Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-00-36-10-01-00
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330101-00-36-10-01-00 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 мм зондысы |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330101-00-36-10-01-00 |
| Өлшемдер | 112,3×1,5×1,5 см |
| Салмағы | 0.08KG |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Билік қажет | -17,5 Vdc-ден -26 Vdc-ге дейін |
| Максималды тұтыну | -23 В тұрақты токтан -26-ға дейін |
| Шығыс кедергісі | 50 Ω |
| Номиналдық сенсордың тұрақты ток кедергісі | 7,45 ± 0,50 Ом |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Зондтық кабель | 75 Ом үшосылысты, фторэтиленпропилен (FEP) изоляцияланған |
| Қорғаныс қабаты (екеуінде де опциялық) | Иілгіш AISI 302 немесе 304 аустенитті болат, FEP сыртқы қаптамасымен |
| Байланыс материалы | Алтынмен капталған латунь немесе алтынмен капталған бериллий мырышы |
| Зонд корпусының бұралу моменті | 33,9 Н•м (300 in•lbf) (максимум) |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Коннектор қорғағышы бар миниатюралы коаксиалды ClickLoc коннекторы, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | Қажет емес |
The Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 мм зондысы бұл — критикалық айналмалы машиналардағы валдың тербелісі мен орнын үздіксіз бақылау үшін арналған жоғары дәлдікті айналмалы токтық жақындық сенсоры. Ол 3300 XL 8 мм сериясының бөлігі болып табылады және сенсор ұшы мен өткізгіш мақсатты бет арасындағы электромагниттік өрістегі өзгерістерді анықтау арқылы контактсіз өлшеу жүзеге асырады; бұл өзгерістер жағдайды бақылау үшін тұрақты электрлік сигналдарға түрлендіріледі.
PPS сенсор ұшы мен AISI 303/304 коррозияға төзімді болаттан жасалған корпусымен жасалған сенсор қатаң өнеркәсіптік орталарда өте жоғары тұрақтылық, коррозияға төзімділік пен механикалық тұрақтылық қамтамасыз етеді. Оның берік конструкциясы мен тұрақты электрлік сипаттамалары оны қиындықтарға толы қолданбаларда ұзақ мерзімді жұмыс істеуге қолайлы етеді.
The Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 мм зондысы сенсор -17,5 В тұрақты токтан -26 В тұрақты токқа дейінгі қоректендіру кернеуі ауқымында жұмыс істейді және номинал тұрақты ток кедергісі 7,45 ± 0,50 Ом құрайды. Шығыс кедергісі 50 Ом болып келеді, бұл дәл сигнал беруді қамтамасыз етеді.
Зонд 75 Ом үштік осьті, ФЕП-изоляциялы қабықты кабельді пайдаланады; механикалық қорғауды арттыру үшін опциялық шойын болатты броня (ФЕП қабығы бар AISI 302/304) қолданылуы мүмкін. Жалпы ұзындығы — 1,0 метр (3,3 фут), компактты корпусының ұзындығы — 3,6 дюйм, тісті бөлігінсіз ұзындығы жоқ (0,0 дюйм). Коннекторы — миниатюрлы коаксиалды ClickLoc типті, алтынмен капталған латунды немесе бериллий мысты контакттары бар. Ол максималды 33,9 Н·м (300 ин·фунт·күш) бұралу моментін қолдайды.
Тербеліс пен орынды бақылау үшін жоғары дәлдікті контрактсыз өлшеу
Қоректендіру кернеуінің өзгеруіне төзімділігі төмен болғанда да тұрақты жұмыс істеуі
Берік шойын болат корпусы өте жақсы коррозияға және механикалық әсерге төзімділік қамтамасыз етеді
PPS зонд ұшы жоғары температурадағы өндірістік жағдайларда тұрақтылықты қамтамасыз етеді
Опциялық брондалған кабель механикалық қорғауды және қызмет көрсету мерзімін арттырады
Алтынмен капталған коннекторлар сигналдың сенімділігін жақсартады және контактілердегі кедергіні азайтады
Компактты дизайн өрісте орнатуды оңайлатады
Газ және бу турбиналары
Центробежті компрессорлар
Сораптар мен өндірістік электрқозғалтқыштар
Генераторлар
Мұнай мен газ өндіру жабдықтары
Петрохимиялық және өңдеу жүйелері
Энергия өнімдерін жасау орны
Титрлеу мен орынды бақылауды талап ететін жалпы айналмалы машиналар
The Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 мм зондысы ол ротордың тепе-теңдіксіздігі, осьтердің дұрыс орналаспауы, валдың эксцентриситеті және жастықтың тозуы сияқты ақауларды ерте анықтауға мүмкіндік беретін валдың титрлеуі мен орын ауысуын үздіксіз өлшеу арқылы машиналарды диагностикалауда негізгі рөл атқарады.
Тұрақты және дәл нақты уақыттағы сигналдарды қамтамасыз ету арқылы ол болжамды техникалық қызмет көрсету стратегиялары мен жағдайға негізделген бақылауды қолдайды. Қорғаныс жүйелеріне интеграцияланған кезде ол жоспарланбаған тоқтатуларды азайтады, жұмыс істеу қауіпсіздігін жақсартады және маңызды айналмалы жабдықтардың жалпы сенімділігін арттырады.