Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330102-00-20-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330102-00-20-10-02-05 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 είναι ένας υψηλής απόδοσης προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για ακριβείς, μη επαφόμενες μετρήσεις της ταλάντωσης, της μετατόπισης και της θέσης του άξονα σε βιομηχανικές μηχανές. Βασιζόμενος στην τεχνολογία αισθητήρων ρευμάτων δεύτερης τάξης (eddy current), παρέχει σταθερή και ακριβή έξοδο σήματος για συστήματα παρακολούθησης της κατάστασης. Ο αισθητήρας διαθέτει περίβλημα με σπείρωμα 3/8-24 UNF και θωράκιση για προστασία, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και αξιοπιστία σε ακραίες και επικίνδυνες εργασιακές συνθήκες. Με συμπαγή μήκος περιβλήματος 2,0 ίντσες και συνολικό μήκος 1,0 μέτρο, είναι κατάλληλος για μια ευρεία ποικιλία διαμορφώσεων εγκατάστασης, διατηρώντας παράλληλα τη συμβατότητά του με τα συστήματα παρακολούθησης 3300 XL.
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330102-00-20-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 1,5x1,2x120εκ |
| Βάρος | 0,15 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Διάμετρος σondaς | 8 mm |
| Ο αρχικός κανόνας λειτουργίας | Επαγωγικό ρεύμα |
| Μήκος χωρίς θηλυκό σπείρωμα | 0,0 ίντσες |
| Συνολικό μήκος περιβλήματος | 2,0 ίντσες |
| Total Length | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc |
| Τύπος καλωδίου | τυποποιημένο καλώδιο |
| Σπείρωμα περιβλήματος αισθητήρα | σπείρωμα 3/8-24 UNF |
| Μέγιστο μήκος χωρίς σπείρωμα | 0 mm |
| Διαμορφώσεις μετρικού σπειρώματος | 200 mm |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Εγκρίσεις CSA, ATEX, IECEx |
Ο 330102-00-20-10-02-05 Αισθητήρες Πλησιότητας 3300 XL 8 mm έχει σχεδιαστεί για λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά και επικίνδυνα περιβάλλοντα, με υποστήριξη των πιστοποιήσεων CSA, ATEX και IECEx. Η θωρακισμένη κατασκευή του παρέχει ενισχυμένη προστασία έναντι μηχανικής ζημιάς, ταλάντωσης και περιβαλλοντικής καταπόνησης. Είναι κατάλληλο για συνεχή λειτουργία σε βιομηχανίες όπως η πετροχημική, το φυσικό αέριο, η παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας και η μεταλλουργία, όπου η αξιόπιστη απόδοση, η συμμόρφωση με τις προδιαγραφές ασφαλείας και η σταθερή μετάδοση σήματος είναι κρίσιμες υπό ακραίες συνθήκες λειτουργίας.