Όνομα Προϊόντος: ΜΟΝΑΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ MODULPAC C
Επωνυμία: SIEMENS
Αριθμός Μοντέλου: 6DM1001-2LA02-2
Χώρα καταγωγής: Γερμανία
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18159889985
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
  • Επισκόπηση
  • Επικοινωνήστε για προσφορά
  • Προδιαγραφές
  • Περιγραφή
  • Εφαρμογές
  • Χαρακτηριστικά
  • Λειτουργίες
  • Συχνές Ερωτήσεις
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Επωνυμία:
SIEMENS
Αριθμός Μοντέλου:
6DM1001-2LA02-2
Χώρα καταγωγής:
Γερμανία
Λεπτομέρειες Πακέτων:
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο
Χρόνος παράδοσης:
Χρόνος παράδοσης: διαθέσιμο σε απόθεμα
Όροι Πληρωμής:
T/T
Επικοινωνήστε για προσφορά
Διαχειριστής Πωλήσεων:
Στέλλα
Αποστείλετε email:
[email protected]
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp:
Προδιαγραφές
Παράμετρος
Προδιαγραφή
Κατασκευαστής
Αριθμός Μοντέλου
6DM1001-2LA02-2 (Μονάδα MODULPAC C A2.02)
Τύπος Προϊόντος
Κάρτα Ελέγχου / Πλακέτα Κυκλώματος
Συμβατότητα συστήματος
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (έκδοση Modulpac), μετατροπείς DC SIMOREG
Αριθμός Εξαρτήματος / Αριθμός Καταλόγου
6DM1001-2LA02-2
Γενικές Διαστάσεις (Machinio)
25,4 εκ. x 2,5 εκ. x 25,4 εκ. (10" x 1" x 10")
Γενικές Διαστάσεις (SIS System)
120 χιλ. x 100 χιλ. x 20 χιλ. (~4,7" x 3,9" x 0,8")
Γενικές Διαστάσεις (Άλλοι Προμηθευτές)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Γενικό Βάρος (Machinio)
0,4 KG
Βάρος (Σύστημα SIS)
Περίπου 300 g (0,3 kg)
Δραστηριακή τάση
24V DC
Κατανάλωση δύναμης
Περίπου 5W – 10W
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
-25°C έως +70°C (εξαρτάται από την πηγή)
Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης
-40°C έως +85°C