Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-08-14-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-08-14-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa qalab ka mid ah kuwa ugu sarreeya ee eddy current oo loo sameeyay si loo xisaabin karo dhaqameedka shaft iyo goobta ee ku jira maashinada industriyada. Waa la sameeyay ee Bently Nevada, waa qoraal ka mid ah 3300 XL 8 mm Transducer System, taasoo leh probe-ka, cable-ka la isku dhexeeyey, iyo sensor-ka Proximitor.
La dhisayaa kuwa ka mid ah quruxa PPS iyo qoraxa dhinac ee dhinac ee ay kala duwan yihiin AISI 303/304, quruxu wuxuu leeyahay dhaqmeed weyn iyo dhaqmeed gaar ah ee ku saabsan qiyaasada marka la isticmaalo oo ku jira xaaladaha caadi ah. Wuxuu leeyahay kabelka 75 Ω ee triaxial ee la fep-jiyay, iyo kooniktoorka coaxial ee yar ee ClickLoc si loo helo ujeednimo weyn iyo ujeednimo ka yaryar ee sinyal. Kuwa la isticmaalo oo ku jira xaaladaha aad ugu caadi ah iyo xaaladaha la xidhiidhaa, waxay leeyihiin isticmaalka CSA, ATEX, iyo IECEx.
Waxaa Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe wuxuu sameeyaa qiyaas ka duwan oo sax ah ee guurka shaft iyo goobta, taasoo ka dhiganaya in la hubiyo isku daynta guurka guurka. Wuxuu heleysaa xaaladaha mekhaniska ah sida u dhaqmeeyey, u dhexeeya, iyo u dhaqmeeyey shaftka kuwa la qiyaasayo radially.
Wuxu kalso xisaabinaya dhexdooda iyo dhexdooda ka dhacay, oo sidaas daraaddeed u siiya fikradaha muhiimka ah ee loo baahanyo si loo xoojiyo iyo xoojiyey qalabka. Sida qalab ka mid ah ee qalabka guud ahaan, wuxu u dhaqaaqinaya joomo la xidhiidha dhexdooda iyo wax xagga ku jira oo la xidhiidha, taas oo kalso xisaabinaya xagga ka hor ama xagga dhexeeya iyo xagga dhexeeya oo la xisaabinayo.
Si kale, qalabku wuxu ku caawinaya isticmaal qalabka Keyphasor iyo xisaabinta xagga, taas oo wax ugu badan isticmaalka qalabka oo la xidhiidha oo leh qalabka oo la xidhiidha iyo qalabka kale ee muhiimka ah.
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-08-14-10-02-05 |
| Cabbirrada | 111.5x2x2cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 80 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 140 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka caadiga ah ee coaxial yar ClickLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
Waxaa Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe wuxu la sameeyay qalabka PPS si loo xoojiyo xagga ceebta iyo qalabka stainless steel AISI 303/304 si loo xoojiyo xagga ka dhacay. Wuxu isticmaala kable 75 Ω triaxial oo la xidhiidha FEP iyo xagga 50 Ω, taas oo kalso xisaabinaya xagga sare ee fikradaha iyo xagga la xidhiidha oo la isticmaalo qalabka xoojiyey iyo qalabka industriyada.
Kuwa xisaabta ah ee DC ee uu leeyahay 7.45 ± 0.50 Ω wuxuu si cad ugu sameyn karaa xasaasiyada elektirka ah si loo qorayo si sax ah. Qorshaha wuxuu leeyahay farsamood aad u leh in la galiyo si fudud, oo leh 80 mm kaan ka dhexeeya, 140 mm in kaan ka dhinaca, iyo 1.0 m in jumladooda ee kable, halkaas oo qorshaha ClickLoc wuxuu si fudud iyo cad ugu sameyn karaa ku xidhidda.
Kable-kaan oo la isticmaalo si door ah (AISI 302/304 SST oo leh qabiil FEP) wuxuu ka caawisaa qalafka si loo yaabo qaybaha aan lahayn ammaan. Qorshaha wuxuu la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo......
Waxaa Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe wuxuu si cad ugu sameyn karaa xasaasiyada saxda ah iyo qalafka saxda ah, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si ammaan oo la isticmaalo qaybaha aan lahayn ammaan, oo waxaa la isticmaalo si amma......
Quruxa yar ah ee ku jira wuxuu si fiican ugu xaqiijinaya shaqsiyada mararka oo ka badan marka la eegayo jirka, xadgudubka mekhaaniga, iyo kala duwan ee dhaqanka. Qorshaha wuxuu ku saabsanaya hababka caawinaanta ka hor tagga (predictive maintenance) iyadoo uu soo saaray waraabo la xiriira, oo ka caawinaya in la qaado waqti aan la shaqeeyn, iyo in la qabto xisbiyada caawinaanta. Si kale, quruxa elektrinka yar ee ku jira wuxuu si fiican ugu xaqiijinaya shaqsiyada mararka oo ka badan marka la eegayo jirka elektrinka dhaqanka, oo ka caawinaya natiijada guulaysan ee dhaqanka iyo shaqsiyada.
Su’aal 1: Maxay teknoolojiyada ay 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe Bently Nevada ku isticmaala?
A: 330104-08-14-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe wuxuu isticmaala teknoolojiyada eddy current (la joogo la joogin) ee ku saabsanaya qorshaha.
Su’aal 2: Ma 330104-08-14-10-02-05 Bently Nevada waxaa lagu isticmaali karaa goobta aad ugu xunahay?
A: Haa, 330104-08-14-10-02-05wuxuu la isticmaalo sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx ee goobta aad ugu xunahay.
Su’aal 3: Maxay hababta ay 330104-08-14-10-02-05 ku sameeyaan?
A: 330104-08-14-10-02-05 Probe wuxuu ku sameeyaa hababta qaybaha, xariirka, goobta, iyo xasillo (Keyphasor).
Q4: Waa maxay ku samiraysa heerka saxda ah ee isku xidhka 330104-08-14-10-02-05?
A: Bently Nevada 330104-08-14-10-02-05 ku samiraysa heerka saxda ah oo ka helo qaybta saddex-tiirka ah ee kable, xasiiro leh ee elektrikada, iyo waxyaalaha la qabtay si wanaagsan.
Q5: Waa maxay hababka la sameeyo gudaha ee isku xidhka 330104-08-14-10-02-05?
A: 330104-08-14-10-02-05waxay leedahay hababka la sameeyo gudaha oo leh tiro badan oo dheeradooda iyo kooniktoorka ClickLoc ee la xiriira.