Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330102-00-20-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330102-00-20-10-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probası yüksək performanslıdır və sənaye maşınlarında millərin titrəməsini, yerdəyişməsini və mövqeyini dəqiq, kontakt olmayan şəkildə ölçmək üçün nəzərdə tutulub. Vorteks cərəyanları sensor texnologiyasına əsaslanan bu prob, vəziyyət monitorinq sistemləri üçün sabit və dəqiq siqnal çıxışı təmin edir. Probun qoruyucu zırhla təchiz edilmiş 3/8-24 UNF rezьbali korpusu var ki, bu da ona çətin və təhlükəli mühitlərdə davamlılıq və etibarlılıq verir. 2,0 düym (5,08 sm) uzunluğunda kompakt korpusu və ümumi 1,0 metrlik uzunluğu ilə müxtəlif quraşdırma konfiqurasiyalarına uyğun gəlir və eyni zamanda 3300 XL monitorinq sistemləri ilə uyğunluğunu saxlayır.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensorları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330102-00-20-10-02-05 |
| Ölçülər | 1.5x1.2x120sm |
| Çəki | 0.15KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Probun diametri | 8 mm |
| İŞLƏMƏ PRINSİPI | Vihrevoy cərəyan |
| Soyulmamış uzunluq | 0,0 düym |
| Ümumi korpus uzunluğu | 2,0 düym. |
| Ümumi Uzunluq | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor növü | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru |
| Kabel növü | standart kabel |
| Prob korpusunun rezьbası | 3/8-24 UNF rezbi |
| Rezьba olmayan maksimum uzunluq | 0 mm |
| Metrik rezim konfiqurasiyaları | 200 mm |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
The 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensorları cSA, ATEX və IECEx sertifikatları ilə təmin edilən, tələbkar sənaye və təhlükəli mühitlərdə işləmək üçün nəzərdə tutulub. Onun zirehli konstruksiyası mexaniki zədələnməyə, titrəməyə və mühit stressinə qarşı artırılmış qorunma təmin edir. Etibarlı performans, təhlükəsizlik tələblərinə uyğunluq və sərt iş şəraitində sabit siqnal ötürülməsi kritik əhəmiyyət daşıyan neft-kimya, təbii qaz, enerji istehsalı və metallurgiya sənayelərində davamlı işləməyə uyğundur.