Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-08-14-10-02-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-08-14-10-02-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Probāta est transductor eddy current altīus praestantiae, qui ad accurātum vibrātiōnum axis et positionis monitorium in machīnīs industriālibus dēsignātus est. Ā Bently Nevada fabricātus, pars est Systemātis Transductoris 3300 XL 8 mm, quod probātam, cānālem extensionis, et sensōrem Proximitor continet.
Constructus est cum apice probae PPS et corpore ex accipitro inox AISI 303/304, itaque proba excellentem durabilitatem et stabilitatem mensurarum in ambientibus exigentibus praebet. Habet catenam triaxialem FEP-insulatam 75 Ω et coniunctionem coaxialem ClickLoc minutam ad transmissionem signorum fidam et paucarum rumorum. Certificatus est a CSA, ATEX et IECEx; idcirco adhiberi potest in locis periculosis et explosivis.
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Probāta praestat praecisam mensuram vibrationum ac positionis axis sine contactu, quod permittit supervisionem continuam machinarum rotantium. Detectat quaestiones mechanicus, ut sunt imparitas, malum allignmentum et instabilitas axis, per accuratam mensuram vibrationum radialium.
Etiam mensurat displacement axiale et radiale, praebens feedback essentiale pro systematibus protectionis et regulae machinarum. Ut pars systematis transductoris completi, generat tensionem output proportionalem distantiae inter apicem probae et superficiem conductricem obiecti, permittens tam analysin positionis staticae quam vibrationis dynamicis.
Praeterea, proba sustinet applicationes referentiae Keyphasor et mensurationis velocitatis, quare late utitur in machinis cum laminis fluidis et aliis instrumentis criticis.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Sondae Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330104-08-14-10-02-05 |
| Dimensiones | 111.5x2x2 cm |
| Pondus | 0.14Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 80 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 140 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Minutus coaxialis ClickLoc connector standardis cum cavo |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Cavea Probatoria | triaxiālis 75 Ω, isolāta fluorōethylenopropylēnō (FEP) |
| Armātūra (optiōnālis utrīusque) | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Probāta constat apice probae ex PPS pro stabilitate thermica et corpore ex accipitro inox AISI 303/304 pro resistentia corrosioni. Utitur cable 75 Ω triaxiali FEP-isolato et resistentia output 50 Ω, certificans integritatem signi altam et compatibilitatem cum systematibus industrialibus monitoriae.
Eius nominalis resistentia directa 7,45 ± 0,50 Ω proprietates electricas stabiles praebet ad exactas mensuras. Probatio flexibilem installationem offert cum 80 mm longitudine non filetata, 140 mm longitudine corporis et 1,0 m longitudine totali cavi, dum conector ClickLoc coniunctiones cito et secure efficit.
Cavum armatum facultativum (ex AISI 302/304 SST cum tegumento FEP) durabilitatem auget in asperis ambientibus. Probatio etiam certificata est pro locis periculosis approbationibus CSA, ATEX et IECEx, ut operationis securitas in industrialibus applicationibus altissimi riscus garantur.
The Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Probāta altae praecisionis et stabilis praestantiae praebet per suam praecellentem technologiam inductionis correntium vorticosorum. Mensuras constantes et repetibiles praebet cum minima amissione signi propter design triaxiale cavi et securem coniunctionem ClickLoc.
Constructio eius robusta operationem fidam sub temperaturis extremis, stress mecanico et contaminatione industriali sinit. Probatio strategias maintenance praedictivae adiuvat, dum data monitoria in tempore reali et altae qualitatis praebet, quae ad diminuendum tempus inoperationis et impensas maintenance contribuunt. Praeterea, designatio eius electrica efficiens operationem stabilem intra limites potestatis industrialis communis sinit, quod ad fidam operationem et ad bonam functionem systematis totius confert.
Q1: Quam technologiam probatio proximitatis Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm utitur?
A: probatio Proximitatis 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm tecnologiam currentium vorticis (sensus sine contactu) utitur.
Q2: Utrum probatio Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 in locis periculosis uti possit?
A: Ita, 330104-08-14-10-02-05certificata est approbationibus CSA, ATEX et IECEx pro locis periculosis.
Q3: Quae mensurationes a probatione 330104-08-14-10-02-05 praebi possunt?
A: probatio 330104-08-14-10-02-05 mensuras vibrationis, displacementis, positionis et velocitatis (Keyphasor) praebet.
Quaestio 4: Quae res accuratam signi fidelitatem in Proxima Sonda 330104-08-14-10-02-05 efficit?
A: Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 accuratiam per suum triaxiale cavi design, stabiles proprietates electricas, et materiales praecellentis qualitatis efficit.
Quaestio 5: Quae sunt optiones installationis pro Sonda 330104-08-14-10-02-05?
A: 330104-08-14-10-02-05installationem flexibilem offert cum multiplicibus longitudinis optionibus et solido coniunctionis typi ClickLoc.