Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-04-13-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximitatis Explorator | Monitorium Staticae Positionis |
| 330103-04-13-10-02-00 | Proba M10 × 1 Filetata |
| Proba Proximitatis | serie 3300 XL Proba |
| Sensor Correntis Vorticosae | Optionem Cerei FluidLoc |
| Vibrātiōnis Monitorium Probā | Proba Technologiae TipLoc |
| Sensor Displacementis Axis | Sensor Designis CableLoc |
| Proba Signi Keyphasor | Sensor Automationis Industrialis |
| Inspectio Machinarum Rotatarum | Systema Machinarum Protegendi |
| Monitoria Conditionis Industrialis | Proba Conformis Normae API 670 |
| Mensura Dynamica Vibratorum | Sensor Vibratorius Altae Praecisionis |
The Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 est praecisionis altae 3300 XL 8 mm proba proximitatis ad positionem staticam et vibrationem dynamicam in machinis industrialibus rotativis observandas destinata. Est pars principalis systematis 3300 XL ad mensuram proximitatis per correntes parasticas et late adhibetur in applicationibus protectionis machinarum et maintenance praedictivae.
Proba designata est cum fileto M10 × 1, cum longitudine non filetata 40 mm et longitudine totali casei 130 mm, quae optiones flexibiles installationis pro machinis industrialibus praebet. Dotata est conectori coaxiali minuto ClickLoc et cavo standardi unius metri, quod transmissio signi securam et stabilem assurit.
330103-04-13-10-02-00 incorporat technologias TipLoc et CableLoc patentatas, quae robur mechanicum et fidem cavi augent. Technologia FluidLoc cavi facultativa fluidorum effusionem per structuram cavi prohibet, praestantiam hermeticam in ambientibus asperis meliorans. Cum performance conformi API 670 et responsione frequentiali a 0 usque ad 10 kHz, hic sensor accuratam et fidam vibrationum supervisionem praebet etiam cum longis distantiis in circuitu campo.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Probae Propinquitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330103-04-13-10-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x112cm |
| Pondus | 0.06kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7.59 ± 0.50 |
| Longitudo non filetata Option | 40 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 130 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
| Frequency Responsio | (0 ad 10 kHz), +0, -3 dB, usque ad 305 metra (1000 pedes) ductus in loco |
quod genus connexivum utitur 330103-04-13-10-02-00?
The 330103-04-13-10-02-00utatur connexivo coaxiali minuto ClickLoc cum cavo normali.
quae sunt dimensiones installationis 330103-04-13-10-02-00?
The 330103-04-13-10-02-00habet longitudinem 40 mm non filetatae et longitudinem totalem corporis 130 mm.
quae est longitudo cavi 330103-04-13-10-02-00?
The 330103-04-13-10-02-00includit longitudinem totalem cavi unius metri (3,3 pedum).
quae est utilitas technologiae TipLoc in 330103-04-13-10-02-00?
The 330103-04-13-10-02-00utatur technologia TipLoc patentata ad meliorandum connexionem mechanicam inter apicem probae et corpus, ad augendam durabilitatem.
5. Quid technologia CableLoc praebet in 330103-04-13-10-02-00?
The 330103-04-13-10-02-00habet technologiam CableLoc cum robore ad trahendum usque ad 330 N (75 lbf) ad fidem cavi meliorandam.
6. An 330103-04-13-10-02-00 conformis est normis API 670?
Utique, 330103-04-13-10-02-00satisfacit postulationibus API 670 de performance mechanica, linearitate, et stabilitate temperaturae.
7. Cur 330103-04-13-10-02-00 est gravis ad supervisionem industrialem?
The 330103-04-13-10-02-00praebet accuratas vibrationum et positionis mensuras, quae ad tempus inoperationis minuendum, ad tutelam augendam, et ad programmmata maintenance praedictivae sublevanda conferunt.