Όνομα Προϊόντος: Καλώδιο Επέκτασης 3300 XL 11 mm
Εμπορικό Όνομα: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330730-080-01-00
Χώρα Προέλευσης: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
WhatsApp :+86 18159889985
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο :[email protected]
Επωνυμία: |
Bently Nevada |
Αριθμός Μοντέλου: |
330730-080-01-00 |
Χώρα καταγωγής: |
ΗΠΑ |
Λεπτομέρειες Πακέτων: |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
Χρόνος παράδοσης: |
σε απόθεμα |
Όροι Πληρωμής: |
T/T |
|
Διαχειριστής Πωλήσεων: |
Στέλλα |
|
Αποστείλετε email: |
|
|
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp: |
| Αντικείμενο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος | 330730-080-01-00 |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 11 mm Καλώδιο Επέκτασης |
| Μήκος καλωδίου | 8,0 μέτρα (26,2 πόδια) |
| Κατασκευή | τριαξονικό θωρακισμένο καλώδιο 75 Ω |
| Τύπος Συνδέσμου | Ορείχαλκος με επίχρυση ClickLoc |
| Υλικό μόνωσης | FEP (Φθοροαιθυλένιο-Προπυλένιο) |
| Χωρητικότητα | 69,9 pF/m τυπικά |
| Βάρος | ~360 g (0,36 kg) |
| Ελάχιστη ακτίνα κάμψης | 25,4 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C |
Ο 330730-080-01-00είναι ένα υψηλής απόδοσης 3300 XL 11 mm Καλώδιο Επέκτασης σχεδιασμένο για αξιόπιστη μετάδοση σήματος σε βιομηχανικά συστήματα παρακολούθησης ταλαντώσεων και μετατοπίσεων. Ως μέρος της οικογένειας μετατροπέων Bently Nevada 3300 XL, λειτουργεί σε συνδυασμό με τον αισθητήρα-πρόβα και τον αισθητήρα Proximitor για να διασφαλίζει την ακρίβεια των μετρήσεων σε εφαρμογές περιστρεφόμενων μηχανημάτων.
Μηχανολογικά σχεδιασμένο για ανθεκτικότητα, το 3300 XL 11 mm Καλώδιο Επέκτασης υποστηρίζει σταθερή ηλεκτρική απόδοση σε ακραίες περιβαλλοντικές και μηχανικές συνθήκες. Διατίθεται σε πολλαπλές διαμορφώσεις, συμπεριλαμβανομένων των εκδόσεων με θωράκιση και FluidLoc, για ενίσχυση της προστασίας έναντι εισόδου υγρασίας, μηχανικής τάσης και βιομηχανικής μόλυνσης.
Όταν ενσωματώνεται στο συστήματος Μετατροπέα Εγγύτητας 3300 XL 11 mm , συμπεριλαμβανομένου του προβολέα 3300 XL και του αισθητήρα Proximitor, το 330730-080-01-00διασφαλίζει σταθερότητα του σήματος σε μεγάλες αποστάσεις για την παρακολούθηση κρίσιμων μηχανημάτων, όπως των τουρμπινών, των συμπιεστών και των αντλιών, υποστηρίζοντας στρατηγικές προληπτικής συντήρησης και παρακολούθησης της κατάστασης.
Ερώτηση 1: Για τι χρησιμοποιείται το 330730-080-01-00;
Απάντηση 1: Πρόκειται για καλώδιο επέκτασης για το σύστημα προσέγγισης Bently Nevada 3300 XL 11 mm.
Ε2: Με ποιο σύστημα είναι συμβατό;
Απάντηση 2: Είναι συμβατό με τον αισθητήρα προσέγγισης 3300 XL 11 mm και τη ρύθμιση του αισθητήρα Proximitor.
Ε3: Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου αυτού του μοντέλου;
Α3: Το 330730-080-01-00παρέχει μήκος επέκτασης 8,0 μέτρων.
Ερώτηση 4: Μπορεί να λειτουργεί σε ακραίες περιβαλλοντικές συνθήκες;
Απάντηση 4: Ναι, έχει σχεδιαστεί με θωράκιση και προαιρετική θωρακισμένη προστασία για βιομηχανική χρήση.
Ερώτηση 5: Υποστηρίζει εφαρμογές παρακολούθησης ταλαντώσεων;
Απάντηση 5: Ναι, χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα παρακολούθησης ταλαντώσεων, μετατοπίσεων και κατάστασης μηχανημάτων.
| Αριθμός | Περιγραφή |
|---|---|
| 40971-04 | καλώδιο 50 Ω με δύο συνδέσμους BNC (Μ) για δοκιμή συστήματος μετατροπέα με προσαρμογέα 01609137 και 01609138 |
| 04310310 | βίδες προσαρμογής πίνακα για αισθητήρα 3300 XL Proximitor, βίδες σχηματισμού σπειρώματος 6-32 UNC, 4 τεμάχια ανά σετ |
| 03200006 | Ρολό αυτοσυγκολλητικής πλαστικής ταινίας σιλικόνης (9,1 m) για προστασία συνδετήρων και ηλεκτρική μόνωση |
| 40113-02 | Κιτ προστασίας συνδετήρων για προβολείς και επεκτάσεις καλωδίων 3300 XL, με εργαλεία εγκατάστασης |
| 136536-01 | Προσαρμογέας προστασίας συνδέσμου για συμβατότητα μεταξύ παλαιών κιτ και συνδέσμων 3300 XL |
| 40180-02 | Πακέτο προστατευτικών συνδετήρων περιλαμβάνον 10 ζεύγη για περιβαλλοντική στεγανοποίηση |
| 03839410 | Αρσενικός προστατευτικός συνδέτης για επέκταση καλωδίου και προστασία περιβαλλοντικού συνδέτη |
| 03839420 | Θηλυκός προστατευτικός συνδέτης για περιβαλλοντική στεγανοποίηση αισθητήρα και καλωδίου επέκτασης |
| 330153-01 | σετ συνδετήρων 3300 XL περιλαμβάνοντας συνδέτες ClickLoc, μανίκια και πλαστική ταινία σιλικόνης |
| 163356 | Σετ εργαλείων σύμπιεσης συνδετήρων με ενσωματώσεις ClickLoc 75 Ω και οδηγίες εγκατάστασης |