Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-02-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-02-10-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
The BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları bu, dönen maşınların valının titrimi, yerdəyişməsi və mövqeyinin dəqiq ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək performanslı eddy cərəyanı yaxınlıq probasıdır. 3300 XL seriyasının bir hissəsi kimi sənaye avadanlığı üçün etibarlı kontakt olmayan monitorinq təmin edir və dəqiq vəziyyət monitorinqini və maşınların qorunmasını təmin edir.
Bu proba, tələbkar sənaye mühitlərində Bently Nevada monitorinq sistemləri ilə uyğunluq, davamlılıq və sabitlik üçün hazırlanmışdır.
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-02-10-02-05 |
| Ölçülər | 1,8×1,6×111 sm |
| Çəki | 0,06 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 20 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Miniatür koaksial ClickLoc konnektor standart kabelləri |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
| Bağlantı Növü | Miniatur koaksial ClickLoc™ birləşdirici |
| Rezba Metriki | یئری |
The BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları geniş istifadə olunur:
Sual 1: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensorlarının funksiyası nədir?
Cavab: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensorları, eddi cərəyan texnologiyasından istifadə edərək, fiziki kontakt olmadan millərin titrəşməsini, yerdəyişməsini və mövqeyini ölçür.
Sual 2: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensorları ümumiyyətlə harada istifadə olunur?
Cavab: Bu sensorlar ümumiyyətlə turbinalarda, kompressorlarda, nasoslarda, mühərrikdə və digər kritik fırlanan maşın sistemlərində istifadə olunur.
Sual 3: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensorları təhlükəli sahələr üçün sertifikatlaşdırılıbmı?
Cavab: Bəli, bu sensorların CSA, ATEX və IECEx təsdiqləri var; ona görə də onlar təhlükəli və partlayıcı mühitlər üçün uyğundur.
Sual 4: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensorları hansı tip konektor istifadə edir?
A: Təhlükəsiz və sabit qoşulmalar üçün Miniatur koaksial ClickLoc™ konektorundan istifadə edir.