ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် | အန္တရာယ်ရှိသော ဧရိယာ ပရိုဘ် |
| 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 | ClickLoc ကော်နက်တာ ပရိုဘ် |
| အနီးကပ် မှုန်းခေါ်စက် | သံမဏိတိုင်ပံပါသော ပရိုဘ်အမှုန့် |
| ကြွေလှုပ်မှု စောင်းကြားမှုစက် | အတိကျမှုမြင့်မားသော စက်မှုကိရိယာ စက်မှုကိရိယာ |
| ဝိုင်ယာကြိုးနှင့် စက်တပ်ဆင်မှု နေရာချထားမှု တိကျစွာ တိုင်းတာခြင်း | တာဘိုင်း ကြွေလှုပ်မှု စောင်းကြည့်ခြင်း |
| လှည့်ပတ်စက်ပစ္စည်းစောင့်ကြည့်မှု | အခြေအနေ စောင်းကြားမှု ပိုမိုကောင်းမွန်စေရန် ကိရိယာများ |
| စက်မှုအလိုအလျောက်ပြုလုပ်မှု စင်ဆာ | စက်မှုလုပ်ငန်းအတွက် အနီးစပ်ခွဲခြမ်းစေသည့် စက်ကိရိယာ |
| 3300 XL စောင်းကြည့်စနစ် | လှုပ်ရှားမှု ဗိုလ်တစ်မှု တိုင်းတာမှု |
| 8 mm အီဒီကারেন့် ပရိုဘ် | အမျက်နှင့် ထိတွေ့မှုမရှိသော နေရာရွှေ့ပေးသည့် စက်မှုခွဲခြမ်းစိတ်ဖေးမှုစက် |
| CSA ATEX IECEx အထောက်အထားပေးထားသည် | စက်ပစ္စည်း ကာကွယ်ရေး စနစ် |
၎င်း Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ဤပရိုဘ်သည် လှုပ်ရှားနေသော စက်ပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာဖြစ်သော ရှာဖ်၏ လှုပ်ရှားမှုနှင့် နေရာရွှေ့မှုကို တိကျစွာ စောင်းကြည့်ရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အမြင့်ဆုံးစွမ်းဆောင်ရည်ရှိ 3300 XL 8 mm နီးကပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ ပရိုဘ်၏ အဆုံးသည် ခံနိုင်ရည်ရှိသော PPS ဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး စတီလ်သံမှုန်အိမ်အုပ်ဖွဲ့စည်းမှုဖြင့် ပြုလုပ်ထားသည်။ ထို့ကြောင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ရှည်လျားစွာ ယုံကြည်စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှုကို အာမခံပေးသည်။
ဤပရိုဘ်တွင် 75Ω သုံးလုံးပါ ဖိုက်ဘာအိုင်ဆူလေးတ် (FEP) ကာမှုန်းကာကြောင်းနှင့် မိုင်နီယာချူးရာ ကော်အက်စီယယ် ClickLoc ကော်နက်တာ ပါဝင်ပါသည်။ ထိုကော်နက်တာသည် လုံခြုံပြီး ထိရောက်သော တပ်ဆင်မှုကို အာမခံပေးသည်။ Bently Nevada 3300 XL စောင်းကြည့်စနစ်များနှင့် သုံးနိုင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်နှင့် ကြိုတင်သိရှိနိုင်သော ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှု အစီအစဉ်များအတွက် အရေးကြီးသော ထိတွေ့မှုမရှိသော တိကျသော တိုင်းတာမှုများကို ပေးစေသည်။
CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အသိအမှတ်ပြုမှုများဖြင့် အထောက်အထားပြုထားပါသည်။ ဤစမ်းသပ်ခြင်းပိုင်းဆိုင်ရာ ပရိုဘ်သည် တူရိုင်းန်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် မော်တာများကဲ့သို့သော အန္တရာယ်ရှိသည့်နှင့် အောင်မြင်မှုအများဆုံးရှိသည့် စက်မှုလုပ်ငန်းများအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
|
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
|
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
|
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
|
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
|
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
|
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နီဗာဒါ 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 |
| အရွယ်အစား | 20x18x2cm |
| အလေးချိန် | 0.1 ကီလိုဂရမ် |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| ပရိုဘ်ကြိုး | 75Ω သုံးလုံးပေါင်း (triaxial), ဖလူရိုအီသီလီန် ပရိုပီလီန် (FEP) အုံအုံထုံထုံဖြင့် ကာကွယ်ထားသော |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | FEP အပေါ်ယံအကာအကွယ်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော ပေါ့ပေါ့ပါးပါးရှိသော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST |
| ဆက်သွယ်မှု ပစ္စည်း | ရွှေသုံး၍ အ покရ်ထုတ်လုပ်ထားသော ကြေးနီ သို့မဟုတ် ရွှေသုံး၍ အုပ်ထုတ်လုပ်ထားသော ဘေရီလီယမ် ကြေးနီ |
| ပရော့ဘ်အိုး၏ တုန်ခါမှုအား | 33.9 N•m (300 in•lbf) (အများဆုံး အသုံးပြုခွင့်ပေးထားသော တုန်ခါမှုအား) |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၂.၀ မီတာ (၆.၆ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ၏ အဓိကအသုံးပြုမှုမှာ အဘယ်နည်း။
၎င်း 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ဤပစ္စည်းကို တာဘိုင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် မော်တာများကဲ့သို့သော လှည့်ပတ်သည့် စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ ကြွေးမော်မှုနှင့် ရွှေ့ပြောင်းမှုကို စောင်းမှုန်းခြင်းအတွက် အသုံးပြုသည်။ ဤပစ္စည်းသည် စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်နှင့် အခြေအနေစောင်းမှုကို စောင်းမှုန်းရန် တိကျသော ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော တိုင်းတာမှုကို ပေးစေသည်။
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 သည် မည့်သည့်စနစ်နှင့် သဟဇာတဖြစ်သနည်း။
၎င်း 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ဤပစ္စည်းသည် Bently Nevada 3300 XL စောင်းမှုန်းစနစ်နှင့် အပြည့်အဝ သဟဇာတဖြစ်ပြီး စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် ကြွေးမော်မှုစောင်းမှုန်းမှုအတွက် ယုံကြည်စောင်းမှုရှိသော ပေါင်းစပ်မှုကို အာမခံပေးသည်။
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 သည် မည့်သည့် စောင်းမှုန်းနည်းပညာကို အသုံးပြုသနည်း။
၎င်း 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ဤပစ္စည်းသည် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ နေရာနှင့် ကြွေးမော်မှုကို တိကျစွာ ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော တိုင်းတာမှုကို ပေးစေရန် အီဒီကারেন့် (အနီးစပ်ဆုံး) စောင်းမှုန်းနည်းပညာကို အသုံးပြုသည်။
၄။ 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ရဲ့ ကြိုးအလျားက ဘယ်လောက်လဲ။
၎င်း 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ပျော့ပြောင်းစွာ တပ်ဆင်ရန် သင့်တော်သော ၂.၀ မီတာ (၆.၆ ပေ) ရှိသည့် ကေဘယ်လ်အလျားတစ်ခုနှင့်အတူ လာသည်။
၅။ 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 ဟာ အန္တရာယ်ရှိတဲ့ နေရာတွေအတွက် သင့်တော်လား။
ဟုတ်တယ်၊ ဒါ 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 cSA၊ ATEX နဲ့ IECEx ခွင့်ပြုချက်တွေနဲ့ ခွင့်ပြုချက်ရထားပြီး အန္တရာယ်များပြီး ပေါက်ကွဲမှုဖြစ်နိုင်ခြေရှိတဲ့ ပတ်ဝန်းကျင်မှာ အသုံးပြုဖို့ သင့်တော်ပါတယ်။