Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-02-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330103-00-02-10-02-05 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις: |
Email: |
Whatsapp: |
|
Τζιμ Πέι |
Ο Προσεγγισιακοί αισθητήρες BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm είναι ένας υψηλής απόδοσης προσέγγισης προβολέας επαγώμενων ρευμάτων, σχεδιασμένος για την ακριβή μέτρηση της ταλάντωσης, της μετατόπισης και της θέσης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Ως μέρος της σειράς 3300 XL, παρέχει αξιόπιστη μη επαφή παρακολούθηση για βιομηχανικό εξοπλισμό, διασφαλίζοντας ακριβή παρακολούθηση της κατάστασης και προστασία των μηχανημάτων.
Έχει σχεδιαστεί για ανθεκτικότητα, σταθερότητα και συμβατότητα με τα συστήματα παρακολούθησης Bently Nevada σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακοί αισθητήρες BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330103-00-02-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 1,8x1,6x111 εκ. |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Κατάσταση | Καινούργιο & Πρωτότυπο σε εργοστασιακή συσκευασία |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 20 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσκοπικό κοαξικό καλώδιο με σύνδεσμο ClickLoc |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Εγκρίσεις CSA, ATEX, IECEx |
| Τύπος Συνδέσμου | Μικροσκοπική κοαξονική σύνδεση ClickLoc™ |
| Μετρικό περικόχλιο | νήμα |
Ο Προσεγγισιακοί αισθητήρες BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Ε1: Ποια είναι η λειτουργία των προσέγγισης αισθητήρων BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm;
Α: Οι αισθητήρες προσέγγισης BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm μετρούν την ταλάντωση, τη μετατόπιση και τη θέση του άξονα χωρίς φυσική επαφή, χρησιμοποιώντας τεχνολογία επαγώμενων ρευμάτων (eddy current).
Ε2: Σε ποιες εφαρμογές χρησιμοποιούνται συνήθως οι αισθητήρες προσέγγισης BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm;
Χρησιμοποιούνται συνήθως σε τουρμπίνες, συμπιεστές, αντλίες, κινητήρες και άλλα κρίσιμα συστήματα περιστρεφόμενων μηχανημάτων.
Ερώτηση 3: Είναι τα προσεγγισιακά αισθητήρια BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm πιστοποιημένα για επικίνδυνες περιοχές;
Απάντηση: Ναι, διαθέτει εγκρίσεις CSA, ATEX και IECEx, καθιστώντας το κατάλληλο για επικίνδυνα και εκρηκτικά περιβάλλοντα.
Ερώτηση 4: Τι τύπο συνδέσμου χρησιμοποιούν τα προσεγγισιακά αισθητήρια BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm;
Απάντηση: Χρησιμοποιεί συνδέσμους Miniature coaxial ClickLoc™ για ασφαλείς και σταθερές συνδέσεις.