Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 8 мм Урвуу суурьт сорилт датчик
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330105-00-05-10-02-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 мм Урвуу суурьт сорилт хөндлөн огтлол | Үйлдвэрийн Нөхцөл Байдлын Хяналт |
| 330105-00-05-10-02-00 | Бүтэн суурьт ойрхон бүсний сорилт хөндлөн огтлол |
| Урвуу суурьт ойрхон бүсний сорилт хөндлөн огтлол | 3300 XL Цуврал бүүрэлдүүр |
| Эдди гүйдлийн сенсор | PPS зүүн төвхөн сенсор |
| Хөдөлгөөн хяналт сорилт хэрэгсэл | Зэвэрдэггүй гангаар хийсэн загас модны бие |
| Хавтгайн байршил хэмжих сенсор | ClickLoc холбогч сонгогч |
| Эргэх машин механизмийн хяналт | API 670-т нийцүүлсэн зонд |
| Хийн-шингэн үүрдтэй үүрдний хяналт | Төхөөрөмж хамгаалах систем |
| Динамик сүрдлээс хэмжих | Урьдчилан таамаглаж хүчинд оруулж буй хүчинд оруулж буй сенсор |
| Статик байршил хэмжилт | Үйлдвэрийн автоматжуулалтын сенсор |
Түүн Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 энэ нь 3300 XL 8 мм Урвуу суурьт сорилт хөндлөн огтлол бөөрөнхий индустриал төхөөрөмжүүдийн ховдлын хөдөлгөөн ба байршлийг нарийн хэмжих зориулалттай. 3300 XL Ойрхон бүсний хувиргагч системийн нэг хэсэг бөөрөнхий төхөөрөмжүүдийн ховдлын статик ба динамик хэмжилтийн нарийн сигналыг үзүүрлэгч кабель ба Proximitor сенсоруудтой хамтран ажилладаг.
Хөрвүүлсэн суурьлуулалтын бүтэц нь өндөр хэмжилтийн нарийнчлалыг ба тогтвортой байдлыг хадгалж, бага хэмжээтэй юм уу хязгаарлагдмуйн суурьлуулалтын оронд суурьлуулахыг хүлээлгэн өгдөг. Датчик нь шингэн-зурхайн дулгиун хөдөлгүүрүүд ба чухал үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжүүдийн хувирал ба байршлын мониторингийг итгэмүүр бүхий вихрь гүйдэл сүүлдүүлэх технологийг ашиглан хангаж өгдөг.
PPS (полифенил сульфид) датчикын төрөөс ба AISI 303/304 зоосон гангаас хийсэн бүрхүүлтэй бүтээд, 330105-00-05-10-02-00 нь хүчтүүн механик төдүүрүүлэх чадвар ба коррозион төдүүрүүлэх чадварыг үзүүлдөг. Систем API 670 стандартын шаардлаж хангаж, 3300 цувралын 5 мм ба 8 мм XL бүх не-компонентуудтой урдуур ховдойн хамтран ажиллах чадварыг үзүүлдөг, шинэчлэл ба үйлдүүлэлтүүдийг хялбарштуудөг.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 3300 XL 8 мм Урвуу суурьлалт сорилт хэрэгсэл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 8 мм Урвуу суурьт сорилт датчик |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330105-00-05-10-02-00 |
| Хэмжээсүүд | 1.8x1.6x112см |
| Жин | 0.1кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Сонголтын тайлбарууд | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Жижиг ClickLoc коаксиал холбох хэрэгсэл |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 303 эсвэл 304 зэвэрдэггүй ган (SST) |
330105-00-05-10-02-00 ямар холбогч төрлийг ашиглаж буй?
Түүн 330105-00-05-10-02-00холболт хангахын тулд жижиг ClickLoc коаксиал холбогчтой, суурилуулалт хялбар бөлүүр.
330105-00-05-10-02-00-ийн кабелийн урт хэд вэ?
Түүн 330105-00-05-10-02-00стандарт кабелийн урт 1,0 метр (3,3 фут) орж ирдэг.
330105-00-05-10-02-00 нь API 670 стандартын шаардлажуудын дагуу бүтээдгүй?
Тийм, тэгш 330105-00-05-10-02-00хэмжилтийн нарийн төвөгтөй бүтэц, шугаман чанар, температурын тогтвортой бүтэц гэсэн API 670 шаардлажуудыг хангаж буй.
330105-00-05-10-02-00 нь Keyphasor хэрэглээний хувьд дэмжлүүр үүрэг гүйцэтгэдгүй?
Тийм, тэгш 330105-00-05-10-02-00keyphasor тулгуур ба хурдны хяналтын хэрэглээнийг дэмждэг.
330105-00-05-10-02-00 нь өмнөх үеийн системүүдтэй хадгалан ажиллахгүй?
Тийм, тэгш 330105-00-05-10-02-003300 цувралын 5 мм ба 8 мм XL бүсгүй бүрдүүлэлтүүдтэй хадгалан ажилладаг.
330105-00-05-10-02-00 индустриал хяналтад яагаад чухал?
Түүн 330105-00-05-10-02-00бүтээмүүр хөдөлгөөн ба байршлын хэмжилтийг найдвартай хангаж, зогсолт хугацааг багасгаж, тоног төхөөрөмжийн аюулгүй байдлыг сайжруулж, урьдчилан таамаглаж бүтээмүүр хүртэлх үйлдлийн стратегийг дэмждэг.