Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe | Probe ee Gacmaha Xadgudubka |
| 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Qorsho Qorsho | Qaabka Probe ee Dhinaca Dheerka |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Sensar ee Ku Daraya Qalabka Sare |
| Ku qoran kasta oo shaft | La xiriira Khaasidka Turbiin |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Qorshaha Xisaabinta Xaaladda |
| Sensarka Istaarinta Gacmaha | Sensor-ka proximity iyo qoyska |
| sistimka Xisaabinta 3300 XL | Xisaabinta Dhaqsoodka Dhaqsoodka |
| sensar ee Eddy Current ee 8 mm | Sensar ee Dib-u-eegta ee Dhaqsoodka |
| CSA ATEX IECEx La Ilaalay | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
Waxaa Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 waa sensar ka badan ee 3300 XL ee proximity ee 8 mm oo la sameeyay si loo xisaabiyo dhaqsoodka shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya ee quruxda qaabka la isku dayo. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo shaft iyo dhaqsood......
Sensar kan wuxuu leeyahay kabel ee triaxial ee 75Ω oo la qabtay FEP, iyo connector ee coaxial ee ka yaryar oo la qabtay ClickLoc si loo xidhiidho kuwa soo noqonaya. Waa la sameeyay si loo xisaabiyo kuwa soo noqonaya ee Bently Nevada 3300 XL, iyo waxay siiyaan xisaabinta dib-u-eegta oo sax ah ee lagu talagalay in la hagaajiyo quruxda iyo dhaqsoodka kuwa soo noqonaya.
Lagu isticmaalo karaamadka CSA, ATEX, iyo IECEx, quruxdu wuxuu leeyahay xaaladaha xadgudubka iyo xaaladaha industriyada la xiriira karo ah ee ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, iyo motorrada.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 |
| Cabbirrada | 20x18x2cm |
| Miisaanka | 0.1 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Caadiga Kooniktoorka | Kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab ama kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab oo ku jira beryllium copper |
| Jiilka Qorshaha | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Ugu weyn ee la xiriira mararka qaar) |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.0 mitir (6.6 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
1. Waa maxay isticmaal kasta uu leeyahay 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
Waxaa 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 waa la isticmaala kartaa si loo hubiyo dhaqanka iyo dhexdhexaadka shaafka turbiinada, kompreesarada, pumpada, iyo mooladaha. Wuxuu kaga caawinaya in la xisaabiyo dhaqanka si aan la xidhiidhin, iyo si loo hubiyo xaaladda adeegga.
2. Waa maxay sistemaadu oo la xidhiidha kartaa 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
Waxaa 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 waa la xidhiidha guud ahaan sistemaada Bently Nevada 3300 XL ee hubka dhaqanka, taasoo kaga caawinaya in la xidhiidho si guud ahaan kuwa isticmaalka industriyada ee hubka dhaqanka.
3. Waa maxay noocaha teknoolojiyada hubka ee 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ay isticmaalaan?
Waxaa 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 waxa uu isticmaala teknoolojiyada heerka xagga dhaqanka (proximity) inuu si sax ah ugu eegto heerka shaft iyo dhaqanka.
4. Waa maxay in ka badan kabelka ee 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
Waxaa 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 waxa uu laabatay in ka badan kabelka oo dhan ee 2.0 mitir (6.6 feet), taasoo leh faahfaahin ku saabsan in la sameeyo isku daynta qalaf-gaarka ah ee qolka.
5. Ma 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 wuxuu leh habeen ku saabsan qolka xun?
Haa, 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 waxa uu laabatay waxyaabaha CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo u muuqata inuu leh habeen ku saabsan qolka xun iyo qolka la xun karo.