Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probka | Təhlükəli sahə probkası |
| 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 | ClickLoc Konnektorlu Probka |
| Yaxınlıq probası | Paslanmayan poladdan hazırlanmış prob korpusu |
| Titreşim Nəzarət Sensoru | Yüksək dəqiqlikli maşınlar sensoru |
| Milin Yerini Dəyişməsinin Ölçülməsi | Turbina Titreşim Monitorinqi |
| Fırlanan Maşınların Monitorinqi | Vəziyyət nəzarəti avadanlığı |
| Sənaye avtomatlaşdırma sensoru | Sənaye yaxınlıq sensoru |
| 3300 XL Nəzarət Sistemi | Dinamik Titrim Ölçüsü |
| 8 mm Eddi Cərəyan Probasi | Təmassız Yerdəyişmə Sensoru |
| CSA ATEX IECEx Sertifikatlı | Maşınların Qorunması Sistemi |
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 bu, dönen maşınlar tətbiqlərində millərin titrim və yerdəyişməsini dəqiq nəzarət etmək üçün nəzərdə tutulmuş yüksək performanslı 3300 XL 8 mm yaxınlıq probasıdır. Davamlı PPS prob ucuna və paslanmayan polad korpusa malik olan bu prob, tələbkar sənaye mühitlərində etibarlı uzunmüddətli işləməni təmin edir.
Bu prob, təhlükəsiz və effektiv quraşdırma üçün 75Ω üçlü oxlu FEP izolyasiyalı kabellə və Miniatur koaksial ClickLoc konektorla təchiz olunub. Bently Nevada 3300 XL nəzarət sistemləri ilə uyğunluğuna görə hazırlanmışdır və maşınların qorunması və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət proqramları üçün zəruri dəqiq təmassız ölçmələr verir.
CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına sahib olan bu prob, turbinlər, kompressorlar, nasoslar və mühərrik kimi təhlükəli və yüksək etibarlılıq tələb edən sənaye tətbiqləri üçün uyğundur.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 |
| Ölçülər | 20x18x2sm |
| Çəki | 0,1 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75Ω üçlü koaksial, flor-etilen-propilen (FEP) ilə izolyasiya edilmiş |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Birləşdirici material | Qızılla örtülmüş latun və ya qızıl örtülmüş berillium misi |
| Probka korpusunun burulma momenti | 33,9 N•m (300 in•lbf) (Maksimum Qiymətləndirilmiş) |
| Ümumi uzunluq variantı | 2,0 metr (6,6 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12-nin əsas tətbiqi sahəsi nədir?
The 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 bu cihaz turbinalar, kompressorlar, nasoslar və mühərrikler kimi dönen maşınların mil titrəşməsi və yerdəyişməsinin izlənməsi üçün istifadə olunur. O, avadanlığın qorunması və vəziyyətinin monitorinqi üçün dəqiq kontakt olmayan ölçmə imkanı yaradır.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 hansı sistemlə uyğundur?
The 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 bu cihaz sənaye titrəşmə monitorinqi tətbiqləri üçün etibarlı inteqrasiya təmin edən Bently Nevada 3300 XL monitorinq sistemi ilə tamamilə uyğundur.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 hansı növ sensor texnologiyasından istifadə edir?
The 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 bu cihaz mil mövqeyi və titrəşməsinin dəqiq, kontakt olmayan ölçməsini təmin etmək üçün eddi cərəyan (yaxınlıq) sensor texnologiyasından istifadə edir.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12-nin kabellərinin uzunluğu nə qədərdir?
The 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 ümumi kabellərin uzunluğu 2,0 metr (6,6 fut) təşkil edir və sənaye mühitində çevik quraşdırma üçün uyğundur.
5. 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 patlayıcı və təhlükəli sahələrdə istifadə üçün uyğundurmu?
Bəli, 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 cSA, ATEX və IECEx təsdiqləri ilə təsdiqlənib və bu da onu təhlükəli və partlayıcı mühitlərdə istifadə üçün uyğun edir.