Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм жақындату зондтары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330103-00-02-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330103-00-02-10-02-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
The BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары бұл — айналмалы машиналарда валдың тербелісін, орын ауысуын және орнын дәл өлшеуге арналған жоғары өнімділікті айналмалы токтың жақындықты бақылау сенсоры. 3300 XL сериясының бір бөлігі болып табылады және өнеркәсіптік жабдықтар үшін сенімді түрде контактсіз бақылау мүмкіндігін қамтамасыз етеді, осылайша дәл жағдай бақылауы мен машиналарды қорғау қамтамасыз етіледі.
Ол қатаң өнеркәсіптік жағдайларда Bently Nevada бақылау жүйелерімен үйлесімділікті, тұрақтылықты және төзімділікті қамтамасыз ету үшін құрастырылған.
| Өнімнің атауы | BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бөлек Нөмір | 330103-00-02-10-02-05 |
| Өлшемдер | 1,8×1,6×111 см |
| Салмағы | 0,06 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0 мм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 20 мм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннектор стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
| Қосылманың түрі | Миниатюралық коаксиалды ClickLoc™ коннекторы |
| Тістелген метрикалық резьба | жіп |
The BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары келесілерде пайдаланылады:
Q1: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсорларының қызметі қандай?
A: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары айналмалы токтың әсерінен пайда болатын вихрь токтары технологиясын қолданып, валдың тербелісін, орын ауысуын және орнын физикалық түйісу болмай-ақ өлшейді.
Q2: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары қайда кеңінен қолданылады?
A: Ол турбиналарда, компрессорларда, сорғыларда, электр қозғалтқыштарда және басқа да маңызды айналмалы машиналар жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Q3: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары қауіпті аймақтар үшін сертификатталған ба?
A: Иә, ол қауіпті және жанғыш-патlayлы орталар үшін CSA, ATEX және IECEx рұқсаттарына ие.
4-ші тоқсан: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары қандай түрдегі коннекторды қолданады?
Ж: Ол сенімді және тұрақты қосылулар үшін миниатюралық коаксиалды ClickLoc™ коннекторын қолданады.