Ainm Táirge: 3300 XL 8 mm Probe Inbhéartaithe
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330105-00-05-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Próib Inbhéartaithe Bently Nevada 3300 XL 8 mm | Mionitoráil Stáide Tionsclaíoch |
| 330105-00-05-10-02-00 | Próib Thionsúlach Ailíneach |
| Próib Thionsúlach Inbhéartaithe | sraith 3300 XL Probe |
| Sainseansra Eddy Current | Sainseanóir Tine PPS |
| Scannáin Monatóireachta Cruithniú | Cás Scannáin as Stáinine Stainge |
| Séanás Suíomh an Ghuaire | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Próib Comhoideach le API 670 |
| Monatóireacht Bearings Leathraicí-Léim | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Tomhas Dhinimiciúil na gCrith | Scannán coimeád réamhchúraim |
| Tomhas Stádach Suimeáin | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
An Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 is é seo prúib 3300 XL 8 mm le cur isteach in aghaidh an ghnáthchur, deartha chun tomhas cruinn ar choscadh agus ar shuíomh na haigheann i miasanna tionsclaíochta rotharacha. Mar chuid den chóras trasduchtóra gairdín 3300 XL, oibríonn sé le cáblaí leathnaithe agus le sensóirí Proximitor chun comharthaí tomhais shuimiúla staighreacha agus dhaonchaite a sholáthar.
Ceadaíonn an cur isteach in aghaidh an ghnáthchur a úsáid i spásanna beaga nó teoranta, agus fós cuireann sé an cruinneas agus an stabiúlacht ard tomhais i bhfeidhm. Úsáideann an prúib teicneolaíocht ionsaithe eddy currant chun monatóireacht shuimiúil ar choscadh agus ar shuíomh a sholáthar do mhiasanna le bearings film-uisce agus do thiomáin tionsclaíocha criticiúla.
Tá an 330105-00-05-10-02-00 déanta as cinn tomhais de PPS (Polyphenylene Sulfide) agus as crua-ghalvanaithe AISI 303/304, ag tairiscint fíortha seasmhacht mheicniúil agus tuirseacht in aghaidh na gcóirí. Tá an córas i gcompliance le caighdeáin API 670 agus tá sé comhoiriúnach ar ais le comphoirt 5 mm agus 8 mm den tsraith 3300 nach bhfuil i gceannas XL, rud a simplíonn nuashonruithe agus cothabháil.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe Inbhéartaithe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 8 mm Probe Inbhéartaithe |
| Uimhir an Chuid | 330105-00-05-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x112 cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Cur síos ar Roghanna | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nasc co-axial ClickLoc beag |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
cén cineál ceangailteora a úsáideann 330105-00-05-10-02-00?
An 330105-00-05-10-02-00tá ceangailteoir co-axial ClickLoc beag ann le haghaidh suiteála slán agus éasca.
céard is fad an tsíneáin de 330105-00-05-10-02-00?
An 330105-00-05-10-02-00tá fad caighdeánach an tsíneáin ann, 1.0 méadar (3.3 troigh).
an bhfuil 330105-00-05-10-02-00 ina chomhlíonadh le caighdeáin API 670?
Is féidir, an 330105-00-05-10-02-00tugann sé faoi bhráid riachtanais API 670 maidir le cruinneas tomhais, líneachas, agus staideallacht teochta.
4. An bhfuil 330105-00-05-10-02-00 in ann chun iarrachtaí Keyphasor a thacaíocht?
Is féidir, an 330105-00-05-10-02-00tacaíonn sé le hiarraidh Keyphasor agus le hionsaithe luais.
5. An bhfuil 330105-00-05-10-02-00 comhoiriúnach siar le córas níos sine?
Is féidir, an 330105-00-05-10-02-00is comhoiriúnach siar le comphóinéintí 3300 sraith 5 mm agus 8 mm nach bhfuil mar XL.
6. Cén fáth a bhfuil 330105-00-05-10-02-00 tábhachtach do miontoráil industriúil?
An 330105-00-05-10-02-00soláthraíonn sé tomhaltáin iontaofa don ghrádh agus don suíomh, ag cabhrú le laghdú an amharcachta, le feabhsú slándála an ollmhainéid agus le tacú le straitéisí coimeád réamhchúra.