Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-07-10-12-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-07-10-12-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05 waa 3300 XL 8 mm probe ee la xiriira kuwa la ilaaliyey, oo la qoray inuu la xiriira kuwa la ilaaliyey 3500 ee Bently Nevada. Wuxuu isticmaala tekinikada eddy current inuu si sax ah ugu sameeyo qiimaha dhaqanka iyo xagga ka mid ah waxyaabaha la xiriira kuwa la ilaaliyey. Wuxuu la qoray inuu noqdo qofka la xiriira kuwa la ilaaliyey oo la xiriira kuwa la ilaaliyey, si ay ugu sameeyaan inay si gaar ah ugu sameeyaan data ee la xiriira kuwa la ilaaliyey iyadoo isticmaasho FluidLoc cable protection.
Qiimaysa dhaqanka iyo xagga ka mid ah waxyaabaha la xiriira kuwa la ilaaliyey
Ugu badbaadiyaa dhaqanka mekaniikaalka ilaa ishaha elektrinka isticmaalka eddy current sensing
Ugu soo celiyaa qiimaha data ee 3500 monitoring modules
Waxay ku saabsataa isku dhafan koonfigurashada qorshaha ah ama laba qorshaha la isticmaalo mar walba
Waxay siiyaan isku dhaafasho oo xirfadda ah ilaa qorshaha caadiga ah marka qorshaha ugu horreeya ah ay la kulmay
Waxay siiyaan heerka la soco sida caadiga ah ee ku saabsataa nidaamka ilaa maareynta macaamiisha
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-07-10-12-05 |
| Cabbirrada | 112.3x1.6x1.6cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 70 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Quruxda ClickLoc ka mid ah coaxial yar, quruxda FluidLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
La isticmaalo kartaa nidaamka 3500 Monitoring iyo qorshaha 3300 XL Series Proximitors
Waxay isticmaalaan tekinoolojiyada kaabla FluidLoc si loo yareeyo dhaqankii iskudhafan iyo si loo hagaajiyo
Kooniktor-ka Coaxial kaalayn oo ku jira ClickLoc ee si loo dhisaa guul darro
Koonfigurashada isku dhafan laba ah oo si gaar ah loo isticmaalo si loo hagaajiyo heerka ugu weyn ee ku saabsataa nidaamka
Habka la isticmaalo kartaa isku dhafan M10 x 1 ee ku saabsataa qorshaha
Waxay leedahay waa koox qorshaha ah ee ka mid ah in la qorsho mar walba
CSA, ATEX, iyo IECEx ayaa ku qorshaynayay inay la xiriiraan dhaqanka aasaasiga ah ee indhaha
Qaybta quruxda iyo qaligooda (0.08 kg)
Qaybta dhinaca ka baxa oo kala duwan ee dhinaca dhinacda oo leh fep ee ka baxa oo leh dhinacda quruxda
Abyooyinka caanaha: PPS ee qaybta quruxda iyo AISI 303/304 ee dhinacda dhinacda
Qaybta eddy current ee caanaha ugu sarreeya ayaa si guul darro ah ugu xaqiijinaya data ee xagga jirka iyo xagga ka baxa
Ugu yar yahay xaaladaha xagga xagga oo la sameeyo FluidLoc ayaa si guul darro ah ugu yar yahay xaaladaha xagga xagga iyo xagga xagga
Xaaladaha xagga xagga: -52°C ilaa +177°C, oo la xiriiraan xaaladaha ugu weyn
Qaybta laba qaybta ayaa si guul darro ah ugu yar yahay xaaladaha xagga xagga iyo xaaladaha xagga xagga
Qaybta xagga xagga oo la sameeyo oo la xiriiraan ayaa si guul darro ah ugu yar yahay xaaladaha xagga xagga
Qaybta xagga xagga oo la sameeyo oo la xiriiraan ayaa si guul darro ah ugu yar yahay xaaladaha xagga xagga ee qaybta indhaha
Dhaqmeeynta dheerka ah leh oo leh waxyaabaha la xidhiidha korroosiyada iyo waxyaabaha loo dhisay si loo xidhiidho kabelka
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05?
Jawaab 1: 330103-00-07-10-12-05waa la isticmaalaa si loo hubiyo dhaqmeeynta iyo goobta kuwa la jiray qofka la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee......
Su’aal 2: Ma 330103-00-07-10-12-05 wuxuu ku dhaqan karaa isku dhafan?
Jawab 2: Haa, 330103-00-07-10-12-05wuxuu ku dhaqan karaa isku dhafan laba jiritaan oo leh isku dhafan oo la xidhiidha goobta la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee kuwa la jiray ee......
Su’aal 3: Waa maxay sistemaadu oo 330103-00-07-10-12-05 wuxuu ku dhaqan karaa?
Jawab 3: Wuxuu la dhisay si loo isticmaalo sistemaadka Bently Nevada 3500 ee hubiinta iyo infrastrukturaada 3300 XL ee probe.
Su’aal 4: Waa maxay tekinoolojiyada caawimaadka ee uu isticmaalaa?
Jawaab 4: 330103-00-07-10-12-05wuxuu isticmaalaa hubiinta eddy current iyo tekinoolojiyada kabelka FluidLoc si loo sameeyo ugu yar ee xogta.
Su’aal 5: Ma waxa lagu isticmaal karaa 330103-00-07-10-12-05 ee xaaladaha quruumaysan?
Jawaab 5: Haa, wuxuu shaqayn doonaa midigta -52°C ilaa +177°C, oo wuxuu isticmaala dhinac-dhinac oo ka dhexeeya dhinac-dhinac oo leh quruumo iyo qorsho oo leh quruumo si loo sameeyo quruumo.