Termék neve: 3300 NSv közelítési érzékelőből
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330910-14-19-10-02-00
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
áttekintés
| Termék neve | 3300 NSv közelítési érzékelőből |
| Márkanév | Bently Nevada |
| Modellszám | 330910-14-19-10-02-00 |
| Eredet helye | USA |
| Garancia | 12 hónap |
| Fizetési módszerek | T/T |
| Szállítás | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Értékesítés: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Termék neve | BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | 3300 NSv közelítési érzékelőből |
| Cikkszám | 330910-14-19-10-02-00 |
| Méretek | 1,8 × 1,6 × 110 cm |
| Súly | 0.14KG |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Állapot | Új és eredeti gyári csomagolásban |
| Lineáris tartomány | 1,5 mm (60 mil) |
| Fokozatos skálázási tényező (ISF) | 7,87 V/mm (200 mV/mil) |
| Hatékony működési tartomány | 0,25 mm-től 1,75 mm-ig tartó céltávolság |
| Frekvencia válasz | 0–10 kHz (+0, –3 dB) |
| Egyenes vonaltól való eltérés (DSL) | < ±0,06 mm (±2,3 mil) |
| Működési hőmérséklet | -52°C-tól +177°C-ig (-62°F-tól +351°F-ig) |
| Szenzor anyaga | AISI 304 rozsdamentes acélból készült test |
| Begyűrő anyaga | PPS (polifenilén-szulfid) nagy kopásállóság érdekében |
| Érzékelő egyenáramú ellenállása | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Kiegészítő kábel központi vezetékének ellenállása | 0,220 Ω/m |
| Pajzsfeszültség-ellenállás | 0,066 Ω/m |
A BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő egy nagy pontosságú rezgés- és elmozdulásérzékelő eszköz ipari gépek figyelésére. A 3300 NSv sorozat részeként megbízható, érintésmentes mérést biztosít a tengely rezgésének és helyzetének meghatározásához, így kritikus forgó berendezések – például kompresszorok, turbinák és motorok – számára is alkalmas. A Bently Nevada (USA) gyártja, és új, eredeti gyári csomagolásban kerül szállításra, hogy magas megbízhatóságot nyújtson igényes környezetekben.
A BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő lineáris mérési tartománya 1,5 mm (60 mil), érzékenysége 7,87 V/mm (200 mV/mil ISF), és hatékony működési tartománya 0,25 mm-től 1,75 mm-ig pontos közelítési méréshez. A frekvenciaválasza 0–10 kHz (–3 dB), és magas mérési pontosságot biztosít ±0,06 mm-nél (±2,3 mil) kisebb egyenes vonaltól való eltéréssel (DSL). A szenzor testét AISI 304-es rozsdamentes acélból, a csúcsát pedig PPS anyagból készítették, így növelt kémiai és hőállóságot értek el, amely biztosítja a tartósságát a nehéz környezeti körülmények között. Megbízhatóan működik –52 °C és +177 °C közötti hőmérséklet-tartományban, és a szenzor egyenáramú ellenállása 4,2 ± 0,5 Ω. Ezenkívül a BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 teljes mértékben kompatibilis hosszú kiegészítő kábelszakaszokkal, így rugalmas telepítést tesz lehetővé összetett ipari környezetekben.
A BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő nagyon pontos és stabil rezgésméréseket biztosít, lehetővé téve a mechanikai problémák – például a forgórész egyensúlyhiány, a tengelyek rossz igazítása és a tengely elmozdulása – korai észlelését. Robusztus, rozsdamentes acélból készült kivitelének és PPS csúcsának köszönhetően kiválóan ellenáll a korróziós és magas hőmérsékletű környezeteknek. A mérőfej erős jelstabilitást, széles frekvenciatartományt és magas mérési pontosságot nyújt, így ideális kritikus eszközök védelmére. Emellett mechanikailag kompatibilis a korábbi 3300 RAM mérőfejekkel, így egyszerűsíti a rendszerfrissítéseket.
A BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő különösen kemény ipari környezetekhez tervezték. Megbízhatóan működik extrém hőmérsékleti tartományban, -52 °C és +177 °C között, így alkalmas mind hideg, mind magas hőmérsékletű alkalmazásokra. A korrózióálló anyagokból készült készülék használható kémiai szempontból agresszív környezetekben is, például folyamatkompresszoroknál és petrokémiai létesítményekben. A szenzor úgy lett kialakítva, hogy folyamatos rezgés, magas nyomás és hosszú távolságú jelátvitel mellett is stabil teljesítményt nyújtson.
Kérdés 1: Kompatibilis-e a BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelő a régebbi 3300-as rendszerekkel?
Válasz: Igen, a BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelő mechanikailag és elektromosan cserélhető a régebbi 3300 RAM érzékelőkkel.
Kérdés 2: Mi teszi a 330910-14-19-10-02-00 érzékelőt ellenállóbbá a szokásos érzékelőknél?
Válasz: A 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelő AISI 304-es rozsdamentes acélból készült házzal és PPS (polifitilén-szulfid) végződéssel rendelkezik, amely további korrózióállóságot és ellenállást biztosít a kemény folyamatkörülményekkel szemben.
K3: Használható-e a 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő magas hőmérsékletű környezetben?
A: Igen, a BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 érzékelő megbízhatóan működik -52 °C és +177 °C közötti hőmérsékleten.
K4: Támogatja-e a BENTLY NEVADA 330910-14-19-10-02-00 NSv közelítésérzékelő a hosszú távú jelátvitelt?
A: Igen, a 330910-14-19-10-02-00 3300 NSv közelítésérzékelő támogatja a hosszú kiegészítő kábelhosszakat, így alkalmas nagyipari berendezésekhez.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |