Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330102-00-20-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330102-00-20-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 waa qalab waxqabad sare leh oo loo yaqaan '3300 XL 8 mm proximity probe' oo loogu talagalay cabbirka saxda ah ee aan taabashada lahayn ee gariirka shaft, kala guurka, iyo booska mashiinnada warshadaha. Iyada oo ku saleysan tiknoolajiyada dareemista wareegga, waxay bixisaa wax soo saar signal oo xasilloon oo sax ah oo loogu talagalay nidaamyada kormeerka xaaladda. Baadhitaanku wuxuu leeyahay 3/8-24 UNF oo leh xaalad dabacsan oo leh difaac gaashaanle ah, oo hubinaya cimri dheeri iyo isku halaynta jawiga adag iyo halista ah. Iyada oo leh dhererka xaashida 2,0-inji ah iyo dhererka guud ee 1,0 mitir, waxay ku habboon tahay qaabab kala duwan oo rakibid ah iyadoo la ilaalinayo iswaafajinta nidaamyada kormeerka 3300 XL.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330102-00-20-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.5x1.2x120cm |
| Miisaanka | 0.15kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Qaabka Qorshada | 8 mm |
| Habka La Fikirayo | Duulimaadka Eddy |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0.0 in. |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 2.0 gudaha. |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Xarkaha kiiska baaritaanka | 3/8-24 UNF thread |
| Waxyaabaha aan lahayn cawska ugu badan | 0 mm |
| Qaybaha thread ee metrik | 200 mm |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
Waxaa 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes waa la sameeyay si loo isticmaalo goobaha industriyada aad u xun iyo goobaha aad u xun oo la xiriira CSA, ATEX, iyo IECEx. Qaabka uu leeyahay oo la xiriira wuxuu kaga caawinayaa in la hagaajiyo dhammaan xataaladda mekaniikada, dhaqanka, iyo xataaladda dhulka. Waa la isticmaali karaa si jirro ah ee ka shaqeynaya qoysaska petrokemikaal, gaska daboolka, ujeedka kalaamka, iyo metallurji, taasoo leh muhiimadda ugu weyn ee fikradka si loo isticmaalo, xaqiijinta ammaanka, iyo ugu yaraan ee ujeedka sigoalka marka la shaqeeyo goobaha aad u xun.