ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-07-10-12-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-07-10-12-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
၎င်း Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05 သည် Bently Nevada 3500 စောင်းကြည့်စနစ်နှင့် ပေါင်းစပ်အသုံးပြုရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော 3300 XL 8 mm အနီးကပ် ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ၎င်းသည် လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဗိုင်းဘရေးရှင်းနှင့် အနေအထားတွေကို တိကျစွာ တိုင်းတာပေးရန် အီဒီ ကারেন့် (eddy current) နည်းပညာကို အသုံးပြုပါသည်။ အထူးသဖြင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုမြင့်မားစေရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး အခြေအနေစောင်းကြည့်စနစ်များတွင် အရေးကြီးသော အာရှိသုံးအစိတ်အပိုင်းအဖြစ် အသုံးပြုကြပါသည်။ FluidLoc ကြိုးကာကွယ်ရေးကို အသုံးပြု၍ တည်ငြိမ်ပြီး အဆက်မပြတ် ဒေတာလွှဲပေးမှုကို အာမခံပေးပါသည်။
လှည့်ပတ်နေသော စက်ပစ္စည်းများတွင် ရှပ်၏ ဗိုင်ဘရေးရှင်းနှင့် အများအားဖြင့် အနေအထားကို တိုင်းတာပါသည်။
အီဒီ ကာရေးရှင်း (eddy current) အာရှိသုံးနည်းပညာကို အသုံးပြု၍ ယန္တရားဆိုင်ရာ လှုပ်ရှားမှုများကို လျှပ်စစ်အချက်ပေးမှုများအဖြစ် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက်အောင် ပေါ်လောက......
တိုင်းတာမှုဒေတာများကို 3500 စောင်းကြည့်မော်ဂျူလ်များသို့ လွှဲပေးပါသည်။
ပရိုဘ်တစ်ခု သို့မဟုတ် နှစ်ခု အပိုင်းအစ ထပ်နေသည့် ကွန်ဖီဂျာရှင်းများကို အထောက်အပံ့ပေးသည်
အဓိက ပရိုဘ် ပျက်ယွင်းမှုဖြစ်ပါက အလိုအလျောက် အပိုပရိုဘ်သို့ ပြောင်းရှို့ပေးသည်
စက်မှုစနစ်များကို ကာကွယ်ရေးအတွက် အဆက်မပဲ့သော စောင်းကြည့်မှုကို ပေးစေသည်
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နေဝာဒါ 330103-00-07-10-12-05 3300 XL 8 မီလီမီတာ ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-07-10-12-05 |
| အရွယ်အစား | ၁၁၂.၃x၁.၆x၁.၆ စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.08KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | ၀၀ မီလီမီတာ |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 70 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုကော်ကိုင်အယ်လ် ကလစ်လော့ခ် ကေဗ်လ်၊ ဖလူးအိုင်းလော့ခ် ကေဗ်လ် |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| အလုပ်လုပ်ရန်နှင့် သိမ်းဆည်းရန် အပူခါး | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | FEP အပေါ်ယံအကာအကွယ်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော ပေါ့ပေါ့ပါးပါးရှိသော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST |
၃၅၀၀ စောင်းကြည့်စနစ်နှင့် ၃၃၀၀ XL စီးရီး ပရော်က်စီမိုတာများနှင့် သုံးနိုင်သည်
အချက်အလက် အချိန်မှန်ကန်မှုနှင့် ကာကွယ်မှုကို မြှင့်တင်ပေးရန် FluidLoc ကြိုးနည်းပညာကို အသုံးပြုသည်
လုံခြုံစေသော တပ်ဆင်မှုအတွက် မိုက်ခရိုစကိုပီယာ ကော်အက်စီယယ် ClickLoc ကွန်နက်တာ
စနစ်၏ ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြှင့်တင်ရန် နှစ်ခု အပိုင်းအစ ထပ်နေသည့် ကွန်ဖီဂျာရှင်းကို ရွေးချယ်နိုင်သည်
စံချိန်စံညွှန်း M10 x 1 ချောင်းအများပြောင်း တပ်ဆင်နိုင်သည့် စွမ်းရည်
တိုင်းတာမှု အမှတ်တစ်ခုလျှင် ပရိုဘ်တစ်ခုသာ အသုံးပြုသည်
စက်မှုလုံခြုံရေး စံချိန်စံညွှန်းများအတွက် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အသိအမှတ်ပြုခံရသည်
ချုံ့နေသော နှင့် အလေးချိန်ပေါ့ပါ့သော ဒီဇိုင်း (၀.၀၈ ကီလိုဂရမ်)
အဆင်မြေသော စတီလ်သံမဏိ အကာအကွယ်ဖွဲ့စည်းမှု (အပြင်ဘက်တွင် FEP အဖ покရှင်) ကို ပြင်ပေါ်လွန်းသော ပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်
အရည်အသွေးမြင့် ပစ္စည်းများ - PPS ပရိုဘ် အဖျားနှင့် AISI 303/304 စတီလ်သံမဏိ အိမ်အုပ်ထုပ်ပေးမှု
အတိကျမှုမြင့်မားသော လှိမ့်ပါးသော လျှပ်စစ်စီးကြောင်း ခံစားမှုစနစ်သည် ဗိုင်ဘရေးရှင်းနှင့် ရပ်ဝန်းအကွာအဝေး အချက်အလက်များကို တိကျစွာ ဖမ်းယူပေးပါသည်
FluidLoc ကြိုးမှ တစ်ဆင့် အခိုင်မာသော စီးကြောင်းလွှင်ပေးမှုသည် အသံညစ်ညမ်းမှုနှင့် အဟန့်အတားများကို အနည်းဆုံးဖြစ်အောင် လုပ်ပေးပါသည်
အလုပ်လုပ်သည့် အပိုင်းအမှုန်အပူခါးခါး -၅၂°C မှ +၁၇၇°C အထိ၊ အလွန်ပိုမိုဆိုးရွားသော ပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် သင့်တော်ပါသည်
ပရိုဘ်နှစ်ခု တပ်ဆင်ထားခြင်းဖွဲ့စည်းမှုသည် စနစ်၏ အလုပ်လုပ်ချိန်ကို တိုးမှုန်းပေးပြီး အမှားအမှင်မှုများကို လက်ခံနိုင်စွမ်းကို မြင့်တင်ပေးပါသည်
အလိုအလျောက် ပျက်စီးမှု ဖော်ထုတ်ခြင်းနှင့် အလိုအလျောက် ပြောင်းလဲခြင်းစနစ်သည် စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်......
အရေးကြီးသော စက်မှုစနစ်များတွင် အဆက်မပြတ် လုပ်ဆောင်ရန် အထူးပြုထားပါသည်
ရှည်လျားသော အသက်တာကြောင်း ခံနိုင်ရည်ရှိသော ပစ္စည်းများဖြင့် ဖန်တီးထားပြီး ခံနိုင်ရည်မြင့်မားသော ကြိုးများကို ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်
မေးခွန်း ၁။ Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05 ၏ အဓိကအသုံးပြုမှုက အဘယ်နည်း။
အဖြေ ၁။ 330103-00-07-10-12-05ဤပစ္စည်းကို စက်မှုစီမံခန့်ခွဲမှုစနစ်များအတွင်းရှိ လည်ပတ်နေသော စက်များတွင် ကုန်စည်အုန်းခြင်းနှင့် အနေအထားစောင်းကြည့်ခြင်းအတွက် အသုံးပြုသည်။
မေးခွန်း ၂။ 330103-00-07-10-12-05 သည် အပိုမှုန်းဖြင့် အသုံးပြုနိုင်သလော။
အဖြေ ၂။ ဟုတ်ကဲ့၊ 330103-00-07-10-12-05ဤပစ္စည်းသည် အဓိကပရိုဗ်မှ ပျက်စဲသောအခါ အပိုမှုန်းဖြင့် အလုပ်လုပ်သည့် ဒုတိယပရိုဗ်သို့ အလိုအလျောက် ပြောင်းလဲပေးနိုင်သည့် နှစ်ခုတွဲအပိုမှုန်းဖြင့် အသုံးပြုနိုင်သည်။
မေးခွန်း ၃။ 330103-00-07-10-12-05 သည် မည့်သည့်စနစ်နှင့် သုံးနိုင်သနည်း။
အဖြေ ၃။ ဤပစ္စည်းကို Bently Nevada 3500 စောင်းကြည့်စနစ်နှင့် 3300 XL ပရိုဗ်အခြေခံအဆောက်အအုပ်နှင့် သုံးနိုင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
မေးခွန်း ၄။ ဤပစ္စည်းတွင် မည့်သည့်ဆက်သွယ်ရေးနည်းပညာကို အသုံးပြုသနည်း။
အဖြေ ၄။ 330103-00-07-10-12-05ဤပစ္စည်းတွင် အိုင်ဒီကারেნ့် စောင်းကြည့်ခြင်းနည်းပညာနှင့် FluidLoc ကြိုးနည်းပညာတွေ့ကြုံမှုကို ပေါင်းစပ်အသုံးပြု၍ အခြေခိုင်မှုရှိသော စိတ်ဝင်စားဖွယ် အချက်အလက်မှုန်းလွှင်မှုကို ပေးစေသည်။
မေးခွန်း ၅။ 330103-00-07-10-12-05 ကို ပြင်ပေါ်တွင် အလွန်ဆိုးရောင်းသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသလော။
A5: ဟုတ်ကဲ့၊ ၎င်းသည် စင်တီဂရိတ် -၅၂ ဒီဂရီမှ +၁၇၇ ဒီဂရီအထိ အလုပ်လုပ်နိုင်ပြီး ခံနိုင်ရည်ရှိသော သံမဏိဖွဲ့စည်းမှုနှင့် အပိုဆောင်းအဖုံးအစီအစဉ်ဖြင့် ဖွဲ့စည်းထားသော ကြေးနီကြိုးများကို အသုံးပြုပါသည်။