Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонды | Қауыпты аймақтағы зонды |
| 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 | ClickLoc коннекторы бар зонды |
| Жақындық зонды | Есікшелі болаттан жасалған сонда корпусы |
| Тербеліс бақылау сенсоры | Жоғары дәлдікті машина сенсоры |
| Біліктің орын ауыстыруын өлшеу | Турбина тербелісін бақылау |
| Айналушы Машиналарды Бақылау | Күй бақылау жабдығы |
| Өнеркәсіптік автоматтандыру сенсоры | Өнеркәсіптік жақындық датчигі |
| 3300 XL бақылау жүйесі | Динамикалық тербеліс өлшеуі |
| 8 мм эдди токтық зонды | Темасыз орын ауыстыру сенсоры |
| CSA ATEX IECEx сертификатталған | Машина-жабдықтарды қорғау жүйесі |
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 МОД:147773-00-12 бұл — айналмалы машиналарда валдың тербелісі мен орын ауысуын дәл бақылауға арналған жоғары өнімділікті 3300 XL 8 мм жақындық зондысы. Тұрақты PPS зонды ұшы мен шаңға төзімді болат корпусымен жасалған бұл зонды қатаң өнеркәсіптік ортада сенімді және ұзақ мерзімді жұмыс істеуге қабілетті.
Бұл зонды 75 Омдық үш осьті FEP-изоляциялық кабель мен миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннекторымен жабдықталған, ол орнатуды оңайлатып, сенімділігін қамтамасыз етеді. Bently Nevada 3300 XL бақылау жүйелерімен сүйкелістігі қамтамасыз етілген, сондықтан ол машиналарды қорғау мен болжамды техникалық қызмет көрсету бағдарламалары үшін қажетті дәл темасыз өлшеулерді береді.
CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған бұл зонды турбиналар, компрессорлар, сорғылар және электр қозғалтқыштар сияқты қауыпты және жоғары сенімділікті өнеркәсіптік қолданыстарға арналған.
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
|
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
|
Баға |
Winnie мен байланысу |
|
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
|
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
|
Төлем шарттары |
T/T |
|
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 3300 XL 8 мм зондысы |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 |
| Өлшемдер | 20x18x2см |
| Салмағы | 0.1 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Зондтық кабель | 75 Ом үшосылысты, фторэтиленпропилен (FEP) изоляцияланған |
| Қорғаныс қабаты (екеуінде де опциялық) | Иілгіш AISI 302 немесе 304 аустенитті болат, FEP сыртқы қаптамасымен |
| Байланыс материалы | Алтынмен капталған латунь немесе алтынмен капталған бериллий мырышы |
| Зонд корпусының бұралу моменті | 33,9 Н•м (300 in•lbf) (Ең жоғары реттелген мән) |
| Жалпы ұзындық опциясы | 2,0 метр (6,6 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 өнімінің негізгі қолданылу аймағы қандай?
The 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 ол турбиналар, компрессорлар, сорғылар және электр қозғалтқыштар сияқты айналмалы машиналарда валдың тербелісі мен орын ауысуын бақылау үшін қолданылады. Бұл қондырғыны қорғау мен күйін бақылау үшін дәл, контактсыз өлшеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 қай жүйемен үйлесімді?
The 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 бұл өнім Bently Nevada 3300 XL бақылау жүйесімен толық үйлесімді және өнеркәсіптік тербеліс бақылау қолданыстары үшін сенімді интеграцияны қамтамасыз етеді.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 қандай сезгіштік технологиясын қолданады?
The 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 валдың орны мен тербелісін дәл, контактсыз өлшеу үшін айналдырғыш ток (жақындық) сезгіштік технологиясын қолданады.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 кабельінің ұзындығы қандай?
The 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 жалпы кабель ұзындығы 2,0 метр (6,6 фут) құрайды, ол өнеркәсіптік орталарда икемді орнатуға ыңғайлы.
330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 қауыпты аймақтарға арналған ба?
Иә, ол 330101-XX-XX-20-02-05 МОД: 147773-00-12 ол CSA, ATEX және IECEx рұқсаттарымен сертификатталған, сондықтан қауыпты және жарылыс қаупі бар орындарда қолдануға жарамды.