Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-08-16-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-08-16-10-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 3300 XL 8 mm Probula |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330104-08-16-10-02-00 |
| Dimensiones | 112.2x2x2cm |
| Pondus | 0.14Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Potentia requiritur | -17.5 Vdc ad -26 Vdc |
| Maxima consumptiō | −23 Vdc ad −26 |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Cavea Probatoria | triaxiālis 75 Ω, isolāta fluorōethylenopropylēnō (FEP) |
| Armātūra (optiōnālis utrīusque) | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
| Material connexoris | Aurō obductum āes aut aurō obductum beryllium-cuprum |
| Torquēns in capsā probae | 33,9 N•m (300 in•lbf) (maximē) |
| Longitudo non filetata Option | 80 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 160 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Connnector et Optiones Typi Cavi: | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
The Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 est 8 mm proba proximitatis ex serie 3300 XL, quae ad vibrationem et positionem machinarum rotantium observandam designata est. Interficiem sensus primariam inter apparatus industriales et systemata observationis praebet, motum mechanicum in signa electrica praecisa convertens. Ex materiis robustis, gradus industrialis facta, performance stabilem in ambientibus asperis garantit, et cum systematibus antiquis seriei 3300 plene compatibilis est.
The Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 ad seriem proborum 3300 XL 8 mm pertinet et designem metricum M10 × 1 ad superficiem planam aptatum habet. Longitudo totalis est 1,0 m (3,3 pedes), longitudo non filetata 80 mm, longitudo autem capsulae 160 mm. Probatio resistentionem in output 50 Ω et resistentiam nominalem directae currentis 7,45 ± 0,50 Ω habet. Alimentatur a tensone -17,5 Vdc ad -26 Vdc et coniunctionem coaxialem miniaturom ClickLoc utitur ad installationem firmam sine usu instrumentorum. Calefactura est triaxialis 75 Ω cum isolatione FEP, quae integritatem signi fidam praebet. Apex probationis ex sulfuro polyphenyleno (PPS) confectus est, dum corpus ex accipitro inoxidabili AISI 303/304 constat, ut durabilitas assequatur. Pondus unitatis est 0,14 kg et torque operativum maximum 33,9 N·m (300 in·lbf) sustinet.
Alta Durabilitas
corpus 8 mm ex accipitro inoxidabili fortitudinem mechanicam validam in ambientes industriales praebet.
Fiducialis Transmissio Signorum
calefactura triaxialis 75 Ω cum isolatione FEP amissionem signi et interfectionem minuit.
Securus institutionem
Conector ClickLoc permittit connexionem sine instrumentis, securam et resistentem vibrationibus.
Stabilitas sensus aucta
Apex probae ex PPS praebet fortissimam inclusionem et meliorem stabilitatem thermicam/mecanicam.
Compatibilitas Retrorsus
Compatibilis est cum systematibus monitoriae seriei 3300 non-XL.
Fiducia Industrialis
Designatus est ad operationem continuam in duris ambientibus machinarum rotantium.
Turbinae (vaporis, gas, hydro)
Compressores et Pompae
Motores Electrici et Generatores
Ventilatores et flabelli industriales
Circuli dentati et axes rotantes
Machinae rotantes criticae in plantis olei & gas, generationis electricitatis, et petrochimicis
The Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 3300 XL 8 mm Probula partem principalem agit in systematibus monitoriae status et protectionis machinarum per mensuras continuas vibrationum et positionis axis. Id permittit:
Monitorium vibrationum in tempore reali ad praecocem defectuum detegendorum
Mensura Displacementis Axialis et Radialis
Praemonitio praecox de disiunctione, inaequalitate et abradatione mechanica
Integratio in systemata protectionis ad excitanda monita vel cessationes
Strategiae melioratae praedictivae conservationis per signa stabilia et altae accuratae