Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-08-14-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-08-14-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe is transduireoir ardghníomhach bunaithe ar ghréineachta eddy a dhearadh chun lámhach cruinn ar choscadh agus ar shuíomh an ghaisce i meaisíní tionsclaíocha. Tá sé déanta ag Bently Nevada, agus is cuid de Chóras Transduireoirí 3300 XL 8 mm é, a bhfuil an bhrionglóid, an cábhlach leathnaithe, agus an teastas Proximitor ann.
Tá an súileán déanta le barr PPS agus le cás dearga ina bhfuil stáinlann AISI 303/304, ag tairiscint ionadúcháin iontach agus staibilithe tomhaltóireachta i dtimpeallachtaí dian. Tá cábla triaiceach FEP le insuláil 75 Ω aige agus ceangalaitheoir co-axial mionmhéide ClickLoc chun aistriú sinnaí oiriúnach agus gan bualadh. Tá cáil CSA, ATEX, agus IECEx air, agus is féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí contúirteacha agus éagsúla.
An Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe déanann sé tomhaltóireacht thar a bheith cruinn gan teagmháil ar ghuinimh agus ar shuíomh an róda, ag ligean le monatóireacht leanúnach ar mhaisíní rothartha. Díolann sé fadhbanna meicniúla mar shamhlú, míshonrú, agus neamhshocraíocht an róda trí thomhaltóireacht ghunimh radiaíle cruinn.
Tugann sé freisin tomhas ar an aistriú otharlach agus ar an aistriú gathach, ag soláthar feidearthacht thábhachtach do chórais cosainte agus rialaithe an mheaisín. Mar chuid de chóras iomlán transduiser, tá sé ag giniúint teorainn leictreacha comhréadúil leis an mbaint idir an bpointe agus an uirlis chomhtháthaithe, ag ligean do fhianaise an suímh shuighiúla agus anailís an chrochta dhinimiciúil.
Ar aghaidh leis sin, tacaíonn an bpointe le húsáid na tagartha Keyphasor agus le tomhas na luais, agus mar sin úsáidtear é go forleathan i meaisíní le bearraí le scraibhneacha leithscileanna agus i gcuid eile de na heochairshreabhaigh.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Scannáin Ghlacach |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-08-14-10-02-05 |
| Tomhas | 111.5x2x2cm |
| Meáchan | 0.14KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 80 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 140 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Féideraschur | 50 Ω |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
An Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe tá sé déanta as bpointe PPS chun staidiúlacht theirmiceach a bhaint amach agus as cás de staenréadh AISI 303/304 chun tuirse a sheachaint. Úsáideann sé cabhlach 75 Ω tria-uisleach insilte le FEP agus frithsheasmhacht aschuir 50 Ω, ag cinnti intinneacht sínithe ard agus comhoiriúnacht le córais monatóireachta inmheánacha.
Tugann a chumas DC ainmnithe de 7.45 ± 0.50 Ω carachtair leictreacha staible do thomhais cruinn. Tugann an bhréighean suiteáil shléinteach le fáil, le fad gan bhéimeanna de 80 mm, fad an chúlchás de 140 mm, agus fad iomlán na sraithe de 1.0 m, agus cinntíonn ceangal ClickLoc nascadh tapa agus sláinte.
Tugann sraitheanna cosanta roghnacha (AISI 302/304 SST le ciseal FEP) neartú ar fháil sa gcomhthéacs dúnta. Tá an bhréighean freisin dearbhaithe don áit dhúnta le ceadú CSA, ATEX, agus IECEx, ag cinntiú oibriú sláinte i dtionscail ina bhfuil ard-risca ann.
An Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe tugann sé cruinneas ard agus feidhmíocht staible trí théchníocht ionfhabhtaithe reatha a chleachtar. Tugann sé tomhais cothrom agus athdhéanta le caillteanas sínse is lú mar gheall ar dhearadh tria-uisce na sraithe agus ar cheangal ClickLoc sláinte.
A chuid tógála láidir a chinntíonn oibriú oiriúnach faoi théimpiaráidí an-éagsúla, brú meicniúil, agus загрязнение in iomaíocht. Tacaíonn an bhrathaire le straitéisí cothabhála réamhchórasa trí shonraí monatóireachta ar fheabhas i rith amharc, ag cabhrú le laghdú ar am gan oibriú agus ar chostais chothabhála. In adition, cinntíonn a dheisgn leictreach éifeachtach oibriú staible laistigh de raonta cumhachta iomairteacha caighdeánacha, ag cur le hiomlán reliabailtí agus feidhmíocht an chórais.
Ceist 1: Cén teicneolaíocht a úsáideann an Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe?
A: An 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe úsáideann teicneolaíocht ionfhabhtaithe (gan teagmháil) eadachra.
Ceist 2: An féidir an Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 a úsáid i dtimpeallachtaí contúirteacha?
Freagra: Tá, úsáidtear an 330104-08-14-10-02-05tá cáil air le ceadú CSA, ATEX, agus IECEx do thimpeallachtaí contúirteacha.
Ceist 3: Cad iad na tomhais a sheolann an 330104-08-14-10-02-05?
A: An 330104-08-14-10-02-05 Probe soláthraíonn tomhais gutha, aistriúcháin, suíomh, agus luas (Keyphasor).
C4: Cad a chinntíonn cruinneas an shín-iallais sa bhréighean gairdiúil 330104-08-14-10-02-05?
A: An Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 cinntíonn an cruinneas trí dhearadh cábla triaisteach, tréith leictreacha staible, agus ábhair ar ardchaileach.
C5: Cad iad na roghanna suiteála don bhréighean 330104-08-14-10-02-05?
A: An 330104-08-14-10-02-05tairgeann sé suiteáil shaincheapach le rogha fad éagsúla agus ceangalóir ClickLoc slán.