Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-04-13-10-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi | Statik Vəziyyət Monitoringi |
| 330103-04-13-10-02-00 | M10 x 1 Lifli Prob |
| Yaxınlıq probası | 3300 XL seriyası probu |
| Eddi Cərəyan Sensoru | FluidLoc Kabel Seçimi |
| Titreşim Monitorinqi Probasi | TipLoc Texnologiyalı Prob |
| Mil Yerdəyişmə Sensoru | CableLoc Dizayn Sensoru |
| Keyphasor Siqnallı Prob | Sənaye avtomatlaşdırma sensoru |
| Fırlanan Maşınların Monitorinqi | Maşınların Qorunması Sistemi |
| Sənaye Şəraitinin Monitorinqi | API 670 Standartına Uyğun Prob |
| Dinamik Titrim Ölçüsü | Yüksək Dəqiqlikli Titreşim Sensoru |
The Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 bu, dönmə sənaye maşınlarında statik mövqe və dinamik titrim nəzarəti üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur. Bu, 3300 XL eddy cərəyanı yaxınlıq ölçmə sisteminin əsas komponentidir və maşınların qorunması və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət tətbiqlərində geniş istifadə olunur.
Prob M10 × 1 rezimli konstruksiyaya malikdir və 40 mm rezimsiz uzunluğa və 130 mm ümumi korpus uzunluğuna malikdir; bu da sənaye avadanlığı üçün çevik quraşdırma variantları təmin edir. Miniatur koaksial ClickLoc konektoruna və standart 1,0 metrlik kabellə təchiz olunmuşdur; bu da etibarlı və sabit siqnal ötürülməsini təmin edir.
330103-04-13-10-02-00 modelu patentləşdirilmiş TipLoc və CableLoc texnologiyalarını ehtiva edir ki, bu da mexaniki möhkəmliyi və kabellərin etibarlılığını artırır. Seçimlik FluidLoc kabel texnologiyası kabel strukturu vasitəsilə mayenin sızmasını qarşısını alaraq çətin mühitlərdə möhürləmə performansını yaxşılaşdırır. API 670 standartlarına uyğun performansı və 0–10 kHz tezlik cavabına malik bu prob uzun sahə kabelləri məsafələrində belə dəqiq və etibarlı titrəmə monitorinqi təmin edir.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330103-04-13-10-02-00 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x112sm |
| Çəki | 0,06 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,59 ± 0,50 |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 40 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 130 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
| Tezlik cavabı | (0-dan 10 kHz-ə qədər), +0, -3 dB, sahədə maksimum 305 metr (1000 fut) naqillə birlikdə |
330103-04-13-10-02-00 hansı konnektor növündən istifadə edir?
The 330103-04-13-10-02-00standart kabel ilə miniatür koaksial ClickLoc konnektorundan istifadə edir.
330103-04-13-10-02-00-nin quraşdırma ölçüləri nədir?
The 330103-04-13-10-02-0040 mm rezimli olmayan hissəyə və 130 mm ümumi korpus uzunluğuna malikdir.
330103-04-13-10-02-00-nin kabellərinin uzunluğu nə qədərdir?
The 330103-04-13-10-02-00ümumi kabellərin uzunluğu 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir.
330103-04-13-10-02-00-də TipLoc texnologiyasının üstünlüyü nədir?
The 330103-04-13-10-02-00probe ucunun və bədənin arasında mexaniki birləşməni yaxşılaşdırmaq və davamlılığı artırmaq üçün patentlənmiş TipLoc texnologiyasından istifadə edir.
cableLoc texnologiyası 330103-04-13-10-02-00-də nə təmin edir?
The 330103-04-13-10-02-00kabelin etibarlılığını yaxşılaşdırmaq üçün 330 N (75 lbf) qədər çəkmə möhkəmliyinə malik CableLoc texnologiyasını ehtiva edir.
330103-04-13-10-02-00 API 670 standartlarına uyğundurmu?
Bəli, 330103-04-13-10-02-00mexaniki performans, xəttilik və temperatur sabitliyi üzrə API 670 tələblərinə cavab verir.
sənaye monitorinqi üçün 330103-04-13-10-02-00 niyə vacibdir?
The 330103-04-13-10-02-00dəqiq titrəmə və mövqe ölçməsi təmin edir ki, bu da dayanma müddətlərinin azaldılmasına, təhlükəsizliyin yaxşılaşdırılmasına və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət proqramlarının dəstəklənməsinə kömək edir.