Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Scannáin 3300 XL 8 mm Bently Nevada | Probe Limistéar Mianta |
| 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Proba Glacach Cothromachta | Cás Scannáin as Stáinine Stainge |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Sainseanóir Inneall Airde Precisiún |
| Tomhas aice aistriúcháin | Monatóireacht Chruithniú Turbín |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Taisceáil Cois Choinníollacha |
| Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil | Ionsamhlóir gairdheachta i dteicneolaíocht an tionsaí |
| córas Taisceála 3300 XL | Tomhas Dhinimiciúil na gCrith |
| broscaire Gaoithe Eadachta 8 mm | Sensóir Neamhthagannach Iompair |
| Certaithe de réir CSA, ATEX agus IECEx | Córas Cosanta Mheaisíní |
An Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 is é seo broscara ardfheidhmeach 3300 XL 8 mm atá deartha chun tomhas cruinn na gcrith agus an iompair ar shafanna i ngnéithe rothartha. Tá sé deartha le barr PPS ina dhiaidh sin agus leabharra staenlise, ag cinnti oibriú hiomlán oiriúnach ar feadh tréimhse fada i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta.
Tá cairde 75Ω triaxial le insilteáil FEP agus ceangalóir coaxial mionmhéideach ClickLoc ar an mbroscaire seo chun suiteáil shiolúil agus éifeachtúil a chinntiú. Tá sé deartha chun oiriúnú a bheith aige le córais taisceála Bently Nevada 3300 XL, ag soláthar tomhais neamhthagannacha cruinn a bhfuil gá leo chun cosaint an mheaisín agus cláranna coimeád réamhchúra.
Díolaithe le ceadú CSA, ATEX, agus IECEx, is féidir an bhrainse a úsáid i dtionscnaimh tionsclaíochta ina bhfuil mianra nó arbh fhiú go mór é a úsáid, mar shampla turbsíní, comhphrionnairí, puimpáin, agus gluiní.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 3300 XL 8 mm Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 |
| Tomhas | 20x18x2cm |
| Meáchan | 0.1 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Ábhar an naiscitheora | Crua-ghalvánaithe as brass nó cruabhaillí as beriliam-cuairt óir |
| Torc Cás an Scannáin | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Uasmhéid Rátáilte) |
| Rogha Fad Iomlán | 2.0 méadar (6.6 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
1. Cad is príomhúsáid 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
An 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 úsáidtear é chun tonnghaol agus aistriú na haicearra a mheas i meaisíní rothartha mar atá turbiní, comhphrionnairí, puipí, agus mótóirí. Ceadaíonn sé tomhas neamh-thuilleann cruinn chun cosaint an oiriúnaithe agus monatóireacht an stáid.
2. Cé acu de na córais is comhoiriúnach le 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
An 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 tá sé iomlán comhoiriúnach le córas monatóireachta Bently Nevada 3300 XL, ag cinnti intreagráil shlán don mheas tonnghaol i dtionscail.
3. Cén cineál teicneolaíochta measa a úsáideann 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
An 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 úsáideann teicneolaíocht aithníochta (aithníochta) reoigh chun tomhas cruinn, gan teagmháil, a sholáthar ar shuíomh an ghiobáin agus ar bholgadh.
4. Cad é fad an tsíoraí de 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12?
An 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 tagann sé le fad iomlán an tsíoraí de 2.0 méadar (6.6 troigh), oiriúnach do shuiteáil shaincheaptha i dtimpeallachtaí tionsclaíocha.
5. An oiriúnach an 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 do cheantair chontúirteacha?
Is féidir, an 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 tá cáil air le CSA, ATEX, agus IECEx, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do úsáid i gciantair chontúirteacha agus ina bhfuil easpa agus pléascadh bunaithe.