Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Dhexdooda Iyo Xagga Dhexe Ee Ku Jira
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330105-00-05-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qaabka La Wareegay | Xisbiyaha Hadda Dhaqameed ee Istaagga |
| 330105-00-05-10-02-00 | Qaabka La Wareegay Ka Dhowa |
| Qaabka La Wareegay La Wareegay | qorshaha Sare ee 3300 |
| Sensar Eddy Current | Sensarka PPS |
| Ilaalayaasha Khaasidka | Qaabka Probe ee Dhinaca Dheerka |
| Sensarka Wadaagta Shaafka | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Qalabka API 670 |
| Raadinta Qaabka La Wareegay ee Khaasimada | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Xisaabinta Dhaqsoodka Dhaqsoodka | Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya |
| Ku qoran Goobka Jirka | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
Waxaa Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 waa qorsho 3300 XL 8 mm ee la sameeyay si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la......
Waxyaalaha la xoojiyey si ku xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la isticmaalo si loo xoojiyo xagga qalabka iyo xagga dhaqanka shaafka kaas oo la......
La sameeyay kuwa lagu isticmaalo qorshaha PPS (Polyphenylene Sulfide) iyo qorshaha dhinaca kaalaynka ah ee AISI 303/304, 330105-00-05-10-02-00 wuxuu leeyahay dhaqan kala duwan oo weyn iyo xadgudubka korroosiyada. Nidaamku waxa uu la xidhiidha standardka API 670 iyo waxa uu ku saabsan yahay 3300 series 5 mm iyo 8 mm components ee aan XL ahayn, taas oo fududaysa soo bandhigidda iyo heerarka.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330105-00-05-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho Ah ee La Xidhiidhka |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Dhexdooda Iyo Xagga Dhexe Ee Ku Jira |
| ISIMKA QOOR | 330105-00-05-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x112cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Tilmaamaha Istaagga | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Qaabka Coaxial ee ClickLoc ka yaryar |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
1. Macluumaadka ku saabsanaya qoraalka 330105-00-05-10-02-00 waa maxay?
Waxaa 330105-00-05-10-02-00wuxuu leeyahay qoraalka ClickLoc coaxial ee yar ee la isticmaalo si aad ugu wanaagsan iyo aad ugu fudud ugu gasho.
2. Macluumaadka qoraalka 330105-00-05-10-02-00 waa maxay?
Waxaa 330105-00-05-10-02-00wuxuu leeyahay qoraalka caadiga ah ee 1.0 mitir (3.3 feet).
3. Ma 330105-00-05-10-02-00 waxay la xiriiraan standardka API 670?
Haa, 330105-00-05-10-02-00wuxuu la xiriiraan talooyinka API 670 ee heerka qiyaasta, xariirka, iyo dhaqankii jirto.
4. Ma 330105-00-05-10-02-00 ku talagalay isticmaalada Keyphasor?
Haa, 330105-00-05-10-02-00ku talagalay isticmaalada taageerada Keyphasor iyo taageerada xasiloonka.
5. Ma 330105-00-05-10-02-00 la isticmaalo karaan waxyaabaha hore?
Haa, 330105-00-05-10-02-00la isticmaalo karaan waxyaabaha 3300 series 5 mm iyo 8 mm ee aan XL ahayn.
6. Maxaa yeelay 330105-00-05-10-02-00 waa muhiim ah ee ku saabsan taageerada industriyada?
Waxaa 330105-00-05-10-02-00waxay sida caadiga ah u siiyaan qiimaha dhaqanka iyo goobta, kaas oo ka caawinaa in la yar yaro dhammaadka shaqo, ugu fududaysa amniga adeegga, iyo ku saabsan hababka taageerada isku daynta.