Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximitatis Probae Paratae ad Mittendum
Nomen Producti: 3300 XL 8 mm Proximitatis Probulae
Nomen Marcae: Bently Nevada
Numerus Modello: 330101-XX-XX-10-02-05
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Bently Nevada
Numerus exemplaris:
330101-XX-XX-10-02-05
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum
Descriptio
Productum Model
330101-XX-XX-10-02-05
Series
3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor
Genus systematis
Transductor Proximitatis Ad Effectum Vortex
Typus Mensurationis
Vibrātiō / Positiō / Velōcitās
Materies sonda
Ācier Inoxīdābilis (AISI 303/304)
Genus cable
Cavea Triaxialis FEP Isolata
Typus coniunctionis
Conector ClickLoc Auratus
Temperatura operativa
−52 °C usque ad +177 °C
Temperatura Extensa
Usque ad +218°C (apex probæ)
Pondus
0.06kg
Dimensiones
115×1,5×4 cm
Typus Exitus
Signum Analogum Voltale Proportionale
The 330101-XX-XX-10-02-05 , pars seriei 330101 3300 XL 8 mm Proximitatis Probæ , est fabricata ad praecisam vibrationum et positionum observationem in criticis machinis rotativis. Operat ut elementum principale intra Systema transductorum 3300 XL , simul operans cum cavis extensionis et sensoribus Proximitor ad praebendum stabiles, altam accuratiam habentes mensuras currentis vorticosi.
Usus
  • Centra electrica: ad supervisionem status generatorum et protectionem rellay utuntur.
Eigenschaften
  • Tecnologia sensus eductilis altae praecisionis
  • Robusta designatio mechanica cum structura TipLoc et CableLoc
  • Systema connexorum ClickLoc resistentium corrosioni
  • Alta immunitas ad industrialem strepitum EMI/RFI
  • Interchangeabilitas plug-and-play intra systemata 330101-XX-XX-10-02-05 XL
Functiones
  • Monitoratio vibrationum in tempore reali machinarum rotantium
  • Mensura Positionis et Displacement Axis
  • Velocitatis et Keyphasor signi detegendi
  • Monitoratio status pro systematis manutenentiae praedictivae
FAQ
Q1: Ad quid usus est 330101-XX-XX-10-02-05?
Q2: An proba 330101 cum systematibus 3300 XL compatibilis est?
Q3: In quibus industrias iste sensor proximitatis utitur?
Q4: Quae est temperaturarum operativarum scala?
A4: Proba ab −52°C usque ad +177°C operatur, cum optionibus extensis usque ad +218°C.
Q5: An proba componentes intercambios suos admittit?
A5: Ita, suadet plenam intermutabilitatem cum aliis probis et cavis seriei 3300 XL.
Sobria
Numerus Describere
141078 manuale Systematis Transductorum Proximitatis 3300 XL 8 mm et 3300 5 mm
175751 3300 XL domus multiplex ex accipatro inoxidabili, 12”×12”×6”, usque ad 8 sensus Proximitor (montage DIN) vel 6 (montage in tabula) sustinet, certificata pro ATEX Zona 0/1
02120015 Filius agrestis in massa, 1,0 mm² (18 AWG), tricapsularis contortus cum scuto et filo drenante, in agro ad longitudinem desideratam recidendum
40113-02 Cibus protectorum connexorum pro probis 3300 XL 8 mm et cavis extensionis, cum instrumentis ad installandum
136536-01 Adaptator protectoris conectoris ad compatibilitatem cum instrumentis installationis ante annum 1998 pro conectoribus 75Ω ClickLoc