Име на продукта: приближителен сондаж 3300 NSv
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330910-14-19-10-02-00
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | приближителен сондаж 3300 NSv |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330910-14-19-10-02-00 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Датчик за близост |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | приближителен сондаж 3300 NSv |
| Номер на част | 330910-14-19-10-02-00 |
| Измерения | 1,8 × 1,6 × 110 см |
| Тегло | 0.14KG |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Линеен обхват | 1,5 мм (60 мила) |
| Коефициент на инкрементална скала (ISF) | 7,87 V/mm (200 mV/mil) |
| Ефективен радиус на действие | разстояние до целта от 0,25 мм до 1,75 мм |
| Реакция на честотата | 0–10 кХц (+0, –3 дБ) |
| Отклонение от права линия (DSL) | < ±0,06 мм (±2,3 мила) |
| Работна температура | -52 °C до +177 °C (-62 °F до +351 °F) |
| Материал на зонда | Корпус от неръждаема стомана AISI 304 |
| Материал на насадката | PPS (полифениленсулфид) за висока издръжливост |
| Постоянно ток съпротивление на сондата | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Съпротивление на централния проводник на удължителния кабел | 0,220 Ω/m |
| Съпротивление на екраниращия слой | 0,066 Ω/m |
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Датчик за близост е високоточен уред за измерване на вибрации и преместване, предназначен за мониторинг на промишлени машини. Като част от серията 3300 NSv, той осигурява надеждно безконтактно измерване на вибрациите и положението на вала, което го прави подходящ за критично важни въртящи се машини като компресори, турбини и електродвигатели. Произведен от Bently Nevada (САЩ), доставя се в нова оригинална фабрична опаковка, за да гарантира висока надеждност в изискващи условия.
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Датчик за близост има линеен обхват от 1,5 мм (60 мил) с чувствителност 7,87 V/мм (200 mV/мил ISF) и ефективен работен обхват от 0,25 мм до 1,75 мм за прецизно измерване на разстояние. Осигурява честотен отговор от 0 до 10 kHz (–3 dB) и поддържа висока точност на измерването с отклонение от правата линия (DSL) по-малко от ±0,06 мм (±2,3 мил). Пробата е изработена с корпус от неръждаема стомана AISI 304 и връх от PPS за подобряване на химическата и термичната устойчивост, което гарантира дълготрайност в тежки условия на експлоатация. Тя работи надеждно в широк температурен диапазон от –52 °C до +177 °C и има постоянен ток съпротивление на пробата 4,2 ± 0,5 Ω. Освен това BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 е напълно съвместима с дълги удължителни кабелни системи, което осигурява гъвкава инсталация в сложни промишлени настройки.
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Датчик за близост осигурява изключително точни и стабилни измервания на вибрации, което позволява ранно откриване на механични проблеми като дисбаланс, несъосредоточеност и осево преместване. Неговата здрава конструкция от неръждаема стомана и върхът от полифталамид (PPS) гарантират отлична устойчивост в корозивни и високотемпературни среди. Датчикът предлага силна стабилност на сигнала, широк честотен обхват и висока точност на измерване, което го прави идеален за критична защита на активите. Освен това той е механически съвместим с по-ранните датчици 3300 RAM, което опростява модернизацията на системите.
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Датчик за близост е проектиран за тежки промишлени среди. Той работи надеждно при екстремни температури в диапазона от -52 °C до +177 °C, което го прави подходящ както за студени, така и за високотемпературни приложения. Корозионностойките му материали позволяват използването му в химически агресивни среди, като например процесни компресори и петрохимически обекти. Сондата е проектирана да поддържа стабилна производителност при непрекъснати вибрации, високо налягане и условия на предаване на сигнала на дълги разстояния.
В1: Съвместим ли е близостният сензор BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv с по-старите системи 3300?
О: Да, близостният сензор BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv е механично и електрически взаимозаменяем с по-старите близостни сензори 3300 RAM.
В2: Какво прави сензора 330910-14-19-10-02-00 по-издръжлив от стандартните сензори?
О: Близостният сензор 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv има корпус от неръждаема стомана AISI 304 и връх от PPS, което осигурява подобрена устойчивост към корозия и тежки технологични условия.
В3: Може ли индуктивният датчик 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Proximity да се използва в среди с висока температура?
О: Да, индуктивният датчик BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 функционира надеждно при температури от -52 °C до +177 °C.
В4: Поддържа ли индуктивният датчик BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 NSv Proximity предаване на сигнал на голямо разстояние?
О: Да, индуктивният датчик 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv Proximity поддържа дълги удължителни кабели, което го прави подходящ за големи промишлени инсталации.
| Ханиуел | Бентли Невада | Уестингхаус |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |