Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-36-10-01-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-36-10-01-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Scannán |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-36-10-01-00 |
| Tomhas | 112.3x1.5x1.5cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Teastóidh Cumhacht | -17,5 Vdc go dtí -26 Vdc |
| An tarlú is mó | -23 Vdc go -26 |
| Féideraschur | 50 Ω |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Ábhar an naiscitheora | Craobh ór-leathaithe nó copar beryllium leathaithe le ór |
| Torc Cás an Scannáin | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Is mó) |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascóir co-axial beag ClickLoc le cosainteoir nascóra, cairde stándúnach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
An Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Scannán is iarrtháir leictreochtaí ciorcail ar airde cruinneachta é seo a dheanann monatóireacht leanúnach ar choscadh agus ar shuíomh na mbratán i meaisíní rotharacha criticiúla. Tá sé mar chuid den tsraith 3300 XL 8 mm agus cuireann sé tomhas gan teagmháil ar fáil trí athruithe a bhrath sa réimse leictreamaighnéadach idir bhruaile an iarrtháir agus aon uirlis chondiúlaí, ag tiontú na hathruithe seo go dtí sínálacha leictreacha staible do mhoonatóireacht stádais.
Tá an t-iarrtháir déanta as PPS agus as crua-ghuail neamh-ionsaitheach AISI 303/304, rud a chinntíonn seasmhacht iontach, fiúntacht don chorráil agus seasmhacht mhicniúil i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dian. Tá a dhéantús láidir agus a pherformance leictreach staible oiriúnach do oibriú fadtéarmach i n-aplicaíochtanna éagsúla.
An Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Scannán oibríonn sé le raon voltáiste soláthair ó -17.5 VDC go -26 VDC agus le frithsheasmhacht DC ainmnithe de 7.45 ± 0.50 Ω. Tá frithsheasmhacht aschuir 50 Ω aige, rud a chinntíonn trasnú sínáil cruinn.
Úsáideann an bhréagán cábla triaxial 75 Ω le insilteáil FEP, le cásadh cruachra stáin roghnach (AISI 302/304 le cásadh FEP) chun cosaint mhicniúil a fheabhsú. Is é an fhad iomlán 1.0 méadar (3.3 troigh), le fhad an chúlchás coimhthí 3.6 orlach agus gan aon fhad neamh-thréadaithe (0.0 orlach). Is é an nascán cineál co-axial beag ClickLoc, le teangacha ó chré-umha le platanam nó ó chopróm bioraíneach le platanam airgead. Tacaíonn sé le torc uasta 33.9 N·m (300 in·lbf).
Tomhas gan teagmháil ar ard-chruinneas do mhothú crochta agus do mhothú suímh
Feidhmíocht shiostach le heaspa íogairt ar athruithe sa bhfheidhmeachta soláthair
Cásadh cruachra stáin daingean a sholáthraíonn fiúntacht iontach don chorróisiún agus an t-ádhmhaireacht
Lár an bhréagáin PPS a chinntíonn feidhmíocht fhadtéarmach faoi choinníollacha tionsclaíocha ard-teochta
Cábla armaithe roghnach a fheabhsaíonn an cosaint mhicniúil agus an t-am seirbhíse
Nascáin le platanam airgead a fheabhsaíonn reliabailtí an shíniala agus a laghdaíonn an t-ádhmhaireacht teagmhála
Dearadh cumpanach a chuireann comhartha ar shuiteáil éasca i dtimpeallachtaí réigiúnacha
Turbainní Gase agus Scighe
Comhbhrúchóirí ciorcalacha
Pumpa agus mótóirí tionsclaíocha
Gineadóirí
Tionlacáin tionsclaíochta ola agus gás
Córas peitriceimiceach agus córas fíneáilte
Facsiúilití Giniúna Poist
Miasa rothartha coitcheann a éilíonn monatóireacht choscanna agus suíomh
An Bently Nevada 330101-00-36-10-01-00 3300 XL 8 mm Scannán imníonn sé ról lárnach i dhialannú miasa trí thomhas leanúnach ar choscainn agus ar sheachrán na seol. Ceadaíonn sé bualadh le hearráidí luath mar shamhradh an rothair, míshonrú, eacnach an seol, agus úsáid an bhreithne.
Trí sholáthar comharthaí fíor-am, stábla, is cruinn, tacann sé straitéis coimeádais réamhchúraim agus monatóireacht bunaithe ar choinníollacha. Nuair a chuirtear isteach sa chóras cosc, cabhraíonn sé le laghdú ar thoghalaíochtaí gan réamhphleanáil, le feabhsú slándála oibriúcháin, agus le fheabhsú na hiomlán ionadúlachta ar mhisneach miasa rothartha criticiúil.