Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-02-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-02-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes is é seo prúib thréith chomhtháite ardghníomhach deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh ar choscadh, aistriú agus suíomh na sreang i meaisíní rothartha. Mar chuid den tsraith 3300 XL, soláthraíonn sé monatóireacht neamh-thagannach iontaofa do thiomáint industriaile, ag cinnti tomhas cruinn ar choinníollacha agus cosaint ar an meaisín.
Tá sé deartha le haghaidh feidhmíochta, staideachta agus comhoiriúnachta le córas monatóireachta Bently Nevada i dtimpeallachtaí industriaile deacra.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-02-10-02-05 |
| Tomhas | 1.8x1.6x111 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 20 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Cineál Conneachta | Nascann Coaxial Bheag ClickLoc™ |
| Méadrú na Héadrucaíochta | snáithe |
An BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes úsáidtear go forleathan i:
C1: Cad is fúnction an BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes?
F1: Is é an BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes a mheasann tonnghluaiseacht, aistriúchán agus suíomh an róda le teicneolaíocht reochoirrú gan teagmháil fisiciúil.
C2: Cár úsáidtear an BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes go coitianta?
F2: Úsáidtear é go coitianta i dtuaircíní, i gcomhphrúisí, i bpumpáin, i ngluaisteáin agus i gcórais eile tábhachtacha meaisíní rothartha.
C3: An bhfuil an BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes certaithe do cheantair chontúirteacha?
F3: Tá, agus tá ceadúnais CSA, ATEX agus IECEx aige, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do cheantair chontúirteacha agus do thimpeallachtaí ina bhfuil báis mhéadaithe.
C4: Cén cineál ceanglóra atá úsáidte ag an BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes?
A: Úsáideann sé nasc leis an nasc co-axial beag ClickLoc™ chun naisc sláintiúla agus staible.