Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330102-00-20-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330102-00-20-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 is é an 3300 XL 8 mm próib thrítháiteach ardfheidhmeach a dhearadh chun tomhas cruinn gan teagmháil a dhéanamh ar choscadh, aschur agus suíomh na sruthlann i mheaisíní tionsclaíochta. Bunaithe ar theicneolaíocht shonrú coircead, cuireann sé amach sínal stábla agus cruinn le haghaidh córas miontoraithe stádais. Tá cás lúide 3/8-24 UNF le cosaint armáilte ar an bpróib, ag cinnti caithimh agus oiriúnachta sa ghnáthshuíomh agus i dtimpeallachtaí dochartha. Le fhad 2.0 orlach ar an gcás agus fad iomlán de 1.0 méadar, is féidir é a úsáid i rogha leathan comhshuíomhanna suiteála agus tá sé comhoiriúnach le córas miontoraithe 3300 XL.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330102-00-20-10-02-05 |
| Tomhas | 1.5x1.2x120cm |
| Meáchan | 0.15KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Diaméadar Sprioc | 8 mm |
| Prionsabal Oibríochta | Coircead |
| Fad gan chasadh | 0.0 orlach |
| Fad iomlán an chúlchás | 2.0 orlach |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| Cás na próibe – caolbhuaile | cábla 3/8-24 UNF |
| An uasta fad gan bhuailt | 0 mm |
| Cumraíochtaí snáithe méadrach | 200 mm |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
An 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes tá sé deartha le haghaidh oibriú i dtimpeallachtaí tionsclaíocha agus timpeallachtaí mianach, agus tá cáil air ó CSA, ATEX, agus IECEx. Tugann a thógáil le coirnéil éadrom cosaint fhorleathan in aghaidh damáiste meicniúil, an chrochta, agus an stres timpeallachta. Is féidir é a úsáid don oibriú leanúnach i ndaoine ar nós na ndiagaileachta, an ghás nádúrtha, gheiniúna cumhachta, agus an mheatailúirge, áit a bhfuil feidhmíocht shlán, comhlíonadh slándála, agus trasnú sínialta staible ríthábhachtach faoi choinníollacha oibre dochartha.