Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-07-10-12-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-07-10-12-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05 is é seo probe ghlacach 3300 XL 8 mm a dhearadh chun a bheith comhoiriúnach le córas monatóireachta Bently Nevada 3500. Úsáideann sé teicneolaíocht na gciorcail fhuaraithe chun tomhas cruinn a dhéanamh ar chrochadh agus ar shuíomh i meaisíní rothartha. Dearadh ar son oiriúnachta ard, agus úsáidtear é mar bhall tábhachtach i gcórais monatóireachta stádais, ag cinnti tarchur sonraí staible agus leanúnach trí chosaint cábla FluidLoc.
Tomhais crochadh an sreang agus an suíomh radaighil i meaisíní rothartha
Tiontaíonn sé gluaiseacht mhicniúil go dtí sainníomhail leictreacha ag úsáid teicneolaíochta na gciorcail fhuaraithe
Uasmhíonn sé sonraí an tomhais go modúil monatóireachta 3500
Tacaíonn sé le comhshocruithe scagaire aonair nó dúbailte-athchóirithe
Ceadaíonn sé athshlámadh uathoibríoch go dtí an scagaire cúltaca i gcás torthaí an phríméar
Soláthraíonn sé monatóireacht leanúnach do chórais cosainte gléasanna
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05 3300 XL 8 mm Spreagán |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-07-10-12-05 |
| Tomhas | 112.3x1.6x1.6cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 70 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nasc ClickLoc co-axial beag, cábla FluidLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
Comhoiriúnach le Córas Monatóireachta 3500 agus le sraitheanna 3300 XL Proximitors
Úsáideann sé teicneolaíocht chábla FluidLoc chun staidiúchtacht agus cosaint an shínigh a fheabhsú
Nascán co-axial beag le críoch ClickLoc chun suiteáil shiúrtha
Roghnach: comhshocruithe dúbailte-athchóirithe chun fiúntacht ard an chórais a chinntiú
Inchidir mionnacháil uileghabhálach M10 x 1
Líonann sé amháin ionad scagaire ar bhealach gach pointe tomhais
Certaithe ag CSA, ATEX, agus IECEx le haghaidh comhlíonadh slándála i ngnóthaí tionsclaíocha
Dearadh cumascach agus éasca le bogadh (0.08 kg)
Cúlra crua stáinléimh roghnach le cásóg sheachtrach FEP do thimpeallachtaí caorach
Materailí ar ardchaighdeán: barr phróibé PPS agus córas crua stáinléimh AISI 303/304
Braitheann an bhrath iargúlta ar chuardach gaoithe a chinntíonn sonraí cruinn maidir le broscadh agus leasú
Aistriú síniala staible trí chabhlach FluidLoc a laghdaíonn gutha agus aistriúcháin
Ráin téimpeartúir oibre: -52°C go +177°C, oiriúnach do thimpeallachtaí an-ghaolmhar
Tugann an comhdhéanamh dhá phróibé leas ar am oibre an chórais agus ar fheithicíocht an chórais i gcoinne míshástacht
Laghdú automatúil ar theip agus athshocruithe a fheabhsaíonn iontaofacht an mhiontairí
Optaítear don oibriú leanúnach i ngnóthaí tionsclaíocha sa chóras meaisíní criticiúla
Feidhmíocht fhadtéarmach le hábhair a chosnaíonn in aghaidh caorachta agus rogha cáblaí a bhfuil tacaíocht orthu
C1: Cad is príomhúsáid an Bently Nevada 330103-00-07-10-12-05?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an 330103-00-07-10-12-05úsáidtear é le haghaidh monatóireachta crochadh agus suímh i mheaisíní rothartha laistigh de chórais monatóireachta tionsclaíocha.
C2: An dtacaíonn an 330103-00-07-10-12-05 le hathchúram?
Freagra 2: Tá sé mar sin, an 330103-00-07-10-12-05tacaíonn le comhshó athchúram dúbailte le trasnú uathoibríoch go dtí scannán cúltaca má theipeann ar an scannán príomha.
C3: Leis an gcóras cé acu is comhoiriúnach an 330103-00-07-10-12-05?
FRE3: Deartha é le húsáid le córas monatóireachta Bently Nevada 3500 agus le foirgnimh scannán 3300 XL.
C4: Cén teicneolaíocht cumarsáide a úsáideann sé?
Freagra 4: Tá an 330103-00-07-10-12-05úsáideann sé crochadh gaoithe mara le teicneolaíocht chábla FluidLoc chun aistriú síniala staible.
C5: An féidir an 330103-00-07-10-12-05 a úsáid i dtimpeallachtaí tromchúiseacha?
F5: Sea, oibríonn sé idir -52°C agus +177°C agus úsáideann sé tógáil as stáinléanach agus cábla cosanta roghnach le haghaidh ionadú.