Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-08-14-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-08-14-10-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası bu, sənaye maşınlarında millərin titrimi və mövqeyinin dəqiq izlənməsi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək performanslı eddy cərəyan keçiricisidir. Bently Nevada tərəfindən istehsal olunur və proba, uzadılmış kabel və Proximitor sensorundan ibarət olan 3300 XL 8 mm Keçirici Sisteminin bir hissəsidir.
PPS prob ucundan və AISI 303/304 paslanmayan polad korpusdan ibarət olan bu prob tələb olunan çətin mühitlərdə yüksək davamlılıq və ölçü sabitliyi təmin edir. O, etibarlı və aşağı səs-küy səviyyəli siqnal ötürülməsi üçün 75 Ω- lı triaksial FEP izolyasiyalı kabellə və ClickLoc mini koaksial konektorla təchiz edilmişdir. CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malik olduğu üçün bu prob qeyri-sabit və partlayıcı mühitlərdə istifadəyə uyğundur.
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası bu prob dönmə maşınlarının davamlı monitorinqini təmin etmək üçün millərin vibrasiyası və mövqeyinin dəqiq kontakt olmadan ölçülmesini yerinə yetirir. Dəqiq radial vibrasiya ölçüsü ilə balanssızlıq, qüsurlu hizalama və milin qeyri-sabitliyi kimi mexaniki problemləri aşkar edir.
O, həmçinin maşınların qorunması və idarəetmə sistemləri üçün vacib geri əlaqə təmin edən, oxlu və radiuslu yerdəyişməni ölçür. Tam transducer sisteminin bir hissəsi kimi o, probun ucu ilə keçirici hədəf səthi arasındakı məsafəyə mütənasib çıxış gərginliyi yaradır və bu da statik mövqe və dinamik titrəmə analizini mümkün edir.
Bundan əlavə, prob Keyphasor referansı və sürət ölçməsi tətbiqlərini dəstəkləyir; buna görə də maye-filmli dayaq maşınlarında və digər kritik avadanlıqlarda geniş istifadə olunur.
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probası |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330104-08-14-10-02-05 |
| Ölçülər | 111,5×2×2 sm |
| Çəki | 0,14 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 80 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 140 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Miniatür koaksial ClickLoc konnektor standart kabelləri |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
| Çıxış müqaviməti | 50 Ω |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75Ω üçlü koaksial, flor-etilen-propilen (FEP) ilə izolyasiya edilmiş |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası termiki sabitlik üçün PPS prob ucu və korroziyaya qarşı davamlılıq üçün AISI 303/304 paslanmayan polad qutudan hazırlanmışdır. O, 75 Ω- lı triaksial FEP izolyasiyalı kabellə və 50 Ω çıxış müqaviməti ilə işləyir ki, bu da yüksək siqnal bütünlüyünü və sənaye monitorinq sistemləri ilə uyğunluğu təmin edir.
Onun nominal dəyişən cərəyan müqaviməti 7,45 ± 0,50 Ω olmaqla dəqiq ölçümlər üçün sabit elektrik xarakteristikaları təmin edir. Prob 80 mm rezbsiz uzunluq, 140 mm korpus uzunluğu və ümumi 1,0 m kabel uzunluğu ilə çevik quraşdırma imkanı verir; ClickLoc konektoru isə sürətli və etibarlı qoşulmaları təmin edir.
Seçimlik zırhlı kabel (AISI 302/304 SST və FEP qabığı ilə) sərt şəraitdə davamlılığı artırır. Prob həmçinin təhlükəli sahələr üçün CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir və yüksək riskli sənaye tətbiqlərində təhlükəsiz istismarı təmin edir.
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası i̇rəli edilmiş vorteks cərəyanı sensor texnologiyası sayəsində yüksək dəqiqlik və sabit performans təmin edir. Triaksial kabel dizaynı və etibarlı ClickLoc qoşulması sayəsində minimal siqnal itirməsi ilə sabit və təkrarlanan ölçümlər verir.
Onun möhkəm konstruksiyası ekstrem temperatur şəraitində, mexaniki gərginlikdə və sənaye çirklənməsində etibarlı işləməni təmin edir. Prob proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını dəstəkləyir, çünki real vaxt rejimində yüksək keyfiyyətli monitorinq məlumatları verir; bu da dayanma vaxtını və texniki xidmət xərclərini azaltmağa kömək edir. Bundan əlavə, onun effektiv elektrik qurğusu standart sənaye elektrik təchizatı diapazonunda sabit işləməni təmin edir və beləliklə, ümumi sistem etibarlılığına və performansına töhfə verir.
Sual 1: Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu hansı texnologiyadan istifadə edir?
A: The 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu vortex cərəyanı (kontakt olmayan) sensor texnologiyasından istifadə edir.
Sual 2: Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 probunu təhlükəli mühitlərdə istifadə etmək olarmı?
H: Bəli, 330104-08-14-10-02-05təhlükəli mühitlər üçün CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir.
Sual 3: 330104-08-14-10-02-05 nə tip ölçümlər apara bilər?
A: The 330104-08-14-10-02-05 probu titrəmə, yerdəyişmə, mövqe və sürət (Keyphasor) ölçümləri aparır.
Sual 4: 330104-08-14-10-02-05 Yaxınlıq Probunda siqnal dəqiqliyini nə təmin edir?
A: The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 dəqiqliyi üçtərəfli kabellərin dizaynı, sabit elektrik xarakteristikaları və yüksək keyfiyyətli materiallarla təmin edir.
Sual 5: 330104-08-14-10-02-05 Probun quraşdırılması üçün hansı seçimlər mövcuddur?
A: The 330104-08-14-10-02-05çoxsaylı uzunluq variantları və etibarlı ClickLoc konektoru ilə çevik quraşdırma imkanı təklif edir.