Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-05 3300 XL 8 mm közelítési érzékelők azonnal szállíthatók
Terméknév: 3300 XL 8 mm közelítési érzékelők
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330101-XX-XX-10-02-05
Eredet országa: USA
Garancia: 12 hónap
Whatsapp +86 18159889985
E-mail [email protected]
Appurtenance:
  • Áttekintés
  • Kérjük, lépjen kapcsolatba árajánlatért
  • Specifikációk
  • Leírás
  • Alkalmazások
  • Jellemzők
  • Funkciók
  • GYIK
  • Alkatrészek
  • Ajánlott termékek
Áttekintés
Márkanév:
Bently Nevada
Modellszám:
330101-XX-XX-10-02-05
Származásiország:
USA
A csomagolás részletei:
Eredeti, új, gyári zárású
Szállítási idő:
készleten
Kifizetési feltételek:
T/T
Értékesítési igazgató:
Stella
Küldjön e-mailt:
[email protected]
Kapcsolat WhatsApp-on:
Specifikációk
Tárgyból
Leírás
Termékmodell
330101-XX-XX-10-02-05
Sorozat
3300 XL 8 mm közelítési érzékelő
Rendszer típusa
Örvényáramos közelítési érzékelő
Mérési típus
Rezgés / helyzet / sebesség
Szenzor anyaga
Rozsdamentes acél (AISI 303/304)
Kábel Típus
Háromtengelyes FEP szigetelt kábel
Csatlakozó típusa
Aranyozott ClickLoc csatlakozó
Működési hőmérséklet
-52 °C-tól +177 °C-ig
Kiterjesztett hőmérséklet-tartomány
Legfeljebb +218 °C (érzékelő hegye)
Súly
0.06kg
Méretek
115×1,5×4 cm
Kimeneti típus
Az analóg feszültség arányos jelet ad
A 330101-XX-XX-10-02-05 , a 330101 3300 XL 8 mm-es közelítési érzékelő sorozat része , amelyet kritikus forgó gépek pontos rezgés- és helyzetfigyelésére terveztek. Kulcseleme a 3300 XL érzékelőrendszernek , amely kiegészítő kábelekkel és Proximitor érzékelőkkel együtt működve stabil, nagy pontosságú örvényáramos méréseket biztosít.
A 330101A szonda erős TipLoc és CableLoc szerkezettel rendelkezik, amely biztosítja a kiváló mechanikai integritást és hosszú távú üzemeltetési stabilitást. Magas rezgáskállósága, olajállósága és ellenállása a nehéz környezeti feltételeknek megbízható jeletovábbítást tesz lehetővé igényes folyamatkörnyezetekben, például turbinákban és kompresszorokban.
Alkalmazások
  • Erőművek: A generátorállomás állapotának figyelésére és relévédelmi feladatokra használják.
  • Acélgyárak: berendezések logikai vezérlése magas hőmérsékletű és EMI-terhelésű környezetben.
  • Gépgyártás: Automatizált gyártósorok és robotos berendezések felügyeletére használják.
Jellemzők
  • Nagypontosságú örvényáramos érzékelési technológia
  • Robusztus mechanikai kialakítás TipLoc és CableLoc szerkezettel
  • ClickLoc korrózióálló csatlakozórendszer
  • Magas elektromágneses/rádiófrekvenciás (EMI/RFI) zajállóság
  • Plug-and-play kölcsönös cserélhetőség a 3300 XL rendszerekben
Funkciók
  • Valós idejű rezgésmérés forgó gépek esetében
  • Tengelyhelyzet és elmozdulás mérése
  • Sebesség- és kulcsfázis-jel érzékelése
  • Állapotfelügyelet előrejelző karbantartási rendszerekhez
GYIK
K1: Mire használják a 330101-XX-XX-10-02-05 típusú eszközt?
V1: Forgó gépek figyelőrendszereiben rezgés, tengelyállás és elmozdulás mérésére használják.
K2: Kompatibilis-e a 330101 érzékelő a 3300 XL rendszerekkel?
K3: Mely iparágakban használják ezt a közelségi érzékelőt?
Q4: Mi a működési hőmérséklet-tartománya?
K5: Támogatja-e az érzékelő a cserélhető alkatrészeket?
V5: Igen, teljesen cserélhető más 3300 XL sorozatú érzékelőkkel és kábelekkel.
Alkatrészek
Szám Leírás
141078 3300 XL 8 mm-es és 3300 5 mm-es közelítő érzékelő rendszer kezelési útmutatója
175751 3300 XL többfunkciós rozsdamentes acél ház, 12”×12”×6”, akár 8 darab Proximitor érzékelő (DIN-felszerelés) vagy 6 darab (panel-felszerelés) elhelyezésére alkalmas, ATEX Zóna 0/1 tanúsítvánnyal rendelkezik
176467 3300 XL többfunkciós rozsdamentes acél ház, 12”×8”×6”, legfeljebb 4 darab Proximitor érzékelő felszerelésére alkalmas, DIN vagy panelre szerelhető, ATEX Zóna 0/1 tanúsítvánnyal
330181 3300 XL többfunkciós rozsdamentes acél ház, 13”×9,5”×7”, akár 8 darab DIN-sínre szerelhető vagy 6 darab panelre szerelhető Proximitor érzékelő elhelyezésére alkalmas, ATEX Zóna 0/1 és Észak-amerikai Divízió 1/2 tanúsítvánnyal rendelkezik
02120015 Tömeges mezővezeték, 1,0 mm² (18 AWG), 3 vezetékes, csavart, földelt árnyékolt kábel levezető vezetékkel, a mezőben szükség szerint levágva
138492-01 Csere panelre szerelhető rögzítőlap 3300 XL Proximitor érzékelő telepítésekhez
138493-01 Csere DIN-sínre szerelhető rögzítőlap 3300 XL Proximitor érzékelő telepítésekhez
40113-02 Csatlakozóvédelmi készlet 3300 XL 8 mm-es érzékelőkhöz és bővítőkábelekhez telepítőeszközökkel
136536-01 Csatlakozóvédelem adapter 75 Ω-os ClickLoc csatlakozókhoz, amely biztosítja a kompatibilitást a 1998 előtti telepítési eszközökkel