Probes Kedekatan Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-05 Siri 3300 XL 8 mm, Sedia untuk Dihantar
Nama Produk: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Jenama: Bently Nevada
Nombor Model: 330101-XX-XX-10-02-05
Negara Asal: USA
  • Gambaran Keseluruhan
  • Hubungi untuk sebut harga
  • Soalan Lazim
  • Cadangan
  • Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Nama Jenama:
Bently Nevada
Nombor Model:
330101-XX-XX-10-02-05
Negara asal:
USA
Butir-butir Pemakanan:
Baru Asal, Disediakan Kilang
Masa Penghantaran:
dalam stok
Syarat Pembayaran:
T/T
Hubungi untuk sebut harga
Pengurus Jualan:
Stella
Hantar emel:
[email protected]
Hubungi melalui Whatsapp:
Spesifikasi
Item
Penerangan
Model Produk
330101-XX-XX-10-02-05
Siri
3300 XL Prob Jarak Jauh 8 mm
Jenis sistem
Penukar Kedekatan Arus Pusar
Jenis Pengukuran
Getaran / Kedudukan / Kelajuan
Bahan probe
Keluli Tahan Karat (AISI 303/304)
Jenis Kabel
Kabel berpenebat FEP tiga paksi
Jenis Penyambung
Penyambung ClickLoc Berlapis Emas
Suhu operasi
-52°C hingga +177°C
Suhu Diperpanjang
Sehingga +218°C (hujung probe)
Berat
0.06kg
Dimensi
115x1.5x4 cm
Jenis Keluaran
Isyarat voltan analog berkadar
Yang 330101-XX-XX-10-02-05 , sebagai sebahagian daripada Siri Probe Kedekatan 330101 3300 XL 8 mm , direka khas untuk pemantauan getaran dan kedudukan yang tepat pada jentera berputar kritikal. Ia beroperasi sebagai elemen utama dalam sistem 3300 XL , berfungsi bersama dengan kabel sambungan dan sensor Proximitor untuk memberikan pengukuran arus pusar yang stabil dan berketepatan tinggi.
Aplikasi
  • Stesen janakuasa: Digunakan untuk pemantauan status set penjana dan perlindungan geganti.
Ciri-ciri
  • Teknologi pengesan arus pusar berketepatan tinggi
  • Reka bentuk mekanikal yang kukuh dengan struktur TipLoc dan CableLoc
  • Sistem penyambung ClickLoc yang tahan kakisan
  • Ketahanan tinggi terhadap hingar elektromagnetik/radiofrekuensi (EMI/RFI) industri
  • Kesalingtukargunaan mudah pasang-dan-main dalam sistem 3300 XL
Fungsi
  • Pemantauan getaran masa nyata bagi jentera berputar
  • Ukuran Kedudukan dan Anjakan Acuan
  • Pengesanan isyarat Kelajuan dan Keyphasor
  • Pemantauan keadaan untuk sistem penyelenggaraan berdasarkan ramalan
Soalan Lazim
Soalan 1: Apakah kegunaan 330101-XX-XX-10-02-05?
Soalan 2: Adakah prob 330101 sesuai dengan sistem 3300 XL?
Jawapan 2: Ya, ia sepenuhnya sesuai dengan sensor Proximitor 3300 XL dan sistem kabel sambungan.
S3: Industri manakah yang menggunakan prob jarak dekat ini?
Soalan 4: Apakah julat suhu pengoperasian?
Soalan 5: Adakah prob ini menyokong komponen yang boleh ditukar-ganti?
Jawapan 5: Ya, ia menyokong pertukaran sepenuhnya dengan prob dan kabel siri 3300 XL yang lain.
Cadangan
Nombor Huraikan
141078 manual Sistem Transduser Keproksiman 3300 XL 8 mm dan 3300 5 mm
175751 rumah keluli tahan karat 3300 XL pelbagai guna berukuran 12”x12”x6”, menyokong sehingga 8 sensor Proximitor (pemasangan DIN) atau 6 (pemasangan panel), bersijil ATEX Zon 0/1
176467 Rumah Keluli Tahan Karat Pelbagai Tujuan 3300 XL, saiz 12”x8”x6”, menyokong sehingga 4 Sensor Proximitor, pemasangan DIN atau pada panel, bersijil ATEX Zon 0/1
330181 rumah Keluli Tahan Karat Pelbagai Tujuan 3300 XL berukuran 13”x9.5”x7”, menyokong sehingga 8 sensor Proximitor pemasangan DIN atau 6 sensor pemasangan panel, bersijil ATEX Zon 0/1 dan Bahagian Amerika Utara 1/2
02120015 Kabel wayar medan pukal, 1.0 mm² (18 AWG), kabel berpintal tiga konduktor dengan pelindung dan dawai pengalir, dipotong di medan mengikut panjang yang diperlukan
138493-01 Tapak pemasangan gantian jenis pemasangan DIN untuk pemasangan Sensor Proximitor 3300 XL
40113-02 Kit Pelindung Penyambung untuk prob 3300 XL 8 mm dan kabel sambungan dengan alat pemasangan
136536-01 Penyesuai pelindung penyambung untuk keserasian dengan alat pemasangan pra-1998 bagi penyambung 75Ω ClickLoc