Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм жақындату зондтары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330102-00-20-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330102-00-20-10-02-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
The Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындықты бақылау датчиғы — бұл өнеркәсіптік машиналарда валдың тербелісін, орын ауысуын және орнын дәл, контактсыз өлшеуге арналған жоғары өнімділікті датчик. Ол токтардың өзегінде (эдди токтары) негізделген және күй бақылау жүйелері үшін тұрақты және дәл сигнал шығысын қамтамасыз етеді. Датчиктің корпусы 3/8-24 UNF резьбалы, брондалған қорғанысқа ие, сондықтан қиын және қауіпті жағдайларда да тұрақтылығы мен сенімділігі қамтамасыз етіледі. Қысқа 2,0 дюймдық корпус ұзындығы мен жалпы 1,0 метрлік ұзындығы арқылы ол әртүрлі орнату конфигурацияларына сай келеді және 3300 XL бақылау жүйелерімен үйлесімділігін сақтайды.
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бөлек Нөмір | 330102-00-20-10-02-05 |
| Өлшемдер | 1.5x1.2x120 см |
| Салмағы | 0.15kg |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Сенсордың диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс негіздері | Вихревой ток |
| Тісті емес ұзындығы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығы | 2,0 дюйм. |
| Жалпы ұзындық | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор – типі | Кішігірім коаксиалды ClickLoc коннекторы |
| Сым – типі | стандартты кабель |
| Датчик корпусының резьбасы | 3/8-24 UNF тегі |
| Резьбасыз максималды ұзындығы | 0 мм |
| Метрикалық резьба конфигурациялары | 200 мм |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
The 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары ол қатаң өнеркәсіптік және қауыпты орталарда жұмыс істеуге арналған, CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған. Оның брондалған құрылымы механикалық зақымдануға, тербеліске және қоршаған орта әсеріне қарсы күшейтілген қорғаныс қамтамасыз етеді. Ол сенімді жұмыс істеу, қауіпсіздік талаптарына сай келу және қатал жұмыс жағдайларында тұрақты сигнал беру маңызды болатын мұнай-газ, табиғи газ, электр энергиясын өндіру және металлургия салаларында үздіксіз жұмыс істеуге қолайлы.