Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-36-10-01-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330101-00-36-10-01-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-36-10-01-00 |
| Cabbirrada | 112.3x1.5x1.5cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Awoodda ayaa loo baahan yahay | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Kuwa ugu badan ee la isticmaalo | -23 Vdc ilaa -26 |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Caadiga Kooniktoorka | Dhahabka la gudbiyey brass ama dhahabka la gudbiyey beryllium copp |
| Jiilka Qorshaha | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Ugu Yar) |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kooniksiin kaabalka xagga qoorta oo leh qorshaha la xidhiidha, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Waxaa Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Probe waa qorshah aad u xun oo leh habka eeddy-current ee la isticmaalo si kasto ah in lagu raacdo dhaqanka iyo goobta shaft ee meelaha la xiriira karaa oo ka mid ah qorshaha 3300 XL 8 mm, taasoo ku dhisanaya habka la xidhiidha karo ee leh habka la isticmaalo si loo raacdo badbaadinta meelaha elektromagnitiga ee ka mid ah qorshaha iyo saffaha la xidhiidha karaa, oo ku badbaadinaa isku darka elektrinka la xidhiidha karaa si loo raacdo xaaladda.
Waa la dhisay sida qorshaha PPS iyo qorshaha dhinaca gudaha ee ay leedahay ay steel stainless AISI 303/304, taasoo ku dhisanaya dhaqanka weyn, xoolaha korroosiga, iyo dhaqanka mekhanika ee la xidhiidha karaa ee ka mid ah meelaha caafimaadka leh. Dhaqanka la xidhiidha karaa iyo dhaqanka elektrinka la xidhiidha karaa waxay ku dhisanaya habka la xidhiidha karaa ee la isticmaalo si degdeg ah ee ka mid ah hababka la xidhiidha karaa.
Waxaa Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Probe waa la isticmaalo sida la isticmaalo xagga jirka -17.5 VDC ilaa -26 VDC iyo xagga jirka DC ee la xidhiidha karaa ee 7.45 ± 0.50 Ω. Waa la isticmaalo xagga jirka 50 Ω ee la xidhiidha karaa, taasoo ku dhisanaya habka la xidhiidha karaa ee la xidhiidha karaa ee xagga jirka.
Qalabka ayaa isticmaala fiilo 75 Ω oo ah fiilooyin FEP ah oo leh qalab bir ah oo aan dufan lahayn (AISI 302/304 oo leh jaakada FEP) si loo kordhiyo ilaalinta farsamada. Dhererka guud waa 1.0 mitir (3.3 fuudh), oo leh dhererka kiiska isku dhafan ee 3.6 inji oo aan lahayn dherer aan la isku xirin (0.0 in). Xidhiidhku waa nooc yar oo loo yaqaan 'ClickLoc' oo leh dahab dahab ah ama beryllium copper contacts. Waxay taageertaa dabacsan ugu badan ee 33.9 N · m (300 in · lbf).
Qalabka lagu cabbiro ee saxda ah ee aan taaban karin ee la xidhiidha gariirka iyo kormeerka booska
Waxqabadka deggan ee dareenka hooseeya ee isbeddelka danabkii quudinta
Guryaha birta ah ee adag waxay bixiyaan iska caabin fiican oo daxalka iyo farsamada
Qalabka PPS wuxuu damaanad qaadaa cimri dhererka heerkulka sare ee warshadaha
Xarkaha gaashaaman ee ikhtiyaarka ah wuxuu kordhiyaa ilaalinta farsamada iyo cimriga adeegga
Iskuxirka dahabka lagu dahaadhay wuxuu hagaajinayaa kalsoonida calaamadda wuxuuna yareeyaa iska caabbinta taabashada
Qorshaha isku dhafan wuxuu u sahlayaa in si fudud loogu rakibo deegaannada goobta
Mooriinta biyaha iyo mooriinta gacanta
Qaabka quruxda weyn ee ku dhisan jiray
Qalabka korontada lagu shubo
Dhamaad
Qalabaha ugu yar ee ku saabsan kala gooyinka qorsho iyo gas
Nidaamada petrokemikalka iyo ku saabsan kala gooyinka
Daryeelka Dhinaca Gacmaha
Qalabaha caadiga ah ee la jiray xidhiidhka dhaqanka iyo xidhiidhka meelaha
Waxaa Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Probe wuxuu leeyahay ujeed weyn ee ku saabsan tijaabooyinka qalabaha, kaas oo isku daynaya in la helo dhaqanka shaafka iyo dhaqanka meelaha. Wuxuu kaa caawinayaa in la ogaado waxyaabaha xun ee ku saabsan kala gooyinka qalabaha, tijaabada kala gooyinka shaafka, kala gooyinka meelaha shaafka, iyo kala gooyinka qalabaha.
Kaas oo si toos ah u caawinaya nidaamka tijaabooyinka ka hor inta ugu dambeysa, iyo xidhiidhka hadda la jiray. Marka laga gudbiyey nidaamka caawinaanta, wuxuu kaa caawinayaa in la yareeyo dhammaan kala gooyinka aan la aqoon, in la furo ammaanka gaarka ah ee qalabaha, iyo in la furo dhaqanka guulidda qalabaha caadiga ah ee la jiray xidhiidhka.