Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-04-13-10-02-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 3300 XL 8 mm | Παρακολούθηση στατικής θέσης |
| 330103-04-13-10-02-00 | Προβολέας με σπείρωμα M10 x 1 |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | σειρά Προβολέων 3300 XL |
| Αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής (eddy current) | Επιλογή Καλωδίου FluidLoc |
| Προβολέας παρακολούθησης δονήσεων | Προβολέας με τεχνολογία TipLoc |
| Αισθητήρας μετατόπισης άξονα | Αισθητήρας με σχεδιασμό CableLoc |
| Προβολέας σήματος Keyphasor | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| Παρακολούθηση Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Σύστημα Προστασίας Μηχανημάτων |
| Παρακολούθηση Βιομηχανικής Κατάστασης | Προβολέας σύμφωνος με το πρότυπο API 670 |
| Δυναμική Μέτρηση Ταλάντωσης | Αισθητήρας δόνησης υψηλής ακρίβειας |
Ο Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 είναι ένας υψηλής ακρίβειας προσέγγισης αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για την παρακολούθηση στατικής θέσης και δυναμικής ταλάντωσης σε περιστρεφόμενες βιομηχανικές μηχανές. Αποτελεί ένα βασικό στοιχείο του συστήματος μέτρησης προσέγγισης ρευμάτων επαγωγής 3300 XL και χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές προστασίας μηχανημάτων και προληπτικής συντήρησης.
Ο αισθητήρας διαθέτει σχεδιασμό με εξωτερικό σπείρωμα M10 × 1, μήκος μη σπειροτομημένου τμήματος 40 mm και συνολικό μήκος περιβλήματος 130 mm, προσφέροντας ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης σε βιομηχανικό εξοπλισμό. Είναι εξοπλισμένος με συνδετήρα Miniature coaxial ClickLoc και καλώδιο τυπικού μήκους 1,0 μέτρου, διασφαλίζοντας ασφαλή και σταθερή μετάδοση σήματος.
Το 330103-04-13-10-02-00 ενσωματώνει τις επαγγελματικά κατοχυρωμένες τεχνολογίες TipLoc και CableLoc, οι οποίες βελτιώνουν τη μηχανική αντοχή και την αξιοπιστία του καλωδίου. Η προαιρετική τεχνολογία καλωδίου FluidLoc βοηθά στην πρόληψη διαρροής υγρών μέσω της δομής του καλωδίου, βελτιώνοντας την απόδοση σφράγισης σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Με απόδοση σύμφωνη προς το πρότυπο API 670 και απόκριση συχνότητας 0 έως 10 kHz, αυτό το αισθητήριο παρέχει ακριβή και αξιόπιστη παρακολούθηση ταλαντώσεων, ακόμα και με μεγάλες αποστάσεις καλωδίωσης στο πεδίο.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330103-04-13-10-02-00 |
| Διαστάσεις | 1.8x1.6x112εκ |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Ονομαστική συνεχής αντίσταση αισθητήρα | 7,59 ± 0,50 |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 40 χλστ |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 130 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν απαιτείται |
| Απάντηση συχνότητας | (0 έως 10 kHz), +0, -3 dB, με έως 305 μέτρα (1000 πόδια) καλωδίωσης στο πεδίο |
1. Ποιος τύπος συνδέσμου χρησιμοποιείται στο 330103-04-13-10-02-00;
Ο 330103-04-13-10-02-00χρησιμοποιεί συνδέσμου μικρού μεγέθους κοαξικού τύπου ClickLoc με τυπικό καλώδιο.
2. Ποιες είναι οι διαστάσεις εγκατάστασης του 330103-04-13-10-02-00;
Ο 330103-04-13-10-02-00διαθέτει μήκος μη-ενσωματωμένου τμήματος 40 mm και συνολικό μήκος περιβλήματος 130 mm.
3. Ποιο είναι το μήκος καλωδίου του 330103-04-13-10-02-00;
Ο 330103-04-13-10-02-00περιλαμβάνει συνολικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (3,3 πόδια).
4. Ποιο είναι το πλεονέκτημα της τεχνολογίας TipLoc στο 330103-04-13-10-02-00;
Ο 330103-04-13-10-02-00χρησιμοποιεί την εξαιρετικά προστατευμένη τεχνολογία TipLoc για τη βελτίωση της μηχανικής σύνδεσης μεταξύ της ακροδείκτη και του σώματος, προκειμένου να ενισχυθεί η αντοχή.
5. Τι προσφέρει η τεχνολογία CableLoc στο μοντέλο 330103-04-13-10-02-00;
Ο 330103-04-13-10-02-00διαθέτει την τεχνολογία CableLoc με εφελκυστική αντοχή έως 330 N (75 lbf) για βελτιωμένη αξιοπιστία του καλωδίου.
6. Είναι το 330103-04-13-10-02-00 σύμφωνο με τα πρότυπα API 670;
Ναι, το 330103-04-13-10-02-00πληροί τις απαιτήσεις API 670 όσον αφορά τη μηχανική απόδοση, τη γραμμικότητα και τη θερμική σταθερότητα.
7. Γιατί είναι σημαντικό το 330103-04-13-10-02-00 για τη βιομηχανική παρακολούθηση;
Ο 330103-04-13-10-02-00παρέχει ακριβή μέτρηση της δόνησης και της θέσης, συμβάλλοντας στη μείωση των χρόνων αδράνειας, στη βελτίωση της ασφάλειας και στην υποστήριξη προγραμμάτων προληπτικής συντήρησης.