Nomen producti: 3300 XL 8 mm Sonde Inversa Montata
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330105-00-05-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proba Montis Inversi | Monitoria Conditionis Industrialis |
| 330105-00-05-10-02-00 | Proba Propinquitatis Compactae Montis |
| Proba Propinquitatis Montis Inversi | serie 3300 XL Proba |
| Sensor Correntis Vorticosae | Sensor Apicis PPS |
| Vibrātiōnis Monitorium Probā | Cassissium e stanno inoxydabili |
| Sensor Positionis Axis | Proba Coniunctionis ClickLoc |
| Inspectio Machinarum Rotatarum | Proba Conformis Normae API 670 |
| Supervisio Laminarum Fluidarum Sustentationis | Systema Machinarum Protegendi |
| Mensura Dynamica Vibratorum | Sensor mantis praedictivae |
| Mensura Positionis Staticae | Sensor Automationis Industrialis |
The Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 est Proba Montis Inversi 3300 XL 8 mm, quae ad exactam vibrationem axis et positionem in machinis industrialibus rotativis monitorat. Quae pars est Systematis Transductoris Propinquitatis 3300 XL, et cum cavis extensionis et sensoribus Proximitor coniuncta accurate signa statica et dynamica praebet.
Configuratio eius inversa permittit installationem in spatiis angustis vel restrictis, dum alta accuratia et stabilitas mensurae retinentur. Probula technologiam praecipuam currentium vorticis adhibet ut vibrationes et positiones fideliter observet in machinis cum cuneis fluidis et in instrumentis industrialibus criticis.
Ex PPS (Polyphenylene Sulfide) apice probulae et ex corpore ex accipitro inox AISI 303/304 constructa, 330105-00-05-10-02-00 robustam durabilitatem mechanicam et resistentiam corrosioni praebet. Systema normis API 670 satisfacit et compatibilitatem retrogradam cum componentibus non-XL seriei 3300, 5 mm et 8 mm, admittit, quae mutationes et curam faciliorem reddunt.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 3300 XL 8 mm Proba Inversa Montata |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Sonde Inversa Montata |
| Numerus partis | 330105-00-05-10-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x112cm |
| Pondus | 0.1kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Descriptiones Optionum | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Conector coaxialis ClickLoc miniatūrus |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
1. Quae est conectoris typus 330105-00-05-10-02-00?
The 330105-00-05-10-02-00conectorīn coaxiālem ClickLoc in miniatūra ad connexiōnem firmam et commodam habet.
2. Quae est longitūdō cāblī 330105-00-05-10-02-00?
The 330105-00-05-10-02-00continet standardem longitudinem cavi 1,0 metrum (3,3 pedes).
3. Num 330105-00-05-10-02-00 normis API 670 satisfacit?
Utique, 330105-00-05-10-02-00satisfacit postulationibus API 670 pro accuratia mensurae, linearitate, et stabilitate ad temperaturam.
4. Num 330105-00-05-10-02-00 applicationes Keyphasor sustentare potest?
Utique, 330105-00-05-10-02-00sustentat applicationes Keyphasor pro referentia et monitoratu velocitatis.
5. Num 330105-00-05-10-02-00 cum systematibus prioribus retro compatibilis est?
Utique, 330105-00-05-10-02-00retro compatibilis est cum componentibus seriei 3300, 5 mm et 8 mm, non-XL.
6. Cur 330105-00-05-10-02-00 ad monitorationem industrialem tam necessarius est?
The 330105-00-05-10-02-00praebet fidem vibrationum et positionum mensurarum, quae ad tempus inoperationis minuendum, ad tutelam instrumentorum augendam, et ad strategias praedictivae conservationis sublevandas confert.