku dar karaa jiritaanka midig iyo jiritaanka dhinaca
Xusuus badan oo ku saabsan isku dhafan, isku dhafan ka duwan, iyo xadgudubka mekhnikaal
Isku darka goobta caawinaanta si loo sameeyo xusuus ama ku dar karaa qalabka
Ku dar karaa hababka ugu wanaagsan ee ku dar karaa xiriirka si loo ogaado waxyaabaha ka duwan, taasoo leh xiriirka la yaabaa iyo xiriirka la yaabaa