Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-04-13-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho | Raadinta Goobta Dib u eegista |
| 330103-04-13-10-02-00 | M10 x 1 Korka Probe |
| Qorsho Qorsho | qorshaha Sare ee 3300 |
| Sensar Eddy Current | Kabalka FluidLoc |
| Ilaalayaasha Khaasidka | Korka TipLoc Technology |
| Sensarka Dib u eegista Qaxa | Sensarka CableLoc Design |
| Korka Iskugumaal Keyphasor | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Xisbiyaha Hadda Dhaqameed ee Istaagga | Qalabka API 670 |
| Xisaabinta Dhaqsoodka Dhaqsoodka | Qalabka Raadinta Xiddigga Dheerka Sare |
Waxaa Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 waa sensar gaaban oo ka tirsan 3300 XL 8 mm ee la isticmaalaa si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si wanaagsan oo la isticmaalo qalafaha la isticmaalo si loo hagaajiyo iyo si loo xoojiyo qalafaha ka hor ugu dhacaya. Waa qoraal muhiim ah ee 3300 XL ee la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta.
Sensarku wuxuu leeyahay xiriirka M10 × 1 ee la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka jirka iyo dhaqanka qalaf ee meelaha la isticmaalo qalafaha shaqaynta, waxaana la isticmaalo si loo......
330103-04-13-10-02-00 wuxuu leeyahay teknoolojiyada TipLoc iyo CableLoc oo la xiriira, taasoo ku darsanaysa xagga mekaanika iyo ku darsanaysa qalabka kabelka. Teknoolojiyada kabelka FluidLoc oo siyaasad ah waxay ka hor ugu jeeddaan dhaqankii dhulka kabelka, taasoo ku darsanaysa xagga ku darsanaya in ay ku darsanayaan dhulka xun. Marka laga eego API 670 iyo xagga jawaabka taawaddiga (0 ilaa 10 kHz), tani wuxuu siiyaa fikradaha taawaddiga oo sax ah iyo oo ku darsanaya in ay ku darsanayaan dhulka xun oo ka badan 305 mitir (1000 feet) oo kabelka dhulka.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorshooyin la xidhiidhdo oo ku xidhiidhdo ka dib marka laga sameeyo |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-04-13-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x112cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.59 ± 0.50 |
| Xagga aan korka lahayn | 40 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 130 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Jawaabta Taarikhda | (0 ilaa 10 kHz), +0, -3 dB, ka dib marka la eego 305 mitir (1000 feet) oo kabelka dhulka. |
1. Ee qaybta kaalayda 330103-04-13-10-02-00 waa?
Waxaa 330103-04-13-10-02-00wuxuu isticmaala qaybta kaalayda coaxial yar ee ClickLoc oo leh kaalayda caadiga ah.
2. Meelaha la sameeyo 330103-04-13-10-02-00 waa?
Waxaa 330103-04-13-10-02-00wuxuu leeyahay 40 mm oo aan la qaybiyin, iyo 130 mm oo dhan ee qaybta kaalayda.
3. Kaalayda 330103-04-13-10-02-00 waa?
Waxaa 330103-04-13-10-02-00wuxuu leeyahay kaalayda dhan ee 1.0 mitir (3.3 feet).
4. Maxay waxyaalaha ku saabsan faa’iidada teknoolojiyada TipLoc ee 330103-04-13-10-02-00?
Waxaa 330103-04-13-10-02-00wuxuu isticmaala teknoolojiyada TipLoc ee la xiriira, si ay ugu yar taagta dhexdooda ee quruxa iyo jirka, si ay ugu yar taagta dhexdooda.
5. Maxay CableLoc teknoolojiyada sida loo sameeyo 330103-04-13-10-02-00?
Waxaa 330103-04-13-10-02-00wuxuu leeyahay teknoolojiyada CableLoc ee leh xagga kaadka ah 330 N (75 lbf) si ay ugu yar taagta kable-ka.
6. Ma 330103-04-13-10-02-00 wuxuu la xiriira taliyada API 670?
Haa, 330103-04-13-10-02-00wuxuu la xiriira taliyada API 670 ee ku saabsan taajiga mekaanik, xagga soo noqoshada, iyo dhaqanka gacanta.
7. Maxay sababta uu 330103-04-13-10-02-00 uu muhiim ah yahay ku saabsan heerka iyo xogta industriyada?
Waxaa 330103-04-13-10-02-00wuxuu siiya qiyaas kasta oo sax ah ee dhaqanka iyo xagga, si ay ugu yar taagta dhammaadka, ugu yar taagta aamininta, iyo ku saabsan xogta ka hor tagga.