ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330102-00-20-10-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330102-00-20-10-02-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
၎င်း Bently Nevada 330102-00-20-10-02-05 သည် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် ရှိသော မော်တော်ယာဉ်၏ ဝိုင်ယာ၊ ရွှေ့လျားမှုနှင့် အနေအထားကို တိကျစွာ အမှီအခိုကင်းသော တိုင်းတာမှုအတွက် ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသော အမြင့်စွမ်းဆောင်ရည်ရှိသော 3300 XL 8 mm အနီးကပ် စူးစမ်းမှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ အီဒီ ကারেন့် (eddy current) စူးစမ်းမှုနည်းပညာကို အခြေခံ၍ အခြေအနေ စောင်းကြောင်းစနစ်များအတွက် တည်ငြိမ်ပြီး တိကျသော စိုက်န်အွန်း (signal output) ကို ပေးစေသည်။ ပရိုဘ်သည် 3/8-24 UNF ချောင်းပေါက်ပါသော အမိုက်ခ်မ် (armored) ကာကွယ်မှုပါရှိပြီး မသေချာသော သို့မဟုတ် အန္တရာယ်များသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ခံနိုင်ရည်ရှိမှုနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို သေချာစေသည်။ အရှည် ၂.၀ လက်မရှိသော စုပ်ထားသော အမိုက်ခ်မ် (compact case) နှင့် စုစုပေါင်းအရှည် ၁.၀ မီတာရှိသော ပရိုဘ်သည် တပ်ဆင်မှုအများအပြားအတွက် သင့်တော်ပြီး 3300 XL စောင်းကြောင်းစနစ်များနှင့် ကိုက်ညီမှုရှိသည်။
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နေဝာဒါ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၂၀-၁၀-၀၂-၀၅ ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330102-00-20-10-02-05 |
| အရွယ်အစား | 1.5x1.2x120cm |
| အလေးချိန် | ၅၀ ကီလိုဂရမ် |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| စူးစမ်းရေးစက်ရဲ့ အလျား | ၈ မီလီမီတာ |
| လုပ်ဆောင်ချက် | အက်ဒီ ကারেন့ |
| အမျှော်မှန်းမှုမှ မှုန်းထားသော အရှည် | ၀.၀ လက်မ |
| စုစုပေါင်း အမျှော်မှန်းမှုအမျှော်အမှန်း | ၂.၀ လက်မ |
| စုစုပေါင်းအလျား | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာ - အမျိုးအစား | မိုက်ခရိုကောက်ရှ်ရယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ |
| ကြိုး - အမျိုးအစား | စံကြိုး |
| ပရိုဘ် အမိုက်ခ်မ် ချောင်းပေါက် | 3/8-24 UNF ချိတ် |
| အမိုက်ခ်မ် မပါသော အများဆုံးအရှည် | 0 mm |
| မက်ထရစ် ချောင်းပေါက် ပုံစံများ | ၂၀၀ မီလီမီတာ |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
၎င်း 330102-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ်များ cSA၊ ATEX နှင့် IECEx အတည်ပြုခြင်းများဖြင့် အားပေးထားသော စက်မှုလုပ်ငန်းများနှင့် အန္တရာယ်ရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ၎င်း၏ အကာအကွယ်ပေးထားသော တည်ဆောက်မှုသည် စက်မှုပျက်စီးမှု၊ ကုန်စည်ခြင်းနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာ ဖိအားများမှ ပိုမိုကောင်းမော်သော ကာကွယ်မှုကို ပေးစေပါသည်။ ၎င်းသည် ပက်ထရိုကေမီကယ်၊ သဘောတော်သဘောတော်၊ လျှပ်စစ်ထုတ်လုပ်မှုနှင့် သံမဏိလုပ်ငန်းများကဲ့သို့သော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အဆက်မပြတ် အသုံးပြုရန် သင့်တော်ပါသည်။ ထိုလုပ်ငန်းများတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော စွမ်းဆောင်ရည်၊ လုံခြုံရေးနှင့် ကိုက်ညီမှု စံနှုန်းများနှင့် မှန်ကန်သော စိတ်ကူးစိတ်သန်း လွှဲပေးမှုတို့သည် ပြင်ပေါင်းမှုများရှိသော အလုပ်လုပ်သည့် အခြေအနေများအောက်တွင် အရေးကြီးပါသည်။