Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes Réidh le Seoladh
Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodhail: 330101-XX-XX-10-02-05
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Bently Nevada
Cód Samhail:
330101-XX-XX-10-02-05
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra
Cur síos
Múnla táirge
330101-XX-XX-10-02-05
Sraith
broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Cineál chórais
Aistriúchán Eddy Current Proximity
Cineál Tomhais
Cruinniú / Suíomh / Luas
Materiál brúchán
Cruachlann Corróidiúil (AISI 303/304)
Cineál cábla
Cablach tria-ghualach le insilteáil FEP
Cineál Conneachta
Nascannóir ClickLoc le platanamh óir
Teocht Oibriúcháin
-52°C go +177°C
Teocht Leathnaithe
Go dtí +218°C (barr an phroib)
Meáchan
0.06KG
Tomhas
115x1.5x4 cm
Cineál an tionscnamh
Comhartha voltas aineolach comhréireach
An 330101-XX-XX-10-02-05 , cuid den Sraith 330101 3300 XL 8 mm de bhrocairí gairdheachta , dearadh ar leith do mheas cruinn a dhéanamh ar choscán agus ar shuíomh i meaisíní rotharacha criticiúla. Oibríonn sé mar bhall príomhpháirteach laistigh den córas transduiceara 3300 XL , ag obair le cábáin sheachtracha agus le sensóirí Proximitor chun tomhas cothrománacha, ardfheidhmeachta eddy current a sholáthar.
Feidhmeanna
  • Córais cumhachta: Úsáidtear chun stádas an ghnóthaitheoir a mhothú agus chun cosaint reilé.
  • Maoilte stáin: Riarthar loighic an ollaimh i timpeallachtaí ard-theochta agus EMI.
Gnéithe
  • Teicneolaíocht ionsaithe ciorcúil ard-chruinne
  • Dearcadh meicniúil láidir le struchtúr TipLoc agus CableLoc
  • Córas nascáin ina bhfuil an t-iarann cothromaitheach le ClickLoc
  • Tuarastal ar ard-imeacht EMI/RFI i gcomhthéacs tionsclaíochta
  • Ionadú a dhéanann féin go dtí 3300 XL córais
Funtions
  • Monatóireacht chomhaimseartha ar choscadh na mbithchórais rothaithe
  • Tomhas suíomh agus aistriú na seilfe
  • Briathar bríomhar agus briathar Keyphasor
  • Monatóireacht stádais do chórais cothabhála réamhchúraim
Ceisteanna Coitianta
C1: Ar a dtugtar an 330101-XX-XX-10-02-05?
C2: An bhfuil an bhratach 330101 comhoiriúnach le córais 3300 XL?
F2: Tá, is comhoiriúnach iomlán é le córais an 3300 XL Proximitor Sensor agus le cáblaí leathnaithe.
C3: I ngach aon tionscail a úsáideann an t-iarbhír seo?
C4: Cad é an raon teochta oibriúcháin?
A4: Oibríonn an bhréagán ó -52°C go +177°C, le roghanna leathnaithe suas go dtí +218°C.
C5: An dtacaíonn an bhréagán le comhpháirteanna a athsholáthraítear?
F5: Tá, tacaíonn sé le hionadú iomlán leis na bhréagáin agus na cábáin eile den tsraith 3300 XL.
Cuidí
Uimhir Cur i láthair
141078 lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm
175751 cás in-aisce iolrach 3300 XL, 12”x12”x6”, tacann suas le 8 shensóir Proximitor (le suíomh DIN) nó 6 (le suíomh ar phainéal), ceadaithe do ATEX Zone 0/1
176467 3300 XL Cás Cróimchrua Iolrachaidh, 12”x8”x6”, tacann suas le 4 shensóir Proximitor, socraithe ar DIN nó ar phainéal, ceadaithe do ATEX Zone 0/1
330181 3300 XL, Tiománaí Iolraigh In-aisneis ó Chruachlann Stáin, 13”x9.5”x7”, tacann suas le 8 shensóir Proximitor le socruithe DIN nó le socruithe ar phainéal, certaithe do ATEX Zone 0/1 agus do North American Division 1/2
02120015 Sreang réimsí buaice, 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoite le scáthán agus le sreang díobáil, gearrtha sa réimsí mar is gá
138492-01 Bosca socraithe chun an painéal a athsholáthar do shocruithe shensóir Proximitor 3300 XL
138493-01 Bosca socraithe chun DIN a athsholáthar do shocruithe shensóir Proximitor 3300 XL
40113-02 Bogsa cosainte naisc do phroibí 3300 XL 8 mm agus cáblaí leathnaithe le uirlisí suiteála
136536-01 Córas cosanta ceangailteoir le haghaidh comhoiriúnacht le hairm shuiteála ó réamh-1998 do chineálacha ceangailteoir ClickLoc 75Ω