SIEMENS SIMOREG DC hajtásvezérlő rendszer MODULPAC C modul 6DM1001-2LA02-2 Raktáron
Termék neve: VEZÉRLŐRENDSZER MODULPAC C MODUL
Márkanév: SIEMENS
Modellszám: 6DM1001-2LA02-2
Származásiország: Németország
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18159889985
E-mail:[email protected]
  • Áttekintés
  • Kérjük, lépjen kapcsolatba árajánlatért
  • Specifikációk
  • Leírás
  • Alkalmazások
  • Jellemzők
  • Funkciók
  • GYIK
  • Ajánlott termékek
Áttekintés
Márkanév:
SIEMENS
Modellszám:
6DM1001-2LA02-2
Származásiország:
Németország
A csomagolás részletei:
Eredeti, új, gyári zárású
Szállítási idő:
Szállítási idő: raktáron lévő áru esetén
Kifizetési feltételek:
T/T
Értékesítési igazgató:
Stella
Küldjön e-mailt:
[email protected]
Kapcsolat WhatsApp-on:
Specifikációk
Paraméter
Specifikáció
Gyártó
SIEMENS
Modellszám
6DM1001-2LA02-2 (MODULPAC C modul A2.02)
Termék típusa
Vezérlőkártya / Áramköri lap
Rendszer kompatibilitás
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (MODULPAC változat), SIMOREG DC átalakítók
Alkatrészszám / Katalógusszám
6DM1001-2LA02-2
Általános méretek (Machinio)
25,4 cm × 2,5 cm × 25,4 cm (10" × 1" × 10")
Általános méretek (SIS rendszer)
120 mm × 100 mm × 20 mm (~4,7" × 3,9" × 0,8")
Általános méretek (egyéb szállítók)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Általános súly (Machinio)
0.4 kg
Súly (SIS rendszer)
Kb. 300 g (0,3 kg)
Üzemi feszültség
24V DC
Teljesítményfogyasztás
Kb. 5 W – 10 W
Működési hőmérsékleti tartomány
-25 °C és +70 °C között (forrás szerint változó)
Tárolóhőmérséklet-tartomány
-40°C-tól +85°C-ig