Όνομα Προϊόντος: αισθητήριο 3300 XL 8 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προσαρμογή Bently Nevada 3300 XL 8 mm | Προσαρμογή για επικίνδυνες περιοχές |
| 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 | Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | Κέλυφος αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | Αισθητήρας υψηλής ακρίβειας για μηχανήματα |
| Μέτρηση Μετατόπισης Άξονα | Παρακολούθηση δονήσεων ατμοστρόβιλου |
| Παρακολούθηση Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Εξοπλισμός παρακολούθησης κατάστασης |
| Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης | Βιομηχανικός αισθητήρας πλησιάζοντος |
| σύστημα Παρακολούθησης 3300 XL | Δυναμική Μέτρηση Ταλάντωσης |
| προσεγγισιακός Αισθητήρας 8 mm Ρευμάτων Επαγωγής | Μη επαφής αισθητήρας μετατόπισης |
| Πιστοποιημένο σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx | Σύστημα Προστασίας Μηχανημάτων |
Ο Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 είναι ένας υψηλής απόδοσης προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για ακριβή παρακολούθηση ταλάντωσης και μετατόπισης του άξονα σε εφαρμογές περιστρεφόμενων μηχανημάτων. Κατασκευασμένος με ανθεκτική ακροδείκτη από PPS και κέλυφος από ανοξείδωτο χάλυβα, ο αισθητήρας διασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία επί μακρού χρονικού διαστήματος σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Ο αισθητήρας αυτός διαθέτει καλώδιο τριαξονικού τύπου 75 Ω με μόνωση από FEP και συνδετήρα Miniature coaxial ClickLoc για ασφαλή και αποτελεσματική εγκατάσταση. Σχεδιασμένος για συμβατότητα με τα συστήματα παρακολούθησης Bently Nevada 3300 XL, παρέχει ακριβείς μη επαφής μετρήσεις, οι οποίες είναι απαραίτητες για την προστασία των μηχανημάτων και τα προγράμματα προληπτικής συντήρησης.
Με πιστοποίηση CSA, ATEX και IECEx, ο αισθητήρας είναι κατάλληλος για επικίνδυνες και υψηλής αξιοπιστίας βιομηχανικές εφαρμογές, όπως τα στρόβιλοι, οι συμπιεστές, οι αντλίες και οι κινητήρες.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 3300 XL 8 mm Αισθητήρας Προσέγγισης |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 |
| Διαστάσεις | 20x18x2cm |
| Βάρος | 0.1 κιλό |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφενυληνικό Σουλφίδιο (PPS) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 303 ή 304 (SST) |
| Καλώδιο Προβολέα | 75 Ω τριαξονικό, με μόνωση φλουοροαιθυλενοπροπυλενίου (FEP) |
| Θωράκιση (προαιρετική και στα δύο) | Εύκαμπτο AISI 302 ή 304 SST με εξωτερικό περίβλημα FEP |
| Υλικό ένωσης | Ορείχαλκος επιχρυσωμένος ή βηρυλλιούχος χαλκός επιχρυσωμένος |
| Ροπή σύσφιξης περιβλήματος προβοσκιδίου | 33,9 N•m (300 in•lbf) (Μέγιστη ονομαστική τιμή) |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 2,0 μέτρα (6,6 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Εγκρίσεις CSA, ATEX, IECEx |
1. Ποια είναι η κύρια εφαρμογή του 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12;
Ο 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 χρησιμοποιείται για την παρακολούθηση της δόνησης και της μετατόπισης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, όπως τουρμπίνες, συμπιεστές, αντλίες και κινητήρες. Διασφαλίζει ακριβή μη επαφή μέτρηση για την προστασία του εξοπλισμού και την παρακολούθηση της κατάστασής του.
2. Με ποιο σύστημα είναι συμβατό το 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12;
Ο 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 είναι πλήρως συμβατό με το σύστημα παρακολούθησης Bently Nevada 3300 XL, διασφαλίζοντας αξιόπιστη ενσωμάτωση για βιομηχανικές εφαρμογές παρακολούθησης δόνησης.
3. Ποια τεχνολογία αισθητήρα χρησιμοποιεί το 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12;
Ο 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 χρησιμοποιεί τεχνολογία αισθητήρα ρευμάτων επαγωγής (προσέγγισης) για να παρέχει ακριβή, μη επαφή μέτρηση της θέσης και της δόνησης του άξονα.
4. Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου του 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12;
Ο 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 παρέχεται με συνολικό μήκος καλωδίου 2,0 μέτρα (6,6 πόδια), κατάλληλο για εύκαμπτη εγκατάσταση σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
5. Είναι το μοντέλο 330101-XX-XX-20-02-05 MOD:147773-00-12 κατάλληλο για επικίνδυνες περιοχές;
Ναι, το 330101-XX-XX-20-02-05 MOD: 147773-00-12 είναι πιστοποιημένο με τις εγκρίσεις CSA, ATEX και IECEx, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε επικίνδυνα και εκρηκτικά περιβάλλοντα.