Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330101-00-36-10-01-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330101-00-36-10-01-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330101-00-36-10-01-00 |
| Ölçülər | 112,3×1,5×1,5 sm |
| Çəki | 0.08kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Təchizat tələbləri | -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə |
| Maksimum istehlak | -23 Vdc-dən -26-ya qədər |
| Çıxış müqaviməti | 50 Ω |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75Ω üçlü koaksial, flor-etilen-propilen (FEP) ilə izolyasiya edilmiş |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Birləşdirici material | Qızılla örtülmüş mis və ya qızıl örtülmüş berillium mis |
| Probka korpusunun burulma momenti | 33,9 N•m (300 in•lbf) (Maksimum) |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 0.0 in |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Konnektor qoruyucusu ilə miniatür koaksial ClickLoc konnektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
The Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Prob bu, kritik dönen maşınların millərinin titrəşməsini və mövqeyini davamlı izləmək üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli vorteks cərəyanı yaxınlıq sensorudur. 3300 XL 8 mm seriyasının bir hissəsidir və sensor ucunun keçirici hədəf səthi ilə arasında elektromaqnit sahəsində baş verən dəyişiklikləri aşkar edərək kontakt olmadan ölçmə aparır; bu dəyişikliklər şərait monitorinqi üçün sabit elektrik siqnallarına çevrilir.
PPS sensor ucundan və AISI 303/304 paslanmayan polad korpusdan hazırlanmış bu sensor, qəddar sənaye mühitlərində üstün davamlılıq, korroziyaya davamlılıq və mexaniki sabitlik təmin edir. Onun möhkəm konstruksiyası və sabit elektrik xüsusiyyətləri onu tələbkar tətbiqlərdə uzunmüddətli istismar üçün uyğun edir.
The Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Prob i̇şləmə gərginliyi diapazonu -17,5 VDC-dən -26 VDC-yə qədərdir və nominal DC müqaviməti 7,45 ± 0,50 Ω-dur. Çıxış müqaviməti 50 Ω-dur ki, bu da dəqiq siqnal ötürülməsini təmin edir.
Prob 75 Ω üçqatli FEP-izolyasiyalı kabellə istifadə edir və mexaniki qorunmanı artırmaq üçün seçimli paslanmayan polad zırh (AISI 302/304 və FEP qabığı ilə) təmin edilir. Ümumi uzunluq 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir; kompakt korpusun uzunluğu 3,6 düym, yivsiz hissənin uzunluğu isə yoxdur (0,0 düym). Konnektor kiçik ölçülü koaksial ClickLoc tipidir və qızıl örtüklü latun və ya berillium mis kontaktlara malikdir. Maksimum burulma momentini 33,9 N·m (300 in·lbf) təşkil edir.
Titrim və mövqe monitorinqi üçün yüksək dəqiqlikli kontaktsuz ölçmə
Təchizat gərginliyindəki dəyişikliklərə az həssaslıq göstərən sabit iş performansı
Dayanıqlı paslanmayan polad korpus yüksək korroziya və mexaniki müqavimət təmin edir
PPS prob ucu yüksək temperatur şəraitində sənaye şəraitində davamlılığı təmin edir
Seçimli zırhlı kabel mexaniki qorunmanı və xidmət müddətini artırır
Qızıl örtüklü konnektorlar siqnal etibarlığını artırır və kontakt müqavimətini azaldır
Kompakt dizayn sahə şəraitində asan quraşdırılmanı təmin edir
Qaz və buxar turbinləri
Sentrifugal kompressorlar
Nasoslar və sənaye mühərrikləri
Generatorlar
Neft və qaz hasilatı avadanlığı
Neft-kimya və neft emalı sistemləri
Enerji Üzvləndirmə Tesisləri
Titrim və mövqe monitorinqi tələb edən ümumi fırlanan maşınlar
The Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Prob milin titrimini və yerdəyişməsini davamlı olaraq ölçməklə maşınların diaqnostikasında əsas rol oynayır. Bu, rotorun balanssızlığı, oxların uyğunsuzluğu, milin eksentrikliyi və burulğun aşınması kimi nasazlıqların erkən aşkarlanmasına imkan verir.
Sabit və dəqiq real vaxt siqnalları təmin edərək proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını və vəziyyətə əsaslanan monitorinqi dəstəkləyir. Mühafizə sistemlərinə inteqrasiya olunaraq, planlaşdırılmamış dayanma vaxtlarını azaldır, istismar təhlükəsizliyini artırır və tənəzzül təhlükəsi olan əsas fırlanan avadanlığın ümumi etibarlılığını artırır.