Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-02-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-02-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes waa qorsho la xiriira karaa ee leh xagga dhaqsood ee ka dhacaya inuu ku xirto xagga dhaqsood ee shaft, dhaqsood ee ka dhacaya, iyo xagga dhaqsood ee ka dhacaya ee qofka la xiriira karaa. Sida qorsho ee 3300 XL, wuxu ku xirto inuu ku xirto qofka la xiriira karaa ee la xiriira karaa, si uu ugu xirto xagga dhaqsood ee la xiriira karaa iyo xagga dhaqsood ee la xiriira karaa.
Waa qorsho la xiriira karaa ee la xiriira karaa, la xiriira karaa, iyo la xiriira karaa ee la xiriira karaa ee Bently Nevada ee la xiriira karaa ee la xiriira karaa ee la xiriira karaa.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-02-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x111cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 20 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka caadiga ah ee coaxial yar ClickLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Nooc casriga | Qofka kaabaha Coaxial ee Kaabaha ClickLoc™ |
| Qaybta oo la dhisay | dhigga |
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes wuxuu la isticmaala badan:
Su’aal 1: Waa maxay shaqaynta BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes?
Jawaab: BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes waxay xiiso kala duwan u qeexaan karaan xagga, xagga iyo xagga shaftiga iyadoo la isticmaalinayo tekinoolojiyada eddy current.
Su’aal 2: Maxay dhinaca BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes lagu isticmaali karaa?
Jawaab: Waxaa la isticmaali karaa mararka qaar ee turbiinada, kompreesarada, pumpada, motorada, iyo natiijooyinka kale ee ku jira qaybta muhiimka ah ee qaybta la isticmaali karaa.
Su’aal 3: Ma BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes waxaa la isticmaali karaa si degdeg ah ee dhinaca xadgudubka?
A: Haa, wuxuu leeyahay waxbarashada CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo ka dhigan karaa inay isticmaalka ku jiraan qaybaha xun iyo dhaqsoodka ah.
Su.a.4: Natiijooyinka BENTLY NEVADA 330103-00-02-10-02-05 3300 XL 8 mm ee Dhexdhexaadka Wadajirka waa maxay?
A: Wuxuu isticmaala koonikta koaksyaal yar ClickLoc™ si loo dhisayo xidhiidhka la xiriira karin iyo la xiriira karin.