Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-04-13-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Probe | Monatóireacht Stádach Suíomh |
| 330103-04-13-10-02-00 | Screwbholt M10 x 1 |
| Proba Glacach Cothromachta | sraith 3300 XL Probe |
| Sainseansra Eddy Current | Rogha Cábail FluidLoc |
| Scannáin Monatóireachta Cruithniú | Screwbholt TipLoc Technology |
| Sensóir Aistriú Meaisín | Sensóir Dearadh CableLoc |
| Screwbholt Comhartha Keyphasor | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Mionitoráil Stáide Tionsclaíoch | Próib Comhoideach le API 670 |
| Tomhas Dhinimiciúil na gCrith | Sainseoir Criochnaithe Ard-ghinearálta don Chrochadh |
An Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 is é seo sensóir gaoithe ard-chruinneas 3300 XL 8 mm le haghaidh monatóireachta suime agus gaoithe i mbithchórais thiomáinteacha. Is comhpháirt tábhachtach é den chóras tomhas gaoithe eddy current 3300 XL agus úsáidtear é go forleathan i bhfeidhmiú cosanta an mhaisinéirí agus i bhfeidhmiú coimeád réamhchórasach.
Tá an tsensóir le críochadh ciorcail M10 × 1, le fad 40 mm gan chriochadh ciorcail agus le fad iomlán an chás 130 mm, a sholáthraíonn roghanna suiteála soléir don oiriúnú le hairm inbhuanaithe. Tá sé leagtha le ceangalann ClickLoc beagchórasach agus le cabhlach caighdeánach 1.0 méadar, rud a chinntíonn trasnú sínialta slán agus stábil.
Tá teicneolaíochtaí TipLoc agus CableLoc faoi bhpaitinn leis an 330103-04-13-10-02-00, a fheabhsaíonn an láimhseáil meicniúil agus an ionadú cabhlach. Cabhraíonn teicneolaíocht cabhlach FluidLoc roghnach le heagraíocht leithscála a chosc tríd an struchtúr cabhlach, ag feabhsú na bpríomhghnéithe sealála i dtimpeallachtaí tromchúiseacha. Leis an bpríomhghnéithe atá comhoiriúnach le hAPI 670 agus le freastal minicíochta ó 0 go 10 kHz, soláthraíonn an súdán seo monatóireacht cruinn agus ionadú vibráide fiú le fad mór de shiolladh réimsíochta.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-04-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Phróbaí Chumais Aiceann |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-04-13-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x112 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.59 ± 0.50 |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 40 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 130 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Freagraíocht freiceadáin | (0 go 10 kHz), +0, -3 dB, le go dtí 305 méadar (1000 troigh) de shiolladh réimsíochta |
1. Cén cineál nascán a úsáideann an 330103-04-13-10-02-00?
An 330103-04-13-10-02-00úsáideann sé nascán co-axial bheag ClickLoc le cábail chaighdeánach.
2. Cad iad na toisí suiteála ar an 330103-04-13-10-02-00?
An 330103-04-13-10-02-00tá fad gan snáithín 40 mm agus fad iomlán an chúlchás 130 mm aige.
3. Cad é fad an chábail ar an 330103-04-13-10-02-00?
An 330103-04-13-10-02-00tá fad iomlán an chábail 1.0 méadar (3.3 troigh) aige.
4. Cad é leas teicneolaíochta TipLoc i 330103-04-13-10-02-00?
An 330103-04-13-10-02-00úsáideann teicneolaíocht chomhshaoilte TipLoc chun an nasc meicniúil idir bharr an phroib agus an choirp a fheabhsú chun feabhas a chur ar an díobháil.
5. Cad a sholáthraíonn teicneolaíocht CableLoc i 330103-04-13-10-02-00?
An 330103-04-13-10-02-00tá teicneolaíocht CableLoc ann le neart tarrthachta suas le 330 N (75 lbf) chun creidiúlacht na gcabhlach a fheabhsú.
6. An bhfuil 330103-04-13-10-02-00 comhoiriúnach le caighdeáin API 670?
Is féidir, an 330103-04-13-10-02-00fulaíonn sé le riachtanais API 670 maidir leis an bperformans meicniúil, an líneachas agus an staidiúlacht teochta.
7. Cén fáth a bhfuil 330103-04-13-10-02-00 tábhachtach do miontoráil thionsclaí?
An 330103-04-13-10-02-00soláthraíonn sé tomhas cruinn vibráidh agus suíomh, ag cabhrú le laghdú ar am gan oibriú, le feabhas a chur ar shábháilteacht agus le cláranna coimeád réamhchúraim a thacaíocht.