ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-02-10-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-02-10-02-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
၎င်း BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တွေ့ရှိမှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ် သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ရှာဖွေရှုစ်ထွေးမှု၊ ရှေးနောက်ရွေ့လျော့ခြင်းနှင့် အနေအထားကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် အမြင့်ဆုံးစွမ်းဆောင်ရည်ရှိသော လှိမ့်ခြင်းလျှပ်စီး (eddy current) နီးကပ်မှု ပရိုဘ် (probe) ဖြစ်သည်။ 3300 XL စီးရီး၏ အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုအဖြစ် စက်မှုပစ္စည်းများအတွက် ယုံကုံစေသော ထိတ်လှုပ်မှုမရှိသော စောင်းကြည့်မှုကို ပေးစေပြီး စက်ပစ္စည်း၏ အခြေအနေကို တိကျစွာ စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် စက်ပစ္စည်းကို ကာကွယ်ပေးခြင်းတို့ကို သေချာစေသည်။
ဤပစ္စည်းကို စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးပြုရန် ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်း၊ တည်ငြိမ်မှုရှိခြင်းနှင့် Bently Nevada စောင်းကြည့်စနစ်များနှင့် ကိုက်ညီမှုရှိခြင်းတို့အတွက် အင်ဂျင်နီယာများက ဒီဇိုင်းထုတ်ထားခြင်းဖြစ်သည်။
| ထုတ်ကုန်အမည် | BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တွေ့ရှိမှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-02-10-02-05 |
| အရွယ်အစား | ၁.၈x၁.၆x၁၁၁ စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.06kg |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 0 mm |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 20 မီလီမီတာ |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုင်ခရိုကိုအက်စီယယ် ကေဘယ်လ် ClickLoc ကေဗ်လ် စံသတ်မှတ်ချက် |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
| ချိတ်ဆက်မှု အမျိုးအစား | မိုင်ခရိုကြေးနီယမ် ကွန်ရက်တာ ClickLoc™ |
| ချောင်းများ၏ မီထရစ် အများအားဖြင့် အသုံးပြုသော အရွယ်အစား | အမျှင် |
၎င်း BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တွေ့ရှိမှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ် အသုံးပြုသည်:
မေးခွန်း ၁။ BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တိုင်းတာမှု ပရိုဘ်များ၏ လုပ်ဆောင်ချက်မှာ အဘယ်နည်း။
အဖြေ။ BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တိုင်းတာမှု ပရိုဘ်များသည် အဲဒီကারেন့် (eddy current) နည်းပညာကို အသုံးပြု၍ ရှာဖွေမှု၊ ရွေ့လျားမှုနှင့် နေရာသတ်မှတ်မှုများကို ခန္တာကို ထိတွေ့မှုမရှိဘဲ တိုင်းတာပေးပါသည်။
မေးခွန်း ၂။ BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တိုင်းတာမှု ပရိုဘ်များကို မည်သည့်နေရာတွင် အများအားဖြင့် အသုံးပြုကြသနည်း။
A: ဤပစ္စည်းကို တူဘိုင်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များ၊ မော်တော်များနှင့် အခြားသော အရေးကြီးသော လည်ပတ်မှုရှိသည့် စက်မှုစနစ်များတွင် အဖွယ်များစွာ အသုံးပြုကြသည်။
Q3: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု စိုက်ထားသည့် ပရိုဘ်များကို အန္တရာယ်ရှိသည့် ဧရိယာများအတွက် အသိအမှတ်ပြုထားပါသလား။
A: ဟုတ်ကဲ့၊ ၎င်းတွင် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အသိအမှတ်ပြုမှုများ ရှိပါသည်။ ထို့ကြောင့် အန္တရာယ်ရှိသည့် နှင့် ပေါက်ကွဲနိုင်သည့် ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပါသည်။
Q4: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု စိုက်ထားသည့် ပရိုဘ်များတွင် အသုံးပြုသည့် ကွန်နက်တာအမျိုးအစားမှာ အဘယ်နည်း။
A: ၎င်းတွင် လုံခြုံပြီး တည်ငြိမ်သော ချိတ်ဆက်မှုများအတွက် Miniature coaxial ClickLoc™ ကွန်နက်တာကို အသုံးပြုပါသည်။