Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-05 индуктивни датчици за близост 3300 XL, 8 mm – готови за изпращане
Име на продукта: 3300 XL 8 mm датчици за близост
Име на марка: Bently Nevada
Модел №: 330101-XX-XX-10-02-05
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp +86 18159889985
Имейл [email protected]
Appurtenance:
  • Общ преглед
  • Контакт за оферта
  • Спецификации
  • Описание
  • Приложения
  • Характеристики
  • Функции
  • Често задавани въпроси
  • Разходни материали
  • Препоръчани продукти
Общ преглед
Търговска марка:
Бентли Невада
Моделен номер:
330101-XX-XX-10-02-05
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО:
САЩ
Подробности за опаковката:
Оригинално ново, фабрично запечатано
Срок за доставка:
на склад
Условия за плащане:
Т/T
Контакт за оферта
Мениджър по продажби:
Стела
Изпратете имейл:
[email protected]
Контакт чрез WhatsApp:
Спецификации
Артикул
Описание
Модел на продукта
330101-XX-XX-10-02-05
СЕРИЯ
близостови зонди 3300 XL, 8 mm
Тип на система
Вихротоков преобразувател за измерване на разстояние
Вид измерване
Вибрация / Позиция / Скорост
Материал на зонда
Неръждаема стомана (AISI 303/304)
Тип кабел
Триаксиален кабел с изолация от FEP
Тип конектор
Конектор ClickLoc със златно покритие
Работна температура
–52 °C до +177 °C
Разширен температурен диапазон
До +218 °C (върхът на сондата)
Тегло
0.06кг
Измерения
115x1,5x4 см
Вид на изхода
Аналогов напрежението пропорционален сигнал
Описание
Тръбите 330101-XX-XX-10-02-05 , част от 330101 3300 XL 8 mm серия индуктивни датчици за близост , е проектиран за прециозен мониторинг на вибрации и положение в критични въртящи се машини. Той работи като ключов елемент в системата 3300 XL трансдюсър , в съвместна работа с удължителни кабели и датчици Proximitor, за осигуряване на стабилни и високоточни измервания чрез вихрови токове.
Приложения
Характеристики
  • Високоточна едиктовотокова сензорна технология
  • Робустна механична конструкция със структура TipLoc и CableLoc
  • Висока устойчивост към промишлени шумове от електромагнитни/радиочестотни смущения (EMI/RFI)
  • Готова за използване взаимозаменяемост в рамките на системите 3300 XL
Функции
  • Мониторинг на вибрациите в реално време за въртящи се машини
  • Измерване на положението и преместването на вала
  • Регистриране на скорост и сигнал Keyphasor
  • Мониторинг на състоянието за системи за предиктивно поддържане
Често задавани въпроси
В1: За какво се използва модел 330101-XX-XX-10-02-05?
В2: Съвместим ли е зондът 330101 с системите 3300 XL?
О2: Да, напълно съвместим е с датчиците Proximitor 3300 XL и системите за удължителни кабели.
В3: В кои индустрии се използва този дистанционен сензор?
Въпрос 4: Какъв е температурният диапазон на работа?
A4: Датчикът работи в температурен диапазон от -52 °C до +177 °C, с разширени опции до +218 °C.
В5: Поддържа ли датчикът разменяеми компоненти?
Разходни материали
Номер Описание
141078 ръководство за системата за близостни преобразуватели 3300 XL 8 mm и 3300 5 mm
02120015 Голямо количество полеви кабел, 1,0 мм² (18 AWG), 3-жичен усукан екраниран кабел с дренажен проводник, рязан на място според нуждите
40113-02 Комплект за защита на конектори за проби 3300 XL 8 mm и удължителни кабели, включващ инструменти за монтаж
136536-01 Адаптер за защита на конектора за съвместимост с инструменти за инсталиране от преди 1998 г. за 75 Ω конектори ClickLoc